DZWONY

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Postprzez Mariusz Antonow » poniedziałek, 27 lis 2006, 20:36

NIe wiem,moze mnie pamiec myli,ale wydaje mi sie,ze z tymi wypadkami to przesadziliscie. Zaborowski lancerem evo III wydzwonil na Karkonoskim,a nie Krakowskim.Na pewno nie bylo to w 96 roku!Zaborowski byl pod opieka holka chyba w 98 i wtedy mial evo III!Karkonoski odbywal sie jesienia. Herba wydachowal celica porzadnie,ale w Lubachowie,w drzewach za mostkiem,skad juz sie nie ruszyl,a pozniej jeszcze Zbigniew Stec rozwalil Lancera
,porzadnie,w wypadku zlamal nos.Takze nie przekrecajcie historii!:)chyba,ze ja ja przekrecam:)
Mariusz Antonow
 
Posty: 23
Dołączył(a): wtorek, 14 gru 2004, 17:14


Postprzez Mariusz Antonow » poniedziałek, 27 lis 2006, 20:42

Sory:)Zwracam honor,zle przeczytalem,pisaliscie o innych wypadkach:)Cos mi sie ubzduralo,ze mowa byla o tym ciezkim dzwonie Zaborowskiego na krakowskim,a chodzilo o astrew 96.Przepraszam jeszcze raz za niedokladne czytanie:)
Mariusz Antonow
 
Posty: 23
Dołączył(a): wtorek, 14 gru 2004, 17:14

Postprzez Marmetal » poniedziałek, 27 lis 2006, 21:01

Mariusz Antonow napisał(a):Zaborowski lancerem evo III wydzwonil na Karkonoskim,a nie Krakowskim. (...)


Mariusz Antonow napisał(a):(...) Cos mi sie ubzduralo,ze mowa byla o tym ciezkim dzwonie Zaborowskiego na krakowskim (...)


Hehe :P. Wojtek miał ciężki wypadek na Rajdzie Karkonoskim '98, co oznaczało przerwanie jego obiecującej kariery sportowej.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Re:

Postprzez Glaniu » sobota, 17 mar 2012, 07:30

Mariusz Antonow napisał(a):Sory:)Zwracam honor,zle przeczytalem,pisaliscie o innych wypadkach:)Cos mi sie ubzduralo,ze mowa byla o tym ciezkim dzwonie Zaborowskiego na krakowskim,a chodzilo o astrew 96.Przepraszam jeszcze raz za niedokladne czytanie:)


ale odgrzalem :-)))) nie astra tylko kadett
Glaniu
N3
 
Posty: 211
Dołączył(a): niedziela, 10 sty 2010, 18:42

Poprzednia strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron