Rajdy we Włoszech

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Rajdy we Włoszech

Postprzez Ice » wtorek, 8 lut 2011, 20:27

Mam takie pytanie: czy ktoś orientuje się na temat rajdów na półwyspie Apenińskim? Jak tam wyglądają rajdy pod względem finansowym i prawnym? Jak wyglądają tam imprezy amatorskie? Może jakieś przydatne strony polecacie?
Pozdrawiam, z chęcią się czegoś dowiem na priv ;)
Avatar użytkownika
Ice
N1
 
Posty: 86
Dołączył(a): sobota, 13 sty 2007, 15:14


Postprzez fluff » wtorek, 8 lut 2011, 20:40

rallylink.it
Tez jakis czas temu probowalem sie czegos dowiedziec, ale w pl ciezko bylo mi uzyskac info a po wlosku niestety nie mowie.
Power Is Nothing Without Control!
Duval ognia!!!
Avatar użytkownika
fluff
A5
 
Posty: 534
Dołączył(a): niedziela, 3 sie 2003, 21:47
Lokalizacja: trojmiasto

Postprzez MSG Racing » środa, 9 lut 2011, 11:01

Zawsze zostaje tłumacz uniwersalny czyli wujek google :D
Z tego co mi wiadomo to amatorki tam nie ma (w sumie jak wszędzie). Przynajmniej cyklicznie, bo od czasu do czasu coś jest. Amatorsko to sobie można tor na "track day" pojechać, na kartingi i pewnie coś tam jeszcze jest.
Rajdy to chyba z 5 różnych Lig. Jedynie na najwyższy szczebel jest inna licencja tzn International. Reszta na jednej lic. Ale nie jestem pewny,
Rajd taki jak Jechał Robert to jakieś " Ronde " . W ubiegłym roku też startował chyba w dwóch takich rajdach. Jest to chyba coś jak nasza 3L.
Wpisowe zależne od tego czym się jedzie. Jak czytałem regulamin to było 600E za WRC i S2000 i chyba A8. reszta mniej do chyba 300E za klasy A5 i niższe.
Czyli jak dla Włocha myślę, że śmieszna kasa.
Nie wiem jak z łączeniem lig itp. Tu trzeba by kogoś kto zna włoski albo pogrzebać i znaleźć angielskie tłumaczenia regulaminów.
Wiem, że jest cykl Szutrowych Mistrzostw Włoch i również jakiś Puchar.
Co tydzień chyba odbywa się jakiś rajd.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości