Rajdowa WOŚP Kraków - ZAPRASZAMY!!!

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Postprzez yesh » wtorek, 28 gru 2010, 21:48

fotorobart_pl napisał(a):pomijając podbieranie, wynika z tego też że zawodnicy maja sklerozę i nie pamiętają gdzie się zadeklarowali pojechać albo organizatorzy awizują zawodników bez porozumienia z nimi samymi.


No na pewno nie wszyscy.
Np. Michał Bębenek w Krakowie będzie tylko z rana. Potem pojedzie do Makowa.
Avatar użytkownika
yesh
 
Posty: 48
Dołączył(a): środa, 29 mar 2006, 09:54
Lokalizacja: Kraków / Maków


Postprzez safetypoludnie » wtorek, 28 gru 2010, 22:01

Panowie, przestańcie szerzyć defetyzm.
Seal, nie bardzo rozumiem Twoje insynuacje, skoro nie znasz organizacji od wewnątrz i może jaśniej trochę o co Ci chodzi z tymi zasadami fair play.
To nie ja wymyśliłem jednodniowy finał WOŚP i nie mnie krytykować te zasady. Jako organizator mogę dostosować się do wytycznych albo po prostu nie robić tego typu imprezy. Nie wiem czemu też wysnuwasz jakieś teorie spiskowe o podawaniu nazwisk występujących i jakoby podbieraniu zawodników, chyba naoglądałeś się tanich filmów sensacyjnych...
Jeśli kiedykolwiek byłbyś zawodnikiem z czołówki, czyli jak to się potocznie mówi, na świeczniku, to też co najmniej powinieneś dbać o duży wydźwięk medialny swej pozycji i pojawiać się w wielu takich miejscach bo tego wymaga sponsor. Część z tych nazwisk pojawia się na dwóch lub trzech imprezach tego samego dnia bo taki jest los postaci medialnych i nie mnie o tym sądzić.
Na pewno dobrym rozwiązaniem było by rozciągnąć finał na cały weekend, ale to już leży w gestii sztabu centralnego i jego możliwości logistycznych (zważcie na pracę wolontariuszy).
Fotorobart, zapewniam Cię że zawodnicy nie mają sklerozy tylko wybierają np. dwie imprezy z krótkim dystansem pomiędzy nimi.
Część naszych ludzi obsługuje też dwie imprezy w tym samym dniu bo takie są potrzeby kolegów i kto wytrzyma "orkę" przez cały dzień, ten jedzie.
Pozdrawiam zimowo - MarekM
Avatar użytkownika
safetypoludnie
 
Posty: 43
Dołączył(a): wtorek, 2 lut 2010, 21:04
Lokalizacja: Kraków

Postprzez BartekRally » wtorek, 28 gru 2010, 22:42

Czyli co, jest WOŚP w Krakowie i w Dobczycach też?
BartekRally
A5
 
Posty: 913
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 22:36

Postprzez safetypoludnie » wtorek, 28 gru 2010, 22:49

A dlaczego by miało go nie być??
Oczywiście, jest WOŚP w Krakowie, Dobczycach, Makowie Podhalańskim, Tarnowie i oczywiście mówię tu o Rajdowej WOŚP.
Odjazd po całości, oj będzie się działo...
Avatar użytkownika
safetypoludnie
 
Posty: 43
Dołączył(a): wtorek, 2 lut 2010, 21:04
Lokalizacja: Kraków

Postprzez safetypoludnie » piątek, 31 gru 2010, 20:11

Słowo się rzekło a więc zapraszam do licytacji miejsc startowych:
Obrazek
* * *
Obrazek
Avatar użytkownika
safetypoludnie
 
Posty: 43
Dołączył(a): wtorek, 2 lut 2010, 21:04
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kazekteam » niedziela, 9 sty 2011, 18:52

Avatar użytkownika
kazekteam
 
Posty: 48
Dołączył(a): poniedziałek, 1 mar 2010, 18:43
Lokalizacja: BRZESKO

Poprzednia strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron