Sławek "VIRNIK" Jarek i Kacper Puszkiel

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Sławek "VIRNIK" Jarek i Kacper Puszkiel

Postprzez holek1987 » czwartek, 28 paź 2010, 14:11

Witam. Jakie są wasze doznania odnośnie jazdy tych dwóch RWD wariatów? Moje to przede wszystkim to że robią świetny fun, teraz juz nikt z kibiców nie schodzi z trasy po czołówce wszyscy czekają na Bemki :) Stojąc na patelni w Walimiu i słysząc jak do góry ciśnie "Mka" to takie poruszenie jest wsród kibiców jakby to Kuzaj czy Kajtek leciał, trąby w ruch oklaski! i oczekiwanie wsluchując się w ten mega dźwięk BMW :) piękne chwile. Warto ich pokazywać wspierac jak dla mnie Virnik i Kacper to gwiazdki RSMP wielki szacun od kibiców bo to dla nich jeżdżą i to widać na każdym zakręcie jechanym bokiem :) chyba wszyscy ich juz pokochali hehe. Ostatnio usłyszałem że Virnik juz nie pojeździ prawdopodobnie bo jego skarbonka juz sie wyczerpała. Nie wyobrażam sobie RSMP 2011 bez tych wariatów! Mam nadzieje że sponsor będzie, a jak nie to zrzuta jak kiedys na Kramara czy Sztuke!! Obaj robią coś dobrego dla rajdów, ciągną ludzi, robią show, a w necie masa filmików z ich wyczynami:) co mnie ogromnie cieszy! Obu dowaliłbym jeszcze obowiązkowe pojawienie się na "Pani Karowej" to byłby show nie mniejszy jak na karkonoskim w tamtym roku!
Avatar użytkownika
holek1987
N3
 
Posty: 303
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 16:12
Lokalizacja: Jelenia Góra


Postprzez kmederski » czwartek, 28 paź 2010, 18:19

Podpisuje sie pod tym "obiema recamy"
kmederski
N3
 
Posty: 446
Dołączył(a): środa, 18 lis 2009, 13:26
Lokalizacja: kolwiek

Postprzez malczan46 » czwartek, 28 paź 2010, 23:20

Ja osobiście do tego tematu dodałbym jeszcze jedno nazwisko. Virnik i Puszkiel faktycznie potrafią dać niezły pokaz, ale prawdziwą gwiazdą RWD niewątpliwie jest Waldek Janecki. To co wyprawiał maluchem było nie do ogarnięcia, a w e30 to po prostu bajka! Ogromnie chciałbym zobaczyć Waldka w doinwestowanej M-ce w pełnym cyklu RSMP. I jestem pewien, że nie tylko ja mam takie pragnienia :)
A do tego Oni trzej, jeden za drugim, po Karowej, tak co 15 minut :D
malczan46
 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 13:17

Postprzez gabrally » piątek, 29 paź 2010, 00:08

Dobrze Panowie, jak już tworzymy sagę driverów RWD w Polsce to nie można zapomnieć o Marku Klementowiczu - niesamowity ogarniacz starszych BMW. Coś pięknego jak on jeździ :)
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez Cogonieznajom » piątek, 29 paź 2010, 10:48

gabrally napisał(a):Dobrze Panowie, jak już tworzymy sagę driverów RWD w Polsce to nie można zapomnieć o Marku Klementowiczu - niesamowity ogarniacz starszych BMW. Coś pięknego jak on jeździ :)


Klementowicz jest piekielnie szybki, ale Virnik z Puszkielem to "matadorzy" z "ułańska fantazją":)
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez Hultay WRC » piątek, 29 paź 2010, 13:23

A przy tym Virnik potrafi być wysoko w klasyfikacji! W sumie sponsor za niezbyt duże pieniądze może wprowadzic swojego zawdonika w asfaltowych rajdach do pierwszej dziesiątki- do tego logo sponsora na aucie popularnego sponsora może miec jakiś efekt marketingowy. Życze chłpakom (nie tylko Virnikowi) sponsora który umożliwi nie tylko fun i jazdę w spokoju, ale i walkę ;)
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez Cogonieznajom » piątek, 29 paź 2010, 15:04

Hultay WRC napisał(a): W sumie sponsor za niezbyt duże pieniądze może wprowadzic swojego zawdonika w asfaltowych rajdach do pierwszej dziesiątki)


Nie ma czegoś takiego jak "niezbyt duże pieniądze" w rajdach :wink: To są sumy kolosalne dla wielu, nawet w nizszych klasach niestety...
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez Hultay WRC » sobota, 30 paź 2010, 22:26

Cogonieznajom napisał(a):
Hultay WRC napisał(a): W sumie sponsor za niezbyt duże pieniądze może wprowadzic swojego zawdonika w asfaltowych rajdach do pierwszej dziesiątki)


Nie ma czegoś takiego jak "niezbyt duże pieniądze" w rajdach :wink: To są sumy kolosalne dla wielu, nawet w nizszych klasach niestety...

Ale raczej nie będzie to auto droższe od N4 :)
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez holek1987 » wtorek, 19 kwi 2011, 14:29

Szkoda Virnika strasznie podczas Elmotu, dodatkowo nie wiadomo co z Puszkielem czy Bmke sprzedał czy jak? Cisza no i Klementowicz też nie wystartował w Elmocie Świdnickim. Mam nadzieje że na Karkonoskim Virnik będzie miał już "Bume" tip top i zawstydzi paru kierowców z czołówki swoimi czasami bo jazdą pod publike to już dawno dożywotnio zawstydził :)
Trzymam ptaka za Lubiaka, a ja jaja za Kuzaja :)
Avatar użytkownika
holek1987
N3
 
Posty: 303
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 16:12
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez fotorobart_pl » wtorek, 19 kwi 2011, 14:52

holek1987 napisał(a):Szkoda Virnika strasznie podczas Elmotu, dodatkowo nie wiadomo co z Puszkielem czy Bmke sprzedał czy jak? Cisza no i Klementowicz też nie wystartował w Elmocie Świdnickim. Mam nadzieje że na Karkonoskim Virnik będzie miał już "Bume" tip top i zawstydzi paru kierowców z czołówki swoimi czasami bo jazdą pod publike to już dawno dożywotnio zawstydził :)

Klementowicz stratował, chyba że ktoś jego autem po Walimiu śmigał :lol:
Powyższy post jest opinią autora tylko w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyn.
http://www.fotorobart.pl/ Obrazek
fotografia rajdowa i nie tylko...
Avatar użytkownika
fotorobart_pl
A5
 
Posty: 538
Dołączył(a): niedziela, 12 sie 2007, 19:54

Postprzez rubens » wtorek, 19 kwi 2011, 15:39

kacper swoja bume sprzedal i mowil ze teraz cos raczej na przyszly rok dopiero pokombinuje bo w tym juz braknie funduszy i czasu zeby cos rozsadnego zbudowac
rubens
N2
 
Posty: 156
Dołączył(a): czwartek, 13 maja 2004, 00:11

Postprzez złomek » wtorek, 19 kwi 2011, 17:08

rubens napisał(a):kacper swoja bume sprzedal i mowil ze teraz cos raczej na przyszly rok dopiero pokombinuje bo w tym juz braknie funduszy i czasu zeby cos rozsadnego zbudowac


Zresztą ja ją kupiłem :)
złomek
N1
 
Posty: 66
Dołączył(a): wtorek, 12 gru 2006, 22:57

Postprzez holek1987 » wtorek, 19 kwi 2011, 17:28

fotorobart_pl napisał:


Klementowicz stratował, chyba że ktoś jego autem po Walimiu śmigał


Z tego co mi wiadomo to tylko na testowym bo nie przypominam sobie żebym go widział na 1 OS no chyba, że leciał podczas drugiego etapu bo tego już nie widziałem.

złomek napisał:
Zresztą ja ją kupiłem


To gdzie się nią pokażesz? nie ładnie się tak chować :) coś podobno było na Torze Poznań chyba co? A co dalej?
Trzymam ptaka za Lubiaka, a ja jaja za Kuzaja :)
Avatar użytkownika
holek1987
N3
 
Posty: 303
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 16:12
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez złomek » wtorek, 19 kwi 2011, 18:14

holek1987 napisał(a): To gdzie się nią pokażesz? nie ładnie się tak chować :) coś podobno było na Torze Poznań chyba co? A co dalej?


Na Torze Poznań to nie ja.
Narazie upalam nią wieczorami pod domem. W długi weekend startuję u Kuchara, jeśli uda mi się jakieś opony załatwić, bo emka zjada je szybciej niż ja na nie zarabiam.
złomek
N1
 
Posty: 66
Dołączył(a): wtorek, 12 gru 2006, 22:57

Postprzez MaxiA7 » sobota, 30 kwi 2011, 13:24

ciekawe dlaczego Virnikowe M3 idzie na sprzedaż czy wynajm,czyżby kierowca przesiadał się na coś innego?coś czuje, że będzie ustanowiony i pobity rekord przejazdu na Kamionkach po nowym asfalcie :wink:
Avatar użytkownika
MaxiA7
N2
 
Posty: 126
Dołączył(a): piątek, 26 paź 2007, 12:17
Lokalizacja: dolnyśląsk

Następna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości