Rajdy w Australii???

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Rajdy w Australii???

Postprzez Dariusz » środa, 17 lis 2010, 06:48

Witam tak sie sklada ze zamieszkalem teraz na 3 lata w Sydney. Mam pytanie czy ktos sie orientuje jak tu wygladaja rajdy od strony organizatorow
chodzi mi cos na wzor naszych Automobilklubow? Jezeli ktos ma jakies informacje albo mieszka w Sydney i jest zwiazany z motorsportem to prosilbym o jakies info:) Szkoda ze nie zobacze Barborki Warszawskiej:(
a i przepraszam za pisownie poniewaz pisze z aplle a te ustrojstwo nie ma polskich znakow;)

Pozdrawiam:)
Jeżeli nie zrobisz ze swojego życia opowieści, będziesz tylko fragmentem cudzej historii...
Avatar użytkownika
Dariusz
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 14 paź 2008, 15:39
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez b182 » środa, 17 lis 2010, 10:03

stary ty sie barbórka przejmujesz jak w australii mozesz ogladac co chwile v8 supercars!!! Wyscigi zajebistych aut z ponad 600 silnikami i full contact! Zazdroszcze pobytu w Australi. czy o wize jest ciezko?
przepraszam za offtopa
Avatar użytkownika
b182
N2
 
Posty: 185
Dołączył(a): niedziela, 23 lis 2003, 10:26

Postprzez Dariusz » środa, 17 lis 2010, 10:15

Wiesz Barbarze od 10lat nie odpuszczam;) tak powaznie wize dostalem bez problemu:) jak jestes zainteresowany takim wyjazdem zapraszam na pw to Ci napisze co i jak i jakie koszty:)wiem juz bylem w sobote na monster truck super sprawa no i F1 w marcu w sydney:) ale rajdy to rajdy:)
Jeżeli nie zrobisz ze swojego życia opowieści, będziesz tylko fragmentem cudzej historii...
Avatar użytkownika
Dariusz
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 14 paź 2008, 15:39
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości

cron