Kalendarz RSMP 2012

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Kalendarz RSMP 2012

Postprzez RALLYjupik26 » sobota, 5 lis 2011, 19:38

Coś ktoś wie :?: :?: :?: :?: ?????????????????????????????
http://www.youtube.com/user/RALLYjupik26?feature=mhee
RALLYjupik26
N3
 
Posty: 378
Dołączył(a): czwartek, 7 lip 2011, 13:51
Lokalizacja: Okolice Żywca


Re: Kalendarz RSMP 2012

Postprzez Szkucik » sobota, 5 lis 2011, 20:00

ponoć nie będzie świdnickiego :!:
Avatar użytkownika
Szkucik
N3
 
Posty: 210
Dołączył(a): niedziela, 18 wrz 2005, 12:58
Lokalizacja: Chorzów

Re: Kalendarz RSMP 2012

Postprzez RallyMarco » sobota, 5 lis 2011, 20:12

a Wisła??:D co z Wisłą?:D!!
Brak rajdów = niedotlenienie mózgu!! xD
Avatar użytkownika
RallyMarco
N3
 
Posty: 371
Dołączył(a): piątek, 2 lis 2007, 10:56
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Kalendarz RSMP 2012

Postprzez janex » sobota, 5 lis 2011, 20:18

Szkucik napisał(a):ponoć nie będzie świdnickiego :!:


I całe szczęście. Niech sobie zrobią przerwę i może za rok dwa jak wrócą do kalendarza to znów to będzie rajd na poziomie. (o i le ta plotka jest potwierdzona)
Wiem że to kultowy rajd, z dużą historią, ale jak też większość zawodników zauważyła ciągle te same konfiguracje tras, nuda.
Oby Wisła weszła do kalendarza bo to na prawdę fajny rajd, dla większości były by to nowe trasy. Coś nowego, na pewno ciekawego.
"WRC is for boys, group B was for men"
Avatar użytkownika
janex
N3
 
Posty: 297
Dołączył(a): sobota, 2 kwi 2011, 12:39

Re: Kalendarz RSMP 2012

Postprzez RALLYjupik26 » sobota, 5 lis 2011, 20:41

Fajnie by było jakby weszła Wisła i gdyby któraś runda Mistrzostw Czech była łączona z RSMP np: Valasska(zamiast Świdnickiego)podobny termin lub Bohemia.

A wie ktoś co z Magurskim :?: :?:
http://www.youtube.com/user/RALLYjupik26?feature=mhee
RALLYjupik26
N3
 
Posty: 378
Dołączył(a): czwartek, 7 lip 2011, 13:51
Lokalizacja: Okolice Żywca

Re: Kalendarz RSMP 2012

Postprzez RajducH » sobota, 5 lis 2011, 20:59

nie zgodzę się z kolegą co pisze że świdnicki ciągle jest taki sam, owszem walim, czy kamionki jechane są zawsze, ale trasa jest różnie konfigurowana, pojawiają się nowe oesy; w Polsce są inne rajdy na których do znudzenia jeździ się tez te same trasy nie szukając wcale nowych odcinków, aczkolwiek wokół Świdnicy jest mnóstwo innych świetnych tras po których można się ścigać

druga sprawa - podobno w RSMP miała być rotacja i co roku jakiś rajd odpadnie, już w tamtym roku słyszałem ze teraz kolej na świdnicki, a następny ma być rzeszowski

co do rund za granicą to pisali już że Bohemia ma rundę RSMP w 2012 r. i tu się zgodzę pod warunkiem, że ich runda odwiedzi też nasz kraj
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Re: Kalendarz RSMP 2012

Postprzez holek1987 » sobota, 5 lis 2011, 21:13

Najlepszy by był dolnośląski jako zimowy na początku dwa nasze szutry lotos i polski elmot musi byc tylko walim nie 30 razy dziennie to tyle, jedlina niech wroci do trasy rajdu i bedzie pieknie, karkonoski bankowo musi byc bo to fajny rajd i zero zagranicznych rund mam sporo naszych np. wspominana wisła ! rzeszow tez super traski. Jest jeszcze sporo kandydatur po co nam bohemia czy kosice? wole pojechac na wisłe.
Trzymam ptaka za Lubiaka, a ja jaja za Kuzaja :)
Avatar użytkownika
holek1987
N3
 
Posty: 303
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 16:12
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Kalendarz RSMP 2012

Postprzez Motulski » sobota, 5 lis 2011, 21:27

Tras wokół Walimia jest ogrom więc wystarczy chcieć :wink: Coś tam się ruszyło bo przywrócono klasyczny odcinek Świerki-Włodowice, który dawno był nie jechany, ale "debiut" w tym roku miał krótki :) No i patelni jest za dużo...zdecydowanie. N razy przejeżdżana podczas rajdu...A może można odświeżyć jakieś odcinki z rajdu Nikon...To tak naprawde trzeba tylko chcieć...(Srebrna Góra, Jugów, Jedlina Zdrój, jest tego ogrom ), ale nie ważne, bo nie na temat...

Mój typ co do kalendarza to :

1. Lotos
2. Świdnicki
3. Karkonoski
4. Bohemia
5.Rzeszowski
6. Dolnośląski
7. Polski
8. Koszyce

Ewentualnie drobne modyfikacje to Rajd Lausitz w Niemczech, za którąś runde z Dolnegośląska i może Koszyce nie będą ostatnią rundą...przynajmniej ja tak bym chciał i chyba nie tylko ja ! Było o to troche marudzenia w tym roku ( słusznie ), więc może ktoś nas posłucha...
http://oesrecords.pl/rajdy/
Avatar użytkownika
Motulski
A5
 
Posty: 989
Dołączył(a): sobota, 29 mar 2008, 17:17
Lokalizacja: Głuszyca/Walim

Re: Kalendarz RSMP 2012

Postprzez zwibel » sobota, 5 lis 2011, 21:35

Coś słyszałem, jakieś przebąkiwania ale to tylko teoria że były prowadzone jakieś rozmowy na temat lausitz w RSMP

Wypowiedź w artykule "Bezpieczne Rajdy kończą sezon"

Mimo wszystko fantastyczne, szybkie szutrowe odcinki powodują że chcielibyśmy, aby Lausitz zagościło w kalendarzu RSMP. Czy to będzie możliwe, dowiemy się już niebawem.
http://www.rajdowy.info Obrazek
Avatar użytkownika
zwibel
N2
 
Posty: 164
Dołączył(a): piątek, 31 sie 2007, 14:30
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Kalendarz RSMP 2012

Postprzez RALLYjupik26 » sobota, 5 lis 2011, 22:06

Zgadzam się z tobą Motulski ale z jednym wyjątkiem

1. Lotos
2. Świdnicki
3. Karkonoski
4. Bohemia
5. Rzeszowski
6. Dolnośląski
7. Polski
8. Wisła (NIE KOSZYCE)

Myślę że ten Kalendarz byłby lepszy a termin Wisły jest bardzo podobny do Koszyc więc może taka podmiana byłaby dobra jak dla mnie Mistrzostwa Słowacji to poza 2WRC nic ciekawego
http://www.youtube.com/user/RALLYjupik26?feature=mhee
RALLYjupik26
N3
 
Posty: 378
Dołączył(a): czwartek, 7 lip 2011, 13:51
Lokalizacja: Okolice Żywca

Re: Kalendarz RSMP 2012

Postprzez Motulski » sobota, 5 lis 2011, 22:27

Też tak bym chciał, ale ze Słowakami to już układ więc chyba Koszyce będą...
http://oesrecords.pl/rajdy/
Avatar użytkownika
Motulski
A5
 
Posty: 989
Dołączył(a): sobota, 29 mar 2008, 17:17
Lokalizacja: Głuszyca/Walim

Re: Kalendarz RSMP 2012

Postprzez Banan » sobota, 5 lis 2011, 23:13

Odcinki z Nikona rowniez zostaly przywrocone w tym roku. Niestety i Jodlownik mial krotki swoj "debiut". To prawda, ze tras w naszej okolicy jest od groma, co nie zmienia faktu ze wszystkie juz byly jechane w przeroznych konfiguracjach. Pierwsza mysl, ktora przyszla mi do glowy po przeczytaniu powyzszych wypowiedzi o wyrzuceniu Swidnickiego z kalendarza to "Pogielo Was? Moj domowy rajd Wam sie nie podoba?". Ale jakby sie tak chwile zastanowic, to rok przerwy moze i faktycznie dobrze by zrobil Swidnickiemu. Tylko niech w jego miejsce wejdzie rajd w Polsce (Wisla? Jakies szutry?), w koncu to Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski! Bo jesli ma byc Bohemia, Koszyce i jeszcze Lausitz to moze w ogole dogadajmy sie z organizatorami na Litwie, Bialorusi i Ukrainie? A w Polsce tylko Barborka na zakonczenie sezonu. :D Albo nawet nie Barborka - sama Karowa, a co!

I druga sprawa to ilosc rund. 8 to zdecydowanie za duzo. 7, z mozliwoscia skreslenia jednego wyniku wydaje sie byc najrozsadniejsza opcja. Chociaz ja, jako kibic bylem w tym sezonie zmeczony juz po pieciu rundach i nawet braklo mi checi do wyjazdu na Mazury i Slowacje. Ale to pewnie przez intensywne laczenie rajdow z driftem. ;) Mam jeszcze nadzieje, ze sezon rozpocznie sie rajdem zimowym. Nie bylem na szutrowym Lotosie, ale ten zimowy mi sie zajebiscie podobal.
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Re: Kalendarz RSMP 2012

Postprzez Szkucik » sobota, 5 lis 2011, 23:37

Wisła raczej nie wejdzie (bo nie jest lubiana w pewnych kręgach - tak to ujmę) :(
Avatar użytkownika
Szkucik
N3
 
Posty: 210
Dołączył(a): niedziela, 18 wrz 2005, 12:58
Lokalizacja: Chorzów

Re: Kalendarz RSMP 2012

Postprzez Hipo1990 » niedziela, 6 lis 2011, 01:11

halo nie zapominajcie o szutrach ! Orlen/Warszawski musi wrócic!! :evil:
Avatar użytkownika
Hipo1990
N1
 
Posty: 69
Dołączył(a): czwartek, 31 lip 2008, 16:42
Lokalizacja: Kuj Pom

Re: Kalendarz RSMP 2012

Postprzez Cogonieznajom » niedziela, 6 lis 2011, 09:27

Świdnicki nie jest legendarnym rajdem. Legendarnym rajdem był Elmot... :wink:
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Następna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron