Starty Kubicy w Rajdach

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez posejdon » piątek, 25 mar 2016, 16:35

viper napisał(a): Ja bym sie nie sugerował lotosem bo w skali światowej to pionek i właściwie sam lotos o niczym konkretnym nie pesadzi. Mam na myśli konkretny projekt.Może być jako dodatek który np. Zadecyduje o lepszym teamie wykładając po prostu kasę.

Zupełnie nie rozumiem co tu jest napisane. Weź to przeczytaj, spróbuj przypomnieć sobie co miałeś na myśli i napisz jeszcze raz po polsku albo przynajmniej po ludzku.
Jestem Kubicomaniakiem!
Avatar użytkownika
posejdon
A5
 
Posty: 718
Dołączył(a): wtorek, 13 paź 2009, 21:21
Lokalizacja: Bródno


Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez DonCorrado » piątek, 25 mar 2016, 17:41

Każdy rzucił inne ale i ciekawe świato na sprawe wspierania Roberta, być może wychodzimy jednak na naiwniaków tym swoim gdybaniem :twisted: ale co tam, po to jest forum :) to tez swiadczy o tym, ze mu kibicujemy : )

Viper Robciu wie jaki ma cel, pomysl lepiej nad swoim :roll:
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez viper » piątek, 25 mar 2016, 18:50

posejdon napisał(a):
viper napisał(a): Ja bym sie nie sugerował lotosem bo w skali światowej to pionek i właściwie sam lotos o niczym konkretnym nie pesadzi. Mam na myśli konkretny projekt.Może być jako dodatek który np. Zadecyduje o lepszym teamie wykładając po prostu kasę.

Zupełnie nie rozumiem co tu jest napisane. Weź to przeczytaj, spróbuj przypomnieć sobie co miałeś na myśli i napisz jeszcze raz po polsku albo przynajmniej po ludzku.

Czego nie rozumiesz. Lotos jest za cienki zeby sam pociągnąć projekt na najwyższym poziomie w wrc. Wy tutaj gadacie o lotosie jak by on był zbawczy dla Kubicy a nie jest. Dzisiaj Kubica decyduje sie na jaka kolwiek serie wyścigowa od wtcc po dtm i mercedesa ma podstawionego od razu i lotos mu do niczego nie jest potrzebny. Zrozumiałeś :?:
Iwan Drago napisał(a):
viper napisał(a):3 rok już słyszę ze on nie wie co będzie robił. Prawda jest taka ze póki Kubica sam w końcu nie określi sie co chce w życiu robić to tak będzie obijał sie od drzwi do drzwi, bo nikt w niego nie zainwestuje nie wiedząc co wymyśli za rok. Ja bym sie nie sugerował lotosem bo w skali światowej to pionek i właściwie sam lotos o niczym konkretnym nie pesadzi. Mam na myśli konkretny projekt.Może być jako dodatek który np. Zadecyduje o lepszym teamie wykładając po prostu kasę.


A nie pomyślałeś geniuszu że Kubica może wiedzieć co chce w życiu robić, tylko nie zawsze ma takie możliwości.

Geniuszu bo trzeba mierzyć siły na zamiary a nie odwrotnie.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez posejdon » piątek, 25 mar 2016, 18:55

Jak Lotos nie jest zbawczy? A kto inny dawał Kubicy hajs na starty przez kilka ostatnich lat i chyba nadal to robi?

Wsiada se Kubica w Merca czy coś innego. Jeździ se gdzie chce. Proste. Tylko czemu tego nie robi?
Jestem Kubicomaniakiem!
Avatar użytkownika
posejdon
A5
 
Posty: 718
Dołączył(a): wtorek, 13 paź 2009, 21:21
Lokalizacja: Bródno

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez viper » piątek, 25 mar 2016, 19:20

posejdon napisał(a):Jak Lotos nie jest zbawczy? A kto inny dawał Kubicy hajs na starty przez kilka ostatnich lat i chyba nadal to robi?

Wsiada se Kubica w Merca czy coś innego. Jeździ se gdzie chce. Proste. Tylko czemu tego nie robi?

Nie czytasz uważnie tego co napisałem. Na najwyższym poziomie. Kubica cały czas narzeka na brak budżetu, a to ze felgi musi prostować itd. To ze jedzie nie znaczy ze ma sytuacje komfortowa odnośnie finansów.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez żółtodziób » piątek, 25 mar 2016, 20:27

viper - skończ już. Bo inaczej ja skończę. Wszyscy znają twoje zdanie na temat Kubicy i się się z nim nie zgadzają i zgadzać się nie będą. Proste i logiczne, więc po co ciągniesz te klimaty?
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez viper » piątek, 25 mar 2016, 20:55

żółtodziób napisał(a):viper - skończ już. Bo inaczej ja skończę. Wszyscy znają twoje zdanie na temat Kubicy i się się z nim nie zgadzają i zgadzać się nie będą. Proste i logiczne, więc po co ciągniesz te klimaty?

O co chodzi temat zupełnie nie zależny od od rajdów. Ktos sie zwraca do mnie wiec odpowiadam.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez darekH » piątek, 25 mar 2016, 21:07

A jak nie odpowiesz to co się stanie ? Krew Ci w żyłach przestanie krążyć :)
gg:3048339
Avatar użytkownika
darekH
N2
 
Posty: 199
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 11:28
Lokalizacja: Gdansk

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez viper » piątek, 25 mar 2016, 21:39

darekH napisał(a):A jak nie odpowiesz to co się stanie ? Krew Ci w żyłach przestanie krążyć :)

jezeli ktos mówi proszę to odpowiadasz dziękuje. Sam odpowiedz sobie dlaczego ...
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez ZbyszekChaosu » piątek, 25 mar 2016, 22:18

Z tego co kojarzę to w jakimś z wywiadów na przełomie roku Kubica sam powiedział, że nie mia sensu ciągnąć dalej ubiegłorocznego programu. Lotos i Azoty dają tyle kasy, że można bujać się w WRC ale już więcej nie dołożą bo nie mają. Robert wielokrotnie powtarzał, że nie interesuje go bujanie się po OS-ach w związku z czym ta współpraca nie ma sensu. Gdyby jeszcze jakaś fabryka zainteresowała się poważnie naszym kierowcą to byłoby super, ale póki co nie zanosi się na to. Troszkę sobie sam RK sprawę zespół, najpierw nie poszedł do Citroena a potem co roku straszył, że może wrócić do wyścigów. Fabryka jak kogoś zatrudni to z perspektywą wieloletnią a nie, na przeczekanie przed jakąś serią wyścigową. Mówiąc w skrócie (aby wszyscy zrozumieli) Kubicy nie opłaca się już rajdowanie wórcem z Lotosem.
Nadmienie ponadto, że nie mam nicku Viper w związku czym, czy znajdzie się ktoś kto ze chce ze mną troszkę popoemizowac na powyższy temat używając rzeczowych argumentów?
Jedyna sensowna opcja w rajdach na jaką jeszcze mam nadzieję to starty w WRC2 i walka o fotel w Citroenie.
http://bezpieczna-droga.blogspot.com/
ZbyszekChaosu
A6
 
Posty: 1101
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lip 2013, 20:42
Lokalizacja: Łódź

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez Mariusz » piątek, 25 mar 2016, 22:32

A z czym tu polemizować :) Prywatny zespół w WRC nie ma szans na walkę z fabrykami, więc od wielu miesięcy Robert powtarza, że on tak nie chce jeździć, no i nie jeździ.
Mariusz
Mariusz
N3
 
Posty: 376
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 07:54

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez DonCorrado » piątek, 25 mar 2016, 23:30

ZbyszekChaosu napisał(a):Z tego co kojarzę to w jakimś z wywiadów na przełomie roku Kubica sam powiedział, że nie mia sensu ciągnąć dalej ubiegłorocznego programu. Lotos i Azoty dają tyle kasy, że można bujać się w WRC ale już więcej nie dołożą bo nie mają. Robert wielokrotnie powtarzał, że nie interesuje go bujanie się po OS-ach w związku z czym ta współpraca nie ma sensu. Gdyby jeszcze jakaś fabryka zainteresowała się poważnie naszym kierowcą to byłoby super, ale póki co nie zanosi się na to. Troszkę sobie sam RK sprawę zespół, najpierw nie poszedł do Citroena a potem co roku straszył, że może wrócić do wyścigów. Fabryka jak kogoś zatrudni to z perspektywą wieloletnią a nie, na przeczekanie przed jakąś serią wyścigową. Mówiąc w skrócie (aby wszyscy zrozumieli) Kubicy nie opłaca się już rajdowanie wórcem z Lotosem.
Nadmienie ponadto, że nie mam nicku Viper w związku czym, czy znajdzie się ktoś kto ze chce ze mną troszkę popoemizowac na powyższy temat używając rzeczowych argumentów?
Jedyna sensowna opcja w rajdach na jaką jeszcze mam nadzieję to starty w WRC2 i walka o fotel w Citroenie.


Polemizował bym tylko z tym, że coś sobie zepsuł, no owszem zepsuł ale chyba nie specjalnie, sam powtarza jak mantrę, że o pewnych rzeczach po prostu nie miał pojęcia ... dlatego jest gdzie jest.
Lotos to też taki sponsor ze nie na wszystkie rajdówki by pasowal : )
Watpie tez ze za czapke sliw chce jezdzic, nie ma mu sie tez co dziwic.

Nie rozumiem niektórych dopisków, w stylu, ze lubie Roberta ale mam takie i takie zdanie : ) Ludzie rozmawiamy o Kubicy a nie o ciapatych :twisted:
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez żółtodziób » sobota, 26 mar 2016, 00:03

viper - darekH dokładnie odpowiedział o co chodzi. Piszesz ciągle to samo do tych samych ludzi i ciągle z tym samym skutkiem, mimo że jak chcesz potrafisz się pohamować. To co robisz spokojnie już podchodzi pod trolling, jeszcze trochę a będą poważne konsekwencje. I jeszcze jedno - na tym koniec dyskusji, wydałem polecenie i albo się stosujesz albo nie. Twój wybór.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez ZbyszekChaosu » sobota, 26 mar 2016, 00:05

@DonCorrado
Oczywistym jest, że Kubica nie sabotuje własnego programu. Dopiero z perspektywy czasu widzimy jakie konsekwencje przyniosły jego decyzje. Nie wiele osób uważało wówczas, że te decyzje są błędne. Szkoda, że zabrakło kogoś doświadczonego w zespole Roberta kto poprowadziłby go przez WRC.
Może i Lotos nie pasuje na każde auto, ale powinien zadowolić się wówczas miejscem na kombinezonie ;)
http://bezpieczna-droga.blogspot.com/
ZbyszekChaosu
A6
 
Posty: 1101
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lip 2013, 20:42
Lokalizacja: Łódź

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez Mad Max » sobota, 26 mar 2016, 11:20

ZbyszekChaosu napisał(a):Z tego co kojarzę to w jakimś z wywiadów na przełomie roku Kubica sam powiedział, że nie mia sensu ciągnąć dalej ubiegłorocznego programu. Lotos i Azoty dają tyle kasy, że można bujać się w WRC ale już więcej nie dołożą bo nie mają. Robert wielokrotnie powtarzał, że nie interesuje go bujanie się po OS-ach w związku z czym ta współpraca nie ma sensu.
Ja jego wypowiedź zinterpretowałem trochę inaczej - myślę że bardziej chodziło o samo przygotowanie do rajdów, o brak testów przed niektórymi rajdami, "nie doinwestowane" auto itp. itd. dlatego wcześniej pisałem o okrojonym programie ale ze znacznie lepszym przygotowaniem.

Mariusz napisał(a):A z czym tu polemizować :) Prywatny zespół w WRC nie ma szans na walkę z fabrykami, więc od wielu miesięcy Robert powtarza, że on tak nie chce jeździć, no i nie jeździ.
Robert powtarza że nie ma szans ale jednak na odcinkach robił wszystko żeby temu zaprzeczyć i tu myślę że to też jest powód dlaczego mamy dzisiaj taką sytuację a nie inną.

DonCorrado napisał(a):Nie rozumiem niektórych dopisków, w stylu, ze lubie Roberta ale mam takie i takie zdanie : ) Ludzie rozmawiamy o Kubicy a nie o ciapatych :twisted:
A ja znakomicie rozumiem takie osoby bo od bardzo dawna jeśli ktoś miał inne zdanie i inną wizję startów i uczenia się rajdów niż sam Robert najczęściej zostawał określany jako hejter

ZbyszekChaosu napisał(a):Nie wiele osób uważało wówczas, że te decyzje są błędne.
Z tym się nie zgodzę a dlaczego to napisałem powyżej.
Może i Lotos nie pasuje na każde auto, ale powinien zadowolić się wówczas miejscem na kombinezonie ;)[/quote]Pytanie tylko czy Lotos ma ochotę wykładać $$$$ na małe logo na kombinezonie
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

cron