Kronika Fotograficzna Polskich Rajdów

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Kronika Fotograficzna Polskich Rajdów

Postprzez moto_angel » wtorek, 11 gru 2012, 13:40

Na toprally znalazłem informację o myślę ciekawym wydawnictwie :)
http://kfpr-album.pl/
Jednym słowem konkurencja dla rallyZOOM i nawet na allegro też sprzedają i to w tej samej cenie ;)
Dziwi mnie trochę że cena ta sama (różnica raptem 0,90gr) a liczyłem że będzie coś taniej dla zachęcenia.
Jak ktoś to kupi to niech da znać czy warto ;)
Jakby ktoś z Krakowa chciał podzielić koszt wysyłki to niech się odezwie bo chyba się skuszę :)
Wymienię się kartkami polskich zawodników oraz ogólnie rajdowymi z autografami lub bez :)
Avatar użytkownika
moto_angel
N3
 
Posty: 301
Dołączył(a): piątek, 23 lis 2012, 21:56
Lokalizacja: Kraków


Re: Kronika Fotograficzna Polskich Rajdów

Postprzez moto_angel » piątek, 25 sty 2013, 11:39

Czy ktoś to nabył?
Jakieś opinie?
746 osłon a zero odpowiedzi :(
Dajcie ludziska znać czy to warte ceny?
Wymienię się kartkami polskich zawodników oraz ogólnie rajdowymi z autografami lub bez :)
Avatar użytkownika
moto_angel
N3
 
Posty: 301
Dołączył(a): piątek, 23 lis 2012, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Re: Kronika Fotograficzna Polskich Rajdów

Postprzez adamlen » poniedziałek, 30 wrz 2013, 09:25

Odświeżę temat. Chciałem uzupełnić kolekcje kronik rajdowych i tak z 2011 kupię RALLYZOOM bo innego wtedy nie było ale z 2012r już się zastanawiam między własnie "RALLYZOOM 2012" a "Kronika Fotograficzna Polskich Rajdów 2012"
Może ktoś z forumowiczów miał możliwość porównać bezpośrednio te 2 roczniki, który przedstawia większą wartość, który ma lepsze opisy rajdów itp? Cena jest w tym momencie taka sama ok 50zł z wysyłką.
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw

Re: Kronika Fotograficzna Polskich Rajdów

Postprzez rally2 » sobota, 23 lis 2013, 22:20

Już w grudniu pojawi się II edycja album Kronika Fotograficzna Polskich Rajdów.
Album przeszedł sporo modyfikacji:
- zmieniono szatę graficzną,
- powiększono ilość zdjęć i stron,
- oprócz relacji z RSMP, mamy także relacje z RPP (z Barbórką Cieszyńską) oraz RSMŚL,
- pojawiły się ciekawostki i wyniki

Okładkę można zobaczyć na profilu na facebooku: https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

Prezentacja albumu na stronie internetowej: http://kfpr-album.pl/?page_id=257
rally2
 
Posty: 41
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2012, 10:02

Re: Kronika Fotograficzna Polskich Rajdów

Postprzez rally2 » niedziela, 7 gru 2014, 21:38

Pojawiła się już III edycja Kroniki Fotograficznej Polskich Rajdów 2014!!

Tegoroczny album przeszedł sporo modyfikacji, a wszystko po to, by jak najlepiej oddać piękno sportu samochodowego. Podobnie jak w ubiegłorocznej edycji albumu najwięcej miejsca zajmują Lotos Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, Rajdowy Puchar Polski oraz Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Śląska, ale w nowej Kronice znalazło się także podsumowanie zagranicznych startów Roberta Kubicy i Kajetana Kajetanowicza. Naczelne miejsce zajmują także intrygujące zdjęcia z rundy Mistrzostw Świata rozgrywanej po raz drugi w naszym kraju – 71. Lotos Rajdu Polski.

To, co pozostało niezmienne, to najwyższej jakości zdjęcia. Zapierające dech w piersiach sytuacje, chwile radości i momenty grozy tegorocznego sezonu utrwalili czołowi polscy fotoreporterzy, zapisując ulotne chwile w twardych ramach fotograficznego kadru.

Efektem pracy jest zbiór specjalnie wyselekcjonowanych, najlepszych fotografii ułożonych w harmonijną całość. Ponad trzysta zdjęć zawartych na dwustu stronach albumu zostało wydrukowanych na najwyżej jakości papierze kredowym, oprawionym
w twardą okładkę.

Kronika ta to nie tylko zdjęcia. Każdy rajd zawiera opis najciekawszych zdarzeń,
a pierwsza trójka klasyfikacji generalnej została wyeksponowana stronami „Podium”.
Dodatkowo dla zawodnika, który wyróżniał się w trakcie poszczególnych rund RSMP
utworzona została odrębna strona - „Postać rajdu”.

Tegoroczna edycja albumu została objęta patronatem przez jednego z najlepszych polskich kierowców rajdowych, czterokrotnego Mistrza Polski Kajetana Kajetanowicza:

"Cieszę się z tego, że powstają także wydawnictwa takie jak „Kronika Fotograficzna Polskich Rajdów”, która jest cennym źródłem wiadomości i wiedzy o naszym ukochanym sporcie. Jest to też ukoronowanie wytężonej pracy wielu zaangażowanych pasjonatów – rajdowych fotoreporterów, którzy starają się uchwycić swymi obiektywami jak najwięcej rajdowego piękna i emocji. Dlatego też przyjąłem propozycję patronowania nowej edycji, obejmującej sezon 2014.”.

Co znajdziecie w albumie?
-ponad 300 zdjęć wydrukowanych na wysokiej jakości papierze kredowym
-240 stron rajdowych emocji od Mistrzostw Polski, przez zagraniczne starty Kubicy i Kajetanowicza
-relacje z rund Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski
-relacje z rund Rajdowego Pucharu Polski
-relację z 71 Lotos Rajdu Polski 2014
-relacje z Memoriału Janusz Kuliga i Mariana Bublewicza
-podsumowanie startów Roberta Kubicy (WRC) i Kajetana Kajetanowicza (ERC)
-podsumowanie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska
-wyniki, ciekawostki, postać rajdu

Więcej o albumie na www.kfpr-album.pl oraz na www.facebook.com/KFPRalbum
rally2
 
Posty: 41
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2012, 10:02


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości