Rajdowa Pomoc dla Iwony

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Rajdowa Pomoc dla Iwony

Postprzez Mroowa » piątek, 26 lut 2010, 00:32

Iwona Petryla, choć Jej nazwisko może nie wszyscy kojarzą, to na hasło: kierownik biura prasowego rajdów Elmot i Dolnośląski – wszyscy uśmiechną się wspominając sympatyczne chwile spędzone z Iwoną. Zawsze gdy się pojawia na rajdzie jest w pełni zaangażowana, nie uznaje półśrodków i robi wszystko co w Jej mocy, by wywiązać się doskonale z powierzonej funkcji, zarywając noce i nie odrywając telefonu od ucha. Ma za sobą starty w KJS-ach, funkcję dyrektora Lwa Kłodzkiego, ale tym razem wyjechała na swój OS życia, do którego przejechania potrzebuje zgranego Zespołu ludzi, którzy kochają ten sport i którym nie jest obojętny los tej wspaniałej dziewczyny.

Na początku roku Iwona dowiedziała się, że zdiagnozowano u niej nowotwór – ziarnicę złośliwą. Iwona Petryla co 2 tygodnie ma przeprowadzaną chemioterapię, ten etap leczenia będzie trwał do czerwca. Kolejnym etapem będzie radioterapia a na koniec czeka Iwonę przeszczep szpiku. Grupa dobrych znajomych Iwony, która dowiedziała się o chorobie, postanowiła zrobić wszystko, aby pomóc Iwonie w leczeniu, które do najtańszych nie należy. Celem naszej akcji jest zbiórka pieniędzy na przeszczep szpiku oraz czekającą Iwonę rehabilitacja.

Postanowiliśmy poruszyć rajdowe towarzystwo i otrzymaliśmy bardzo liczny odzew od zawodników i ich zespołów. Część z nich zaoferowała pomoc finansową, inni przekazali na aukcje rajdowe gadżety, które już niebawem wystawimy na allegro. Będzie to pierwsza część naszych działań, a drugą rozpoczniemy 28 marca we Wrocławiu na torze Niskie Łąki. Już dziś zapraszamy wszystkich na wyścig samochodowy na dochodzenie, rozegrany w formule RallySprintu. Zainteresowanie udziałem w naszej akcji wyraziło ponad siedemdziesiąt załóg. Niewykluczone, że naszą imprezę odwiedzą zawodnicy z Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i RPP. Oprócz ściśle rajdowego towarzystwa, na naszą imprezę wybierają się aktorzy nowego serialu grozy „Oblicza mroku”, który już niebawem pojawi się w telewizji. Wśród gości na torze Niskie Łąki mogą pojawić się między innymi: Katarzyna Skrzynecka, Piotr Polk, Artur Dziurman, Dorota Naruszewicz, Michał Milowicz oraz Patrycja Hurlak.
Nasze przedsięwzięcie wsparły: Magazyn Rajdowy WRC , Wena Group, sklep internetowy gadzetyrajdowe.pl, A.T.M.Osfera, Promotion Motorsport Poland, AK Karkonoski, AK Dolny Śląski, AK Sudecki, Stop Pijanym Kierowcom, Bractwo Rajdowe, OdcinekSpecjalny.pl oraz portale: toprally.pl, autoklub.pl, moto.sport24.pl, motocaina.pl.

Więcej informacji pojawi się już niebawem na stronie www.rajdowapomoc.pl wszystkich zainteresowanych akcją jak i pomocą zapraszamy do kontaktu drogą mailową: rajdowapomoc@wp.pl , ania.rally@wp.pl lub poprzez bezpośredni kontakt z Anną Wódkiewicz która jest współzałożycielką Sztabu Rajdowa Pomoc.



Już od jutrzejszego dnia na allegro powinny zacząć się pojawiać aukcje charytatywne, zapraszamy do licytacji i pomocy !
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337


Postprzez gabrally » piątek, 26 lut 2010, 00:37

Nigdy nie jest fajnie, gdy słyszy się taką wiadomość... Ale w tym wypadku jestem pewien, że Iwona ze swoim charakterem wyjdzie z tego, i pewnie zrobi to jeszcze w zastraszającym tempie ;-) Trzymaj się!!!
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez thydisease » piątek, 26 lut 2010, 09:10

przykra wiadomość, ale zgadzam się z gabrally, Iwona da radę. Przykrą sprawą jest to, że na stronie AK Sudeckiego ani słowa o całej sprawie... Na Niskich będę
http://tomaszscibior.blogspot.com/ - nie tylko rajdy
Avatar użytkownika
thydisease
N3
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 29 kwi 2008, 14:03
Lokalizacja: Ś-ca

Postprzez Mroowa » piątek, 26 lut 2010, 09:56

Na pewno będzie, AK Sudecki również pomaga także wszystko jest ok!
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez thydisease » piątek, 26 lut 2010, 11:59

zapodam temat do lokalnych mediów, może coś więcej się uda.
http://tomaszscibior.blogspot.com/ - nie tylko rajdy
Avatar użytkownika
thydisease
N3
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 29 kwi 2008, 14:03
Lokalizacja: Ś-ca

Postprzez oli » niedziela, 28 lut 2010, 13:25

Ja niestety nie moge byc a chce ja wesprzec,jakis nr konta chlopaki da sie zalatwic ??!! Pozdrawiam
oli
N1
 
Posty: 78
Dołączył(a): środa, 16 lis 2005, 18:26
Lokalizacja: rybnik

Postprzez padre-mk3 » niedziela, 28 lut 2010, 13:57

prosiłbym o to samo.
poznalem ja ok 2 lat temu na rajdzie dagrasso w ktorym jechalem.super kobieta.

chcialbym jakos pomoc
www.racebook.pl/polishmotorclub
Avatar użytkownika
padre-mk3
A5
 
Posty: 761
Dołączył(a): piątek, 21 kwi 2006, 10:01

Postprzez Mroowa » niedziela, 28 lut 2010, 22:25

Jutro będzie podany numer konta, i już jutro powinniśmy ruszyć z aukcjami allegro.

Plakaty- Wisławski, Gryc oczywiście z autografami w obu przypadkach, Model Skody Fabii S2000 od Marka Kisiela i Gadżety Rajdu Karkonoskiego, Kalendarz Rajdowy RallyNews & Rallyfoto z podpisami... Kuzaja, Bouffiera, Bębenka, Panseri, Nygę, Czopika, Dytkę Bełtowskiego, Chmielewskiego, Porębskiego i Kornickiego, już jutro na allegro. Będą też inne gadżety rajdowe, a wszystkie newsy na rajdowapomoc.pl
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez nick555 » środa, 3 mar 2010, 19:58

Mroowa aukcje ruszyły? Nie mogę nic zlokalizowac...
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Mroowa » czwartek, 4 mar 2010, 12:31

Musiałem wyedytować Posta :)
Pierwsza za aukcji
http://allegro.pl/item939575862_rajdowa ... ograf.html

Sukcesywnie kolejne będę dodawał.
Wpisując Rajdowa Pomoc, na pewno znajdziecie Nasze aukcje !
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez Mroowa » czwartek, 4 mar 2010, 13:37

http://allegro.pl/show_item.php?item=946734492

Dla zbieraczy gadżetów wszelakich :)
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez bociant01 » piątek, 5 mar 2010, 17:12

Coś jest nie tak z niektórymi aukcjami. Licytuje kartkę z autografem Kuliga i po wpisaniu i zatwierdzeniu kwoty 30 zł pokazuje się najwyższa aktualna cena oczywiście moja w wysokości 20,50. Prośba do organizatorów o interwencję
Avatar użytkownika
bociant01
N3
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 1 lip 2006, 14:58
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Banan » piątek, 5 mar 2010, 17:15

bociant01 napisał(a):Coś jest nie tak z niektórymi aukcjami. Licytuje kartkę z autografem Kuliga i po wpisaniu i zatwierdzeniu kwoty 30 zł pokazuje się najwyższa aktualna cena oczywiście moja w wysokości 20,50. Prośba do organizatorów o interwencję


Pierwszy raz na allegro? ;)

Twoja maksymalna cena, ktora dajesz to 30zl. Ja wczesniej dalem 20zl, wiec przebiles mnie o 50gr. Jezeli ktos teraz da 21zl, to automatycznie bedziesz prowadzil z kwota 21,50zl. I tak az do 30zl.
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez bociant01 » piątek, 5 mar 2010, 17:21

Dzięki za wyjaśnienie, ale w ten sposób to będzie można ciułać po 50 groszy do ... itd. ja dałem 30 i powinno być widoczne a Ty dasz 50 wtedy ja będę dalej licytował itd. Wielu może się zniechęcić gdy będą musieli wielokrotnie klikać aby zaproponować odpowiednia dla nich cenę. Co do mojej bytności na allegro nie jest ona oszałamiająca ale coś tam już kiedyś kupowałem. Raz jeszcze dzięki za wyjaśnienie.
Avatar użytkownika
bociant01
N3
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 1 lip 2006, 14:58
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Banan » piątek, 5 mar 2010, 17:57

bociant01 napisał(a):Dzięki za wyjaśnienie, ale w ten sposób to będzie można ciułać po 50 groszy do ... itd. ja dałem 30 i powinno być widoczne a Ty dasz 50 wtedy ja będę dalej licytował itd. Wielu może się zniechęcić gdy będą musieli wielokrotnie klikać aby zaproponować odpowiednia dla nich cenę. Co do mojej bytności na allegro nie jest ona oszałamiająca ale coś tam już kiedyś kupowałem. Raz jeszcze dzięki za wyjaśnienie.


Czym cena wyzsza, tym przebicie oferty jest wieksze. Na poczatku 50gr, pozniej 1zl, 2,50zl, 5zl, 10zl itd. Wlasnie o to chodzi, ze nie trzeba wielokrotnie klikac, aby zaproponowac odpowiednia dla siebie cene. Dajesz 50zl i nic Cie juz wiecej nie interesuje. Jak ktos bedzie Cie probowal przebic, to do tej kwoty automatycznie bedziesz prowadzil. Po co placic za cos 30zl, skoro mozesz to kupic za 21zl?
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Następna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron