poczatek w sporcie

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Re: poczatek w sporcie

Postprzez PSYCHObójca » czwartek, 2 lut 2012, 14:16

voytec napisał(a):
PSYCHObójca napisał(a):"Chętni do startu w Kia Lotos Race muszą mieć aktualną licencję wyścigową (od B2C2 do BC)


Ale THIMowi IMO nie chodziło o serię wyścigową, a o konkurs Kia Lotos Race, mający mieć swoją kontynuację, jako pomysł - alternatywę dla pytającego na początkowym etapie przygody ze ściganiem, stanowiący możliwość zweryfikowania siebie (talentu, poziomu umiejętności, doświadczenia itd.) na tle reprezentatywnej (przynajmniej w założenich) konkurencji.



...nie jestem biegły w "scenie wyścigowej" ale wydaje mi się , iż rzeczony konkurs to się skończył w sierpniu/wrześniu zeszłego roku ....
... chyba wtedy odbył się finał w rallyland'zie którego nagrodą było picanto na starty w tym roku ...
Avatar użytkownika
PSYCHObójca
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): środa, 24 sie 2005, 19:10
Lokalizacja: Wawa


Re: poczatek w sporcie

Postprzez THIM » czwartek, 2 lut 2012, 15:46

PSYCHObójca napisał(a):
voytec napisał(a):
PSYCHObójca napisał(a):"Chętni do startu w Kia Lotos Race muszą mieć aktualną licencję wyścigową (od B2C2 do BC)


Ale THIMowi IMO nie chodziło o serię wyścigową, a o konkurs Kia Lotos Race, mający mieć swoją kontynuację, jako pomysł - alternatywę dla pytającego na początkowym etapie przygody ze ściganiem, stanowiący możliwość zweryfikowania siebie (talentu, poziomu umiejętności, doświadczenia itd.) na tle reprezentatywnej (przynajmniej w założenich) konkurencji.



...nie jestem biegły w "scenie wyścigowej" ale wydaje mi się , iż rzeczony konkurs to się skończył w sierpniu/wrześniu zeszłego roku ....
... chyba wtedy odbył się finał w rallyland'zie którego nagrodą było picanto na starty w tym roku ...


Man, ale jak pisałem swojego posta, Kia Lotos Race nie oznaczało jeszcze tegorocznego pucharu Picanto, a właśnie rzeczony konkurs kartingowy. I o niego mi chodziło, gdyby miał mieć kontynuację, co było (jest?) planowane.
Timon

http://blmotors.blog.pl/
http://www.facebook.com/BLmotors
Avatar użytkownika
THIM
A6
 
Posty: 1493
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 17:51
Lokalizacja: Wrocław

Re: poczatek w sporcie

Postprzez PSYCHObójca » czwartek, 9 lut 2012, 16:34

THIM napisał(a):Man, ale jak pisałem swojego posta, Kia Lotos Race nie oznaczało jeszcze tegorocznego pucharu Picanto, a właśnie rzeczony konkurs kartingowy. I o niego mi chodziło, gdyby miał mieć kontynuację, co było (jest?) planowane.


...obawiam się , że "rzeczony konkurs kartingowy" był jednorazową akcją mającą na celu nagłośnienie tegorocznych rozgrywek ...
...wydaje mi się Kia Lotos Race jest pomyślana jako całościowa kampania promocyjna ... więc zawsze Kia Lotos Race oznaczało to samo :
2011 - konkurs kartingowy;2012 - puchar Picanto
Avatar użytkownika
PSYCHObójca
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): środa, 24 sie 2005, 19:10
Lokalizacja: Wawa

Poprzednia strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron