1 Rajd Polski Historyczny

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

1 Rajd Polski Historyczny

Postprzez bimber » wtorek, 31 sty 2012, 21:15

Witam. Pare dni temu ukazała się informacja iż nasz rajd polski doczekał się wersji historycznej. Widze, że informacja odbiła się echem w środowisku a wydaje mi się, że niesłusznie. Uważam, że warto zwrócić na to uwagę. W końcu coś się zaczyna w Polsce ożywiać. Dotychczas obecność historycznych rajdówek na polskich oesach była znikoma NIESTETY. Będąc na rajdach w Czechach (przy okazji Barum chociażby) aż się serce krajało że u nas nie można pooglądać historycznych BMW, AUDI QUATTRO, FIATÓW czy też MERCEDESÓW. Miejmy nadzieje, że w tym roku będzie inaczej bo zapowiada się ciekawie. Mają pojawiać się rajdy legend przy eliminacjach RSMP, no i w końcu rajd polski historyczny, który myśle zasługuje na to będąc drugim najstarszym rajdem świata. Pewnie nie będzie tak oblegany w tym roku jak Rajd Historyczny Monte Carlo czy też Legend Bouncles de Spa, ale i tak z chęcią się wybiore pooglądać w akcji rajdówki, które rządziły na światowych trasach zanim pojawiłem się w planach rodziców :D

http://rajdpolskihistoryczny.pl
strona, na której można zobaczyć miedzy innymi planową trase rajdu :D

mam nadzieję, że wszystko wyjdzie cacy i że od tego roku będzie można już częściej oglądać rajdowe "staruszki" w akcji :D
bimber
N3
 
Posty: 497
Dołączył(a): wtorek, 20 lis 2007, 23:29
Lokalizacja: śląsk cieszyński


Re: 1 Rajd Polski Historyczny

Postprzez SkandalRally » wtorek, 31 sty 2012, 21:53

Jak AK Krakowski da plamę tak jak podczas ostatniej edycji Żubrów to nie wróże tej imprezie wielkiej przyszłości.
No chyba że za organizację weźmie się ktoś z pasją.
Avatar użytkownika
SkandalRally
 
Posty: 21
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2010, 23:01
Lokalizacja: Mysłowice

Re: 1 Rajd Polski Historyczny

Postprzez kaczmarek » środa, 1 lut 2012, 00:07

Jakby ktoś szukał pilota to jestem chętny do startu.
kaczmarek
N2
 
Posty: 173
Dołączył(a): sobota, 23 gru 2006, 20:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: 1 Rajd Polski Historyczny

Postprzez gabrally » środa, 1 lut 2012, 00:30

Tylko czemu pokrywa się z Koszycami...
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Re: 1 Rajd Polski Historyczny

Postprzez kaczmarek » środa, 1 lut 2012, 01:22

Znowu ktoś nie pomyślał, ale z drugiej strony nie licząc (najważniejszych-czyli kibiców) to są zupełnie inne dyscypliny sportu samochodowego. Może źle to ująłęm - rozgrywane na zupełnie innych regulaminach.
kaczmarek
N2
 
Posty: 173
Dołączył(a): sobota, 23 gru 2006, 20:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: 1 Rajd Polski Historyczny

Postprzez gabrally » środa, 1 lut 2012, 01:38

kaczmarek napisał(a):Znowu ktoś nie pomyślał, ale z drugiej strony nie licząc (najważniejszych-czyli kibiców) to są zupełnie inne dyscypliny sportu samochodowego. Może źle to ująłęm - rozgrywane na zupełnie innych regulaminach.


Z jednej strony tak, ale z drugiej... To rajd, z szacunku do samej historii bym na niego pojechał. Już nie mówiąc o tym, że jeden odcinek pójdzie prawie przez moje miasto.
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Re: 1 Rajd Polski Historyczny

Postprzez RallyMarco » środa, 1 lut 2012, 09:51

No i raj rozrzucony na ok 200km...nieźle. OS Wisła Głębce- Wisła Malinka...chciałbym tu zobaczyć normalne RSMP jak za dawnych lat
Brak rajdów = niedotlenienie mózgu!! xD
Avatar użytkownika
RallyMarco
N3
 
Posty: 371
Dołączył(a): piątek, 2 lis 2007, 10:56
Lokalizacja: Cieszyn

Re: 1 Rajd Polski Historyczny

Postprzez sumo » środa, 1 lut 2012, 14:48

Pięknie, wspaniale.. tylko dlaczego również w terminie Rajdu Katowickiego (8-9.09) :(
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Re: 1 Rajd Polski Historyczny

Postprzez lapok » środa, 1 lut 2012, 17:38

Ale jakie RSMP by było :D Salmopol , Mucharz , mniam :)
Avatar użytkownika
lapok
 
Posty: 46
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2011, 18:55
Lokalizacja: Pierściec


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron