Starty Kubicy w Rajdach

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez viper » poniedziałek, 7 mar 2016, 20:28

Cendra napisał(a):To prywatny Merol, raczej bym tego nie łączył.
Nawet kombinezon ma z Monte. :)

Ok merol z wypożyczalni ale ogólnie widać ze Kubica " zadbał "o siebie pod względem wagowym, a w rajdach trochę mu przybyło w pasie :). Myśle ze to nie przypadek, a czy to przypadek to sie pewnie nie dowiemy czy jest jakieś drugie dno , choć oczywiście może być to tylko przypadek. Natomiast temat na pewno jest ciekawy.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42


Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez tomson » poniedziałek, 7 mar 2016, 20:37

Drugie dno może być takie, że Sokół ostatnio mocno zainteresował się wyścigami endurance. Ale to tylko mój domysł, czas pokaże :) A co do startu z Martinem, nie zdziwiłbym się jak będzie notował rewelacyjne czasy w tym mercu a i możliwe jest nawet pudło.
Avatar użytkownika
tomson
N2
 
Posty: 197
Dołączył(a): wtorek, 7 lip 2009, 09:07

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez DonCorrado » poniedziałek, 7 mar 2016, 21:46

viper napisał(a):http://wyscigi.autoklub.pl/news/kubica-z-prokopem-w-12h-italy-mugello,66533
Ostatnio w jakimś wywiadzie czytałem ze szef mercedesa mówił ze auto w dtm ma zawsze dla Kubicy wolne jest tylko jeden warunek. Musi sie konkretnie określić w którym kierunku iść . Nawet nie chodzi pewnie o miejsce tylko beda patrzyć i porównywać czasy.


To był wywiad z przed roku, ktoś go dla jaj wyciągnał z kosza.
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez Mad Max » wtorek, 8 mar 2016, 01:30

DonCorrado napisał(a):
viper napisał(a):http://wyscigi.autoklub.pl/news/kubica-z-prokopem-w-12h-italy-mugello,66533
Ostatnio w jakimś wywiadzie czytałem ze szef mercedesa mówił ze auto w dtm ma zawsze dla Kubicy wolne jest tylko jeden warunek. Musi sie konkretnie określić w którym kierunku iść . Nawet nie chodzi pewnie o miejsce tylko beda patrzyć i porównywać czasy.
To był wywiad z przed roku, ktoś go dla jaj wyciągnał z kosza.
Ten tekst padł po tym jak Robert testował auto Mercedesa z DTM
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez Mic_123 » wtorek, 8 mar 2016, 09:38

Niedawno byla mowa o tym, ze Robert planuje starty w Formule E. Chlopak musi gdzies potrenowac przed sezonem wiec niech smiga. Oby mu sie szczescilo.
Chociaz z drugiej strony chyba to oddala go od startow w RSMS 2016, ale coz i tak zdobyl juz w rajdach najwiecej z Polakow i to w pierwszym sezonie starow 2013.
Jezeli Robert czuje ze moze cos "ugrac" w wyscigach to jestem za :D Powodzenia.
Ostatnio edytowano wtorek, 8 mar 2016, 09:40 przez Mic_123, łącznie edytowano 1 raz
Mic_123
N3
 
Posty: 241
Dołączył(a): piątek, 12 kwi 2013, 15:07

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez woocasch » wtorek, 8 mar 2016, 09:39

viper napisał(a):
Cendra napisał(a):To prywatny Merol, raczej bym tego nie łączył.

Ok merol z wypożyczalni ale ogólnie widać ze Kubica " zadbał "o siebie pod względem wagowym, a w rajdach trochę mu przybyło w pasie :)

Przestań wreszcie zgadywać, SLS AMG GT3 którym pojedzie Prokop i Kubica nie jest wynajęty tylko jest własnością Martina i jego zespołu. Jeżeli jeszcze nie zauważyłeś to Prokop w tym roku nie jedzie pełnego sezonu WRC tylko "bawi" się w różne sporty motorowe. Był Dakar, był już pierwszy tegoroczny start w WRC, a teraz kolej na wyścigi torowe. Wiadome jest, że zarówno rund WRC jak i różnych wyścigów jeszcze kilka w tym roku zaliczy. Z każdym rokiem podejście Prokopa do rajdów czy ogólnie sportu podoba mi się coraz bardziej. Wie, że nie będzie mistrzem świata, że do fabryki raczej się nie wbije, to zaczyna czerpać z tego jak największą przyjemność :)
---
woocasch
woocasch
A6
 
Posty: 1424
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2011, 10:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez DonCorrado » poniedziałek, 21 mar 2016, 23:41

https://www.facebook.com/KubicaOfficial ... 333988828/ Przejazd + opis przejazdu toru Mugello z Robertem Kubicą
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez Gąsior » środa, 23 mar 2016, 22:50

Właśnie na Reżimowej TV w przerwie meczu była reklama Lotosu, jaką znamy w wersji z Robertem. Chyba bez kontraktu nie mogliby tego raczej puszczać. Więc jest światełko ....
Avatar użytkownika
Gąsior
N3
 
Posty: 353
Dołączył(a): środa, 14 lip 2004, 00:29
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez sebaWRC » czwartek, 24 mar 2016, 00:28

Dokładnie, tak samo spekulowaliśmy, więc ta opcja z powrotem od Portugalii wydaje się być realna.
www.youtube.com/user/kajto13
www.facebook.com/DominikaMorkaPhotography
Avatar użytkownika
sebaWRC
A5
 
Posty: 582
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 23:17
Lokalizacja: Strzelin

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez Mariusz » czwartek, 24 mar 2016, 17:45

Pojawienie się w Portugalii to plan B Roberta, z tego co czytam. Występując w Mugello posmakował krwi wyścigowej i jakaś seria wyścigowa jest teraz jego podstawowym celem. Gdyby jednak się nie udało z wyścigami w tym roku to i tak już nie będzie jeździł w WRC, tylko WRC2.
Mariusz
Mariusz
N3
 
Posty: 376
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 07:54

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez DonCorrado » czwartek, 24 mar 2016, 22:50

Wczoraj też widziałem tą reklame, juz myslalem, ze na końcu wycieli Roberta, a jednak był.
Z jego wypowiedzi jasno wynika, ze lepiej nie robic sobie apetytów na to co "My tu" byśmy chcieli.

Mi sie jeszcze wydaje, ze moze jakies sprawy ze skokami wchodza w gre, bo LOTOS ich tez wspiera, a ten rok/sezon to nie byl udany sportowo + perturbacje kadrowo/związkowo/trenerskie miały miejsce, moze teraz trwają jakies rozmowy bo sezon zimowy dopiero co dobiegł końca.
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez Mad Max » czwartek, 24 mar 2016, 23:01

DonCorrado napisał(a):Mi sie jeszcze wydaje, ze moze jakies sprawy ze skokami wchodza w gre, bo LOTOS ich tez wspiera, a ten rok/sezon to nie byl udany sportowo + perturbacje kadrowo/związkowo/trenerskie miały miejsce, moze teraz trwają jakies rozmowy bo sezon zimowy dopiero co dobiegł końca.
Wydaje mi się że jak by nie było umowy z Lotosem to nie było by startu w Monte no i sam RK też mówił że starty w rajdach dla zabawy go nie interesują. Wydaje mi się też ze każda dyscyplina/zawodnik negocjuje sobie umowę oddzielnie i budżety nie mają na siebie wpływu tym bardziej że rużnice między nimi są dość spore (wide premia dla piłkarzy za awans) - jak widać Kajto startuje nadal i pomimo tytułu ME kasy na starty ma tyle samo bo w jednym z wywiadów mówił że w tym roku jadą 8 rajdów tak samo jak rok wcześniej - i moim zdaniem podobnie jest u Roberta, kasa jest podobna jak w zeszłym roku tyle że sam zainteresowany mówił że jeśli ma startować to przygotowanie do rajdów musi być znacznie lepsze - dlatego stawiam że w Portugalii zobaczymy go znowu na odcinkach.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez CzarnyWRC » piątek, 25 mar 2016, 14:24

A mi się wydaje (powinien być taki temat heh) że Robert już byle czym i byle za co nie pojedzie bo wie że to jest trochę bezsensu i przeczy jego filozofii perfekto-konkretto ;-) Jest jeszcze jedna kwestia, Lotos jest Państwowy i jak się władza zmieniła to i tam są zawirowania... Dlatego pewnie nie widzimy Roberta na oesach. Gdzieś coś pisali że ,,niezatapialny Prezes'' Lotosu jest na celowniku. Pisiory wymieniają wszystkich więc i za Lotos się biorą...
By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba...
Być na dnie, by móc sięgnąć nieba...

http://www.youtube.com/user/auxqrwa
Avatar użytkownika
CzarnyWRC
N3
 
Posty: 473
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lip 2007, 01:07
Lokalizacja: Józefów

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez viper » piątek, 25 mar 2016, 15:22

3 rok już słyszę ze on nie wie co będzie robił. Prawda jest taka ze póki Kubica sam w końcu nie określi sie co chce w życiu robić to tak będzie obijał sie od drzwi do drzwi, bo nikt w niego nie zainwestuje nie wiedząc co wymyśli za rok. Ja bym sie nie sugerował lotosem bo w skali światowej to pionek i właściwie sam lotos o niczym konkretnym nie pesadzi. Mam na myśli konkretny projekt.Może być jako dodatek który np. Zadecyduje o lepszym teamie wykładając po prostu kasę.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez Iwan Drago » piątek, 25 mar 2016, 16:16

viper napisał(a):3 rok już słyszę ze on nie wie co będzie robił. Prawda jest taka ze póki Kubica sam w końcu nie określi sie co chce w życiu robić to tak będzie obijał sie od drzwi do drzwi, bo nikt w niego nie zainwestuje nie wiedząc co wymyśli za rok. Ja bym sie nie sugerował lotosem bo w skali światowej to pionek i właściwie sam lotos o niczym konkretnym nie pesadzi. Mam na myśli konkretny projekt.Może być jako dodatek który np. Zadecyduje o lepszym teamie wykładając po prostu kasę.


A nie pomyślałeś geniuszu że Kubica może wiedzieć co chce w życiu robić, tylko nie zawsze ma takie możliwości.
Iwan Drago
 
Posty: 46
Dołączył(a): piątek, 20 cze 2014, 09:14

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 79 gości