5. Rajdowa WOŚP w Makowie Podhalańskim

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Re: WOŚP012 Maków Podhalański

Postprzez gabrally » poniedziałek, 10 gru 2012, 23:08

Organizujemy w Makowie Podhalańskim Rajdową WOŚP już po raz 5 (jak ten czas leci! :) ), dlatego już mogę zapowiedzieć, że będzie grubo. Wszystkie nowości, aktualności znaleźć można na stronie: http://rajdowaorkiestra.pl/news.php

Zapraszam!
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20


Re: WOŚP012 Maków Podhalański

Postprzez moto_angel » wtorek, 11 gru 2012, 07:50

gabrally napisał(a):Organizujemy w Makowie Podhalańskim Rajdową WOŚP już po raz 5 (jak ten czas leci! :) ), dlatego już mogę zapowiedzieć, że będzie grubo. Wszystkie nowości, aktualności znaleźć można na stronie: http://rajdowaorkiestra.pl/news.php

Zapraszam!


Robicie kawał dobrej roboty! Pomimo że tylko czytam co roku to śmiało mogę to stwierdzić.
Mam nadzieję że w Krakowie również moto orkiestra pod dawnym Hotelem Forum zagra na co z góry zapraszam wszystkich ;)
Wymienię się kartkami polskich zawodników oraz ogólnie rajdowymi z autografami lub bez :)
Avatar użytkownika
moto_angel
N3
 
Posty: 301
Dołączył(a): piątek, 23 lis 2012, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Re: WOŚP012 Maków Podhalański

Postprzez gabrally » wtorek, 11 gru 2012, 17:25

moto_angel napisał(a):
gabrally napisał(a):Organizujemy w Makowie Podhalańskim Rajdową WOŚP już po raz 5 (jak ten czas leci! :) ), dlatego już mogę zapowiedzieć, że będzie grubo. Wszystkie nowości, aktualności znaleźć można na stronie: http://rajdowaorkiestra.pl/news.php

Zapraszam!


Robicie kawał dobrej roboty! Pomimo że tylko czytam co roku to śmiało mogę to stwierdzić.
Mam nadzieję że w Krakowie również moto orkiestra pod dawnym Hotelem Forum zagra na co z góry zapraszam wszystkich ;)


Dzięki! Łatwo nie jest, ale nikt nie mówił, że będzie :) Mi to daje niesamowitą radość... Marzenia z bardzo wczesnego dzieciństwa jakoś udaje się realizować. Też mam nadzieję, że będzie - powiem więcej, wiem, że będzie. Cel jest jeden - zebrać jak najwięcej kasy! :) Zapraszam do Makowa jak i na wszystkie inne motoorkiestry.

Dziś na listę doszedł samochód, którego dotychczas (w wersji rajdowej) jeszcze u nas nie było: Polonez 2000 OBRSO!
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Re: 5. Rajdowa WOŚP w Makowie Podhalańskim

Postprzez gabrally » sobota, 15 gru 2012, 14:18

Obrazek

Zapraszam chętnych do pobierania tapet związanych z imprezą :)

Co do nowości na liście zgłoszeń, pojawili się już: Waldemar Janecki (HR), Mieczysław Galant (HR), Jarzyna (Drift), Dominik Cholewa (9), Krzysztof Schenk (6), Marcin Górny (HR), Tomasz Lichowski (3), Jan Strażyński (Drift), Paweł Kopacz (HR), Jacek Jurecki (5), Ireneusz Górny (7) i Bartłomiej Wiśniowski (3).

Regulamin sprintu 5. Rajdowa WOŚP zostanie opublikowany w ten weekend, lista zgłoszeń otwierana jest 17 grudnia.
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Re: 5. Rajdowa WOŚP w Makowie Podhalańskim

Postprzez gabrally » niedziela, 23 gru 2012, 21:57

Z newsów dotyczących imprezy:

:arrow: Podczas 5. edycji Rajdowej WOŚP w Makowie Podhalańskim zorganizujemy już po raz trzeci zawody dla kierowców amatorów na regulaminie Konkursowej Jazdy Samochodem. Lista zgłoszeń, która została otwarta w poniedziałek liczy już 23 pozycje z 35 możliwych. Dla zawodników mamy dobre informacje: wraz z partnerami przygotowaliśmy wiele ciekawych nagród! Więcej informacji

:arrow: Zapraszamy na aukcje! Obecnie do wylicytowania rajdowy zestaw z autografami załogi Schenk/Handwerker i Michała Wiśniewskiego oraz projekt oklejenia rajdowego kasku firmy Abstraxi!!! aukcje.rajdowaorkiestra.pl

:arrow: Ciągle aktualizowana jest lista Gości, z którymi będziecie mogli jeździć pomiędzy godziną 12:00 a 17:00 podczas 5. Rajdowej WOŚP w Makowie Podhalańskim. Dzisiaj swoją obecność potwierdził Maciej Steinhof, posiadający na swoim koncie m.in. tytuł Mistrza ADAC Volkswagen Polo Cup 2009 czy II Wicemistrza ADAC Volkswagen Scirocco R Cup 2010! Więcej informacji

:arrow: Aktualizowane lista zgłoszeń Gości i lista zgłoszeń do zawodów

:arrow: Tak międzynarodowo nie było jeszcze podczas żadnego, makowskiego finału WOŚP. Gościem Specjalnym 5. edycji będzie znany z występów w Rajdowych Mistrzostwach Świata Giovanni Bernacchini, pilot Nassera Al-Attiyah (zwycięzcy Rajdu Dakar 2011)! Więcej informacji

Obrazek

Zapraszam :) rajdowaorkiestra.pl
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Re: 5. Rajdowa WOŚP w Makowie Podhalańskim

Postprzez gabrally » czwartek, 3 sty 2013, 21:45

Z nowości na WOŚPie:

:arrow: Do listy Gości dołączył Karol Basz oraz Damian Łata

:arrow: Lista zgłoszeń KJSu jest już pełna; nieoficjalne info (tylko dla Was! :) ) to takie, że już niedługo poinformujemy o kolejnych bardzo ciekawych nagrodach dla zawodników ufundowanych przez Platinum Orlen Oil oraz firmę Sużyw (tu docenimy przede wszystkim Panie :) )

:arrow: Rozpoczęły się aukcje internetowe rzeczy, które przekazał nam Giovanni Bernacchini: m.in. medale, statuetka, duuużo identyfikatorów, ciuchów, kombinezon (a jeszcze więcej rzeczy na miejscu imprezy podczas której otworzymy tradycyjnie giełdę rajdową, a tam pamiątki od czołówki RSMP oraz wielu innych zawodników)

Aukcje - KLIK!

Obrazek

Rajdowa WOŚP na Fejsie, oficjalna strona imprezy
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Re: 5. Rajdowa WOŚP w Makowie Podhalańskim

Postprzez gabrally » wtorek, 8 sty 2013, 22:26

Wyżej link do aukcji, jutro się kończą także zachęcam :)

A dla wszystkich zainteresowanych przyjazdem: dokładne podsumowanie tego, co zobaczyć będzie można podczas najbliższego weekendu- http://rajdowaorkiestra.pl/viewpage.php?page_id=1
Info na temat kolejnych nagród w zawodach: http://rajdowaorkiestra.pl/news.php?readmore=30

MAPA IMPREZY
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Poprzednia strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

cron