Kierowca bez rąk marzy o rajdzie, czyli Bartek Ostałowski.

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Kierowca bez rąk marzy o rajdzie, czyli Bartek Ostałowski.

Postprzez kaczornysa » sobota, 30 paź 2010, 13:23

Avatar użytkownika
kaczornysa
N3
 
Posty: 200
Dołączył(a): czwartek, 17 sty 2008, 20:26
Lokalizacja: NYsa


Postprzez SuN » sobota, 30 paź 2010, 13:44

nie wiem co napisać. Na pewno koleś jest niesamowity i życzyłbym mu, żeby zdobył licencję i wystartował w rajdzie. Byłoby super. Szacun niesamowity..
Wałbrzyska Grupa Rajdowa!
GG: 2459573
E-mail: ma4c1n@go2.pl
Moja fotografia - https://www.facebook.com/mjagiellicz
Avatar użytkownika
SuN
A6
 
Posty: 1533
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 15:22
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez CZUCZU » sobota, 30 paź 2010, 13:59

jestem przciw. parę lat temu była zbiórka na protezy o ile pamietam, ktoś opisał że koleś bez nich sie porusza. pozatym za duże zagrożenie na oesie.
http://www.czuczu.estrefa.pl

Głośno i bokiem na przednich łapach..
Avatar użytkownika
CZUCZU
N3
 
Posty: 425
Dołączył(a): wtorek, 29 sie 2006, 10:03
Lokalizacja: Stalowa Wola

Postprzez Mroowa » sobota, 30 paź 2010, 14:26

Też byłbym przeciwny, bo raczej nie wyrobi sobie takiej licencji, ja jej nie mam ale... Rajdówkę trzeba opuścić w ciągu chyba 15 sekund tak ? wypiąć się z pasów etc...

Nie widzę tego na odcinku, chce niech się przejedzie autem B, A czy coś...
W Polsce jest tendencja na wzbudzanie współczucia i to nie tylko w sporcie, w Idolach, Mam talent etc.

Hmmm dziwnie napisali, stara się o licencję... ktoś coś o tym wie więcej ? jakieś KJSy ?
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez k_karmel » sobota, 30 paź 2010, 14:42

Z calym szacunkiem ale nie wiem czy dalby rade w prawdziwym boju, przy 180km/h kierowac lewa noga gdzie wybija itd...pamietam kilka lat temu bodajze w Portugalii jezdzil niepelnosprawny kierowca, nie mial chyba nog od kolan , specjalnie zbudowali mu rajdowke (jakies s1600) gaz i hamulec mial przy kierownicy, z beigami nie wiem jak bylo ale raczej nie automat jak chce Bartek.
Nie wiem kiedy powstal Hip Hop ale bylem tam :D
Avatar użytkownika
k_karmel
N2
 
Posty: 183
Dołączył(a): niedziela, 22 kwi 2007, 17:50
Lokalizacja: Rościszów

Postprzez CZUCZU » sobota, 30 paź 2010, 15:13

Jak dla mnie niech chłopak polata na torze w kielcach i tyle
http://www.czuczu.estrefa.pl

Głośno i bokiem na przednich łapach..
Avatar użytkownika
CZUCZU
N3
 
Posty: 425
Dołączył(a): wtorek, 29 sie 2006, 10:03
Lokalizacja: Stalowa Wola

Postprzez zbych KCH » sobota, 30 paź 2010, 17:29

O ile dobrze kojarzę to ten kierowca wziął udział w zeszłorocznym kręciołku w Bochni. Podczas przejazdu nie miałem pojęcia, że autem kieruje ktoś niepełnosprawny. Zamiatał tą beemką aż miło :D
Avatar użytkownika
zbych KCH
N3
 
Posty: 280
Dołączył(a): sobota, 20 gru 2008, 11:52
Lokalizacja: Chrzanów

Postprzez CZUCZU » niedziela, 31 paź 2010, 18:21

Ok obejrzałem go w tvn turbo. Jestem przeciwny
http://www.czuczu.estrefa.pl

Głośno i bokiem na przednich łapach..
Avatar użytkownika
CZUCZU
N3
 
Posty: 425
Dołączył(a): wtorek, 29 sie 2006, 10:03
Lokalizacja: Stalowa Wola

Postprzez mm » niedziela, 31 paź 2010, 19:48

co z Wami?!

powiem jedno - gość jest niesamowity! Miałem przyjemność jeździć z nim po torze w Słomczynie.

marzenia o rajdach są fajne, ale może bardziej realne będą wyścigi. Pożyjemy zobaczymy.
z licencja nie ma problemu. z opuszczeniem pojazdu w 15 sekund też.

co do kierowców niepełnosprawnych:
u nas - Marek Wiśniewski - kia picanto,
w świecie - Alessandro Zanardi.

Życzę wszystkim choć 10% radości z życia i optymizmu, którym promieniuje Bartek.

mm
Avatar użytkownika
mm
N3
 
Posty: 322
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 17:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez CZUCZU » niedziela, 31 paź 2010, 20:22

Życze mu jak najlepiej ale nie przesadzajmy. Zrobi kuku sobie i innym,
http://www.czuczu.estrefa.pl

Głośno i bokiem na przednich łapach..
Avatar użytkownika
CZUCZU
N3
 
Posty: 425
Dołączył(a): wtorek, 29 sie 2006, 10:03
Lokalizacja: Stalowa Wola

Postprzez Andrzej » niedziela, 31 paź 2010, 20:28

mm napisał(a):co z Wami?!

powiem jedno - gość jest niesamowity! Miałem przyjemność jeździć z nim po torze w Słomczynie.

marzenia o rajdach są fajne, ale może bardziej realne będą wyścigi. Pożyjemy zobaczymy.
z licencja nie ma problemu. z opuszczeniem pojazdu w 15 sekund też.

co do kierowców niepełnosprawnych:
u nas - Marek Wiśniewski - kia picanto,
w świecie - Alessandro Zanardi.

Życzę wszystkim choć 10% radości z życia i optymizmu, którym promieniuje Bartek.

mm


Tak z ciekawości - jak on się wypina z pasów?

P.S Nie wiem jak pan Wiśniewski ale Zanardi nie stracił rąk ,a nogi. Więc myślę że kontakt z kierownicą jest w jego wypadku sprawniejszy. Jak dla mnie to zły przykład.
www.msg-rally.pl
Avatar użytkownika
Andrzej
A6
 
Posty: 1522
Dołączył(a): niedziela, 28 sie 2005, 18:41
Lokalizacja: Gliwice / Kraków

Postprzez CZUCZU » niedziela, 31 paź 2010, 20:33

to samo na wózku jeździ i to rozumiem. bez rąk sorry jedna noga gaz i hamulec, druga kierownica a jak auto poszlo za duzym bokiem nie był w stanie skontrować szybko. Chłopak ma marzenia ale poza jazdą na torze spauzowałbym na jego miejscu
http://www.czuczu.estrefa.pl

Głośno i bokiem na przednich łapach..
Avatar użytkownika
CZUCZU
N3
 
Posty: 425
Dołączył(a): wtorek, 29 sie 2006, 10:03
Lokalizacja: Stalowa Wola

Postprzez mortonrally » niedziela, 31 paź 2010, 21:22

CZUCZU napisał(a):to samo na wózku jeździ i to rozumiem. bez rąk sorry jedna noga gaz i hamulec, druga kierownica a jak auto poszlo za duzym bokiem nie był w stanie skontrować szybko. Chłopak ma marzenia ale poza jazdą na torze spauzowałbym na jego miejscu


a ja jestem za !! Każdy jeździ na ile umie i potrafi, a jak nie ogarnie to nie ogarnie tak samo jak Ty możesz nie ogarnąć, ja itp. to jest wliczone w ten sport
POGANUS ; WALDEK ; ADAŚ -- GOOO !!!!!!!!!!!!
Obrazek
Avatar użytkownika
mortonrally
N3
 
Posty: 480
Dołączył(a): sobota, 28 lip 2007, 16:19

Postprzez pigal » niedziela, 31 paź 2010, 21:33

slowa typu niech sobie odpusci, niech ma inne marzenia-ludzie czy wam rozum odebralo? takie tezy moze glosic tylko psychicznie ogranioczona osoba albo niedowartosciowany kierowca ktoremu wydaje sie ze jest szybki a u osoba niepelnosprawna fizycznie moze okazac sie szybsza.kuku sobie i innym potrafi zrobic w pelni sprawny fizycznie kierowca- przykladow nie bede podawal bo kazdy kto obserwuje rajdy potrafi podac po kilka takich.
Jesli dla bartka jest to spelnienie marzen to niech dazy do tego-nalezy mu kibicowac a nie z gory skazywac na porazke.
Ludzie on nie mowi zeby dac mu fory w zdobywaniu mistrza polski tylko wyraza chec wystartowania w rajdzie.
pigal
pigal
N2
 
Posty: 136
Dołączył(a): środa, 9 mar 2005, 14:08

Postprzez gabrally » niedziela, 31 paź 2010, 22:20

pigal napisał(a):slowa typu niech sobie odpusci, niech ma inne marzenia-ludzie czy wam rozum odebralo? takie tezy moze glosic tylko psychicznie ogranioczona osoba albo niedowartosciowany kierowca ktoremu wydaje sie ze jest szybki a u osoba niepelnosprawna fizycznie moze okazac sie szybsza.kuku sobie i innym potrafi zrobic w pelni sprawny fizycznie kierowca- przykladow nie bede podawal bo kazdy kto obserwuje rajdy potrafi podac po kilka takich.
Jesli dla bartka jest to spelnienie marzen to niech dazy do tego-nalezy mu kibicowac a nie z gory skazywac na porazke.
Ludzie on nie mowi zeby dac mu fory w zdobywaniu mistrza polski tylko wyraza chec wystartowania w rajdzie.


W 100% zgadzam się z Tobą.

On wie co robi. Ale mimo wszystko, gdybym mógł to dałbym mu szansę wystartować w rajdzie. Niech do tego dąży, trzymam kciuki!
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Następna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości