Rajdowa WOŚP Kraków - ZAPRASZAMY!!!

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Rajdowa WOŚP Kraków - ZAPRASZAMY!!!

Postprzez safetypoludnie » czwartek, 23 gru 2010, 00:36

Automobilklub Śląski koło terenowe w Krakowie, RALLY SERWIS Marek Handwerker oraz WYDRUKUJSAM.PL Monika Pytlak serdecznie zapraszają na Rajdową WOŚP w Krakowie dnia 9 stycznia (niedziela) 2011 roku. Impreza odbędzie się na terenach Hotelu FORUM w Krakowie przy ul. M. Konopnickiej 28.
Podczas imprezy zbierać będziemy pieniądze NA ZAKUP SPRZĘTU DLA DZIECI Z CHOROBAMI UROLOGICZNYMI I NEFROLOGICZNYMI.
W imię tego zaszczytnego celu wystąpią dla Was postacie sportu samochodowego:
Leszek Kuzaj Skoda Fabia S200
Michał Bębenek
Jan Chmielewski
Szymon Kornicki wszyscy w Citroenach C2-R2
Tomasz Mikołajczyk
Michał Kościuszko Mitsubishi Lancer
Przemysław Gosztyła Opel Astra GSI
W programie imprezy między innymi:
1/ kręciołek na śniegu dla 20 amatorskich załóg rajdowych, które wylicytują udział w próbie wyścigowej wokół dawnego hotelu Forum (zgłoszenia i licytacja w dniach od 1 do 3 stycznia na stronie internetowej www.safetypoludnie.pl.). Zapoznanie z trasą próby zacznie się o godz. 9:00, a od 12:00 zostaną rozegrane przejazdy konkursowe;
2/ CO-DRIVE z mistrzami kierownicy czyli jazda pokazowa z publicznością (według licytacji
prowadzonej na miejscu). początek o godz.10:00
3/ przejazdy pokazowe repliką samochodu Ford Focus WRC, jakim startował niezapomniany Janusz Kulig. Za kierownicą samochodu zobaczymy Mateusza Lisowskiego, a w roli pilotów – tych widzów, którzy w licytacji zaoferują najwyższe stawki;
4/ Pokaz ratownictwa drogowego na przykładzie prawdziwego zdarzenia drogowego
połączony z wykładem inspektora Wydziału Ruchu Drogowego Krakowskiej Komendy Policji oraz
instruktora ratownictwa drogowego
5/ Pokaz skuteczności pasów bezpieczeństwa (z wykorzystaniem symulatora zderzeń), przygotowany przez Wydział Ruchu Drogowego KWP w Krakowie;
6/Pokaz i prezentacja samochodów Ferrari

Opieka medialna: Telewizja Kraków, TVN Turbo, Radio Kraków, V12, Dziennik Polski,
Gazeta Krakowska, www.wospkrakow.info, www.bip.krakow.pl, www.wosp.dlastudenta.pl,
www.rallyonline.pl, www.autoklub.pl, www.interia.pl, www.hoga.pl, www.safetypoludnie.pl, www.toprally.pl, ,
Patronat: Platinum Orlen Oil, TUiR WARTA S.A., Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Jednostka Ratowniczo Gaśnicza nr 2 Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie.

A więc przybywajcie, niechaj moc będzie z Wami bo będzie się działo, oj będzie się działo!!!
Obrazek
* * *
Obrazek
* * *
Ostatnio edytowano niedziela, 2 sty 2011, 11:39 przez safetypoludnie, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownika
safetypoludnie
 
Posty: 43
Dołączył(a): wtorek, 2 lut 2010, 21:04
Lokalizacja: Kraków


Postprzez Kris_WRC » czwartek, 23 gru 2010, 03:46

To Bębenek sie sklonował? o co chodzi?
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Postprzez tomlodz » czwartek, 23 gru 2010, 10:16

Do Makowa jeden jedzie a do Krakowa drugi brat :twisted:
Avatar użytkownika
tomlodz
N2
 
Posty: 191
Dołączył(a): środa, 1 lip 2009, 20:17
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Kris_WRC » czwartek, 23 gru 2010, 10:21

i oboje mają na imie Michał :P
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Postprzez gabrally » czwartek, 23 gru 2010, 13:14

W Krakowie będzie tylko rano, potem jeździ u nas ;) I nie wiem jak z autem będzie w Krakowie. Bo u nas ma. :)
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez safetypoludnie » czwartek, 23 gru 2010, 17:10

Spokojna Twoja rozczochrana, zapowiedział się, potwierdził, będzie i jeździć też ma czym. Będzie do południa bawił publiczność (i nie tylko) ku uciesze gawiedzi i niezadowoleniu wrogów.
W dniu dzisiejszym zaszczytny swój akces zgłosił mistrz kierownicy Leszek Kuzaj, więc może w stylu westernowym dojdzie do pojedynku w samo południe...
Oj będzie się działo, będzie... ;-)

Pozdrawiam - MarekM
Avatar użytkownika
safetypoludnie
 
Posty: 43
Dołączył(a): wtorek, 2 lut 2010, 21:04
Lokalizacja: Kraków

Postprzez gabrally » czwartek, 23 gru 2010, 17:27

safetypoludnie napisał(a):Spokojna Twoja rozczochrana, zapowiedział się, potwierdził, będzie i jeździć też ma czym. Będzie do południa bawił publiczność (i nie tylko) ku uciesze gawiedzi i niezadowoleniu wrogów.
W dniu dzisiejszym zaszczytny swój akces zgłosił mistrz kierownicy Leszek Kuzaj, więc może w stylu westernowym dojdzie do pojedynku w samo południe...
Oj będzie się działo, będzie... ;-)

Pozdrawiam - MarekM


Cieszę się z tego powodu przeogromnie, przecież wszyscy mamy jeden cel - wspomóc WOŚP :)

O jakich wrogach mowa? Oby moje domysły i przypuszczenia były błędne... ;)
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez safetypoludnie » czwartek, 23 gru 2010, 17:41

Gabriel, o to właśnie chodzi, o to by nie złowić króliczka lecz gonić go...
Niechaj wszystkim nam przyświeca wspólny cel!!!
Co do wrogów, no cóż, wiesz dobrze że poruszając się w tym małym światku rajdowym każdy z nas ma i wrogów i przyjaciół. Nie będę tu rozwijał tej teorii bo zdaje mi się że obaj dobrze wiemy o czym mówimy...
Pewne jest to iż pewnych przyjaciół (lub jak kto woli prawdziwych) poznaje się w niepewnej sytuacji.
W naszym rajdowym rzemiośle jest to dość istotne albowiem tutaj doświadczenie to coś co zdobywamy tuż po chwili, kiedy go potrzebujemy.
Pozdrawiam - MarekM
Avatar użytkownika
safetypoludnie
 
Posty: 43
Dołączył(a): wtorek, 2 lut 2010, 21:04
Lokalizacja: Kraków

Postprzez gabrally » czwartek, 23 gru 2010, 17:51

safetypoludnie napisał(a):Gabriel, o to właśnie chodzi, o to by nie złowić króliczka lecz gonić go...
Niechaj wszystkim nam przyświeca wspólny cel!!!
Co do wrogów, no cóż, wiesz dobrze że poruszając się w tym małym światku rajdowym każdy z nas ma i wrogów i przyjaciół. Nie będę tu rozwijał tej teorii bo zdaje mi się że obaj dobrze wiemy o czym mówimy...
Pewne jest to iż pewnych przyjaciół (lub jak kto woli prawdziwych) poznaje się w niepewnej sytuacji.
W naszym rajdowym rzemiośle jest to dość istotne albowiem tutaj doświadczenie to coś co zdobywamy tuż po chwili, kiedy go potrzebujemy.
Pozdrawiam - MarekM


Panie Marku, posłałem prywatną wiadomość do Pana, nie ma się tu co rozpisywać na ten temat.

"Niechaj wszystkim nam przyświeca wspólny cel!!!" :)
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez Arek_B » czwartek, 23 gru 2010, 23:41

safetypoludnie: widzę, że jesteś mocno w temacie i mam pytanie połączone z prośbą:) możesz podać kontakt do osoby lub powiedzieć do kogo trzeba się zwrócić z wnioskiem o akredytację prasową na WOŚP w krk? sądząc po liczbie mediów zainteresowanych tematem powinno być coś takiego:)
www.ArkadiuszBar.pl
Arek_B
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 13 lut 2008, 00:33
Lokalizacja: Przemyśl/Kraków

Postprzez KiN » piątek, 24 gru 2010, 15:30

ciekawe bo z tego co wiem to Leszek Kuzaj zapowiedzial tez wizyte w Dobczycach tak samo jak Tomasz Mikolajczyk
KiN
N1
 
Posty: 67
Dołączył(a): środa, 13 lut 2008, 10:30

Postprzez Pawlo » poniedziałek, 27 gru 2010, 10:22

Jest oficjalna strona?
Obrazek
Avatar użytkownika
Pawlo
N2
 
Posty: 115
Dołączył(a): niedziela, 28 sie 2005, 23:28
Lokalizacja: Kraków

Postprzez safetypoludnie » wtorek, 28 gru 2010, 11:38

Pawlo, niebawem ruszy strona tej imprezy gdyż chcemy aby jednocześnie była to strona zgłoszeniowo/licytacyjna. Nadal trwa dogrywanie szczegółów i nie wykluczone iż pojawią się dodatkowe atrakcje i możliwości rajdowe.
Avatar użytkownika
safetypoludnie
 
Posty: 43
Dołączył(a): wtorek, 2 lut 2010, 21:04
Lokalizacja: Kraków

Postprzez seal » wtorek, 28 gru 2010, 16:13

Mam nadzieję safetypoludnie, że organizacja będzie zgodna z zasadami Fair Play i Szczytnym Celem Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Niepokoją mnie tylko posty z nazwiskami potencjalnie mających startować zawodników, które przewijają się na forum. Mam nadzieję, ze nie dochodzi do podbierania zawodników, gdyż wiele osób wkłada dużo sił i zdrowia do podniesienia widowiskowości imprezy przynajmniej nazwiskami. Tak duża dysproporcja może przyćmić pozostałe motoimprezy w Małopolsce, co się automatycznie odbije mniejszą frekwencją i w efekcie uboższymi zbiórkami pieniędzy w tych lokalizacjach. Być może w przyszłości (za porozumieniem poszczególnych organizatorów) powinno rozciągnąć się w czasie imprezy (przez kilka tygodni) zwiększając przy tym ilość atrakcji każdej z nich. Potrzeba tylko dotychczasowego zapału organizatorów ale przede wszystkim dobrej woli.
Avatar użytkownika
seal
A5
 
Posty: 793
Dołączył(a): sobota, 28 lip 2007, 14:22
Lokalizacja: Czasław

Postprzez fotorobart_pl » wtorek, 28 gru 2010, 17:36

pomijając podbieranie, wynika z tego też że zawodnicy maja sklerozę i nie pamiętają gdzie się zadeklarowali pojechać albo organizatorzy awizują zawodników bez porozumienia z nimi samymi.
Powyższy post jest opinią autora tylko w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyn.
http://www.fotorobart.pl/ Obrazek
fotografia rajdowa i nie tylko...
Avatar użytkownika
fotorobart_pl
A5
 
Posty: 538
Dołączył(a): niedziela, 12 sie 2007, 19:54

Następna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości

cron