5. Rajdowa WOŚP w Makowie Podhalańskim

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Postprzez Zajcev » wtorek, 12 sty 2010, 00:29

qbus napisał(a):w Dobczycach pojawi sie również Janek Chmielewski c2r2


i w Dobczycach bardzo ladny wynik,
10622,95zł

brawo!
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow


Postprzez Mociag » wtorek, 12 sty 2010, 12:09

Po raz kolejny Gabryś udowodnił, że mimo swojego wieku można zorganizować naprawdę fajną imprezę na dobrym poziomie organizacyjnym.
Gratulacje :wink:
Avatar użytkownika
Mociag
N3
 
Posty: 376
Dołączył(a): sobota, 4 paź 2008, 21:43
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez RallyMarco » piątek, 15 sty 2010, 02:39

Gabryś jesteś wielki!! Ps. widziałem Cię kilka razy na tychach i w innych rajdowych miejscach, bym wiedział że Ty to Ty to bym sie chociaż ukłonił przed Tobą hehe;) :)
Brak rajdów = niedotlenienie mózgu!! xD
Avatar użytkownika
RallyMarco
N3
 
Posty: 371
Dołączył(a): piątek, 2 lis 2007, 10:56
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez gabrally » piątek, 15 sty 2010, 11:54

RallyMarco napisał(a):Gabryś jesteś wielki!! Ps. widziałem Cię kilka razy na tychach i w innych rajdowych miejscach, bym wiedział że Ty to Ty to bym sie chociaż ukłonił przed Tobą hehe;) :)


Weź przestań:) Jak mnie zobaczysz kiedyś to podejdź, poznamy się:)
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez bociant01 » piątek, 15 sty 2010, 19:36

Przecież cały czas rośniesz i jesteś już ode mnie wyższy, tak więc kolo ma racje . Rośnij , rośnij a z tym twój zapał niech też rośnie, bo mój z każdym rokiem jest coraz mniejszy.
Avatar użytkownika
bociant01
N3
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 1 lip 2006, 14:58
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez gabrally » środa, 8 gru 2010, 21:24

Drodzy Zawodnicy, Kibice!

Pozostał już - dla niektórych tylko, dla innych aż - miesiąc do rozegrania 3 edycji Rajdowej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Makowie Podhalańskim. Dla nas to tylko 31 dni oczekiwania do startu pierwszej załogi i aż 31 dni na przygotowanie Wam wspaniałej zabawy oraz próby pobicia zeszłorocznego rekordu zebranych pieniędzy.

WOŚP011 będzie pełnowymiarową imprezą rajdowo-rozrywkową z jednym, wyraźnym celem - zbieramy pieniądze na zakup sprzętu dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

Z tej okazji portal RajdowyPuchar.pl (Oficjalny serwis Rajdowego Pucharu Polski), Automobilklub Południowy oraz Centrum Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu w Makowie Podhalańskim zapraszają do udziału w zabawie, która odbędzie się 9 stycznia. Na starcie stanie około 50 samochodów rajdowych; zimowa aura, zmienna nawierzchnia i wymagająca trasa to tylko niektóre z cech charakterystycznych naszej imprezy.

Dzięki zawarciu współpracy z Automobilklubem Południowym zorganizowane zostaną zawody WOŚP011, z których cały dochód zostanie przeznaczony na akcję WOŚP. Prócz tego planujemy także możliwość przejażdżki z kierowcami (niejednokrotnie Mistrzami Polski), uczestnikami rajdowych oraz wyścigowych Mistrzostw Polski. Szykujemy wiele niespodzianek związanych z samymi zawodnikami oraz ich samochodami - tyle koni mechanicznych z pewnością nie było jeszcze nigdy w Makowie Podhalańskim...

Jedno jest pewne - oj będzie się działo!

Więcej informacji na http://www.wosp.rajdowypuchar.pl

Pozdrawiam i zapraszam imieniu organizatorów -
Gabriel Borowy, koordynator i pomysłodawca imprezy
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez gabrally » niedziela, 12 gru 2010, 21:55

Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez rallyfan2 » niedziela, 12 gru 2010, 23:34

Już się nie mogę doczekać 8) w tym roku odpuściłem ale w 2011 muszę znowu być :twisted:
rallyfan2
A6
 
Posty: 1021
Dołączył(a): środa, 9 lut 2005, 19:25

Postprzez gabrally » wtorek, 14 gru 2010, 01:01

Lista zgłoszeń do kręciołka już w połowie zapełniona, a minęły dopiero 24 godziny od jej uruchomienia :) Także... Kto się jeszcze zastanawia, to polecam przyspieszyć swoje zastanawianie

Lista Gości też już rośnie - dzisiaj przybyli Styła i Janecki. Już wkrótce dojdzie kilka nazwisk z Mistrzostw Polski...

http://wosp.rajdowypuchar.pl/zgloszenia.html
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez beeper_ » wtorek, 14 gru 2010, 12:24

Gdzie będzie organizowany kręciołek, tam gdzie w ubiegłym roku?
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez yesh » wtorek, 14 gru 2010, 12:59

Tak, dokładnie na tym samym placu. Ale tym razem będzie więcej miejsca.
Avatar użytkownika
yesh
 
Posty: 48
Dołączył(a): środa, 29 mar 2006, 09:54
Lokalizacja: Kraków / Maków

Postprzez gabrally » wtorek, 14 gru 2010, 16:42

Plan WOŚP 2011 (uwaga - jest to wstępniak, trasa może ulec zmianie z powodu warunków pogodowych, tsunami i UFO; bierzemy także pod uwagę inne przypadki losowe)

http://www.wosp.rajdowypuchar.pl/dokumenty/plan.png
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez gabrally » wtorek, 14 gru 2010, 23:31

Zniżki w ośrodku noclegowym Halniak

Dla wszystkich zainteresowanych dłuższym pobytem w Makowie Podhalańskim mamy dobrą informację. Ośrodek noclegowy "Halniak", działający przy Miejskim Klubie Sportowym przygotował specjalne zniżki dla uczestników (zawodników oraz kibiców), biorących udział w 3 edycji Rajdowej WOŚP w Makowie Podhalańskim. Po podaniu informacji, że celem pobytu jest właśnie nasza impreza, dyrekcja idywidualnie poda zniżkę (w zależności od ilości osób).

Ogromnym plusem tego miejsca noclegowego jest jego odległość od centrum imprezy - nieco ponad 500 metrów. Dokładnie zobaczyć to można na planie.

Miejski Klub Sportowy "Halniak" z posiadaną bazą sportową i noclegowo-gastronomiczną jest dogodnym miejscem do organizowania zgrupowań sportowych, kursów szkoleniowych, zielonych szkół, konferencji itp. Dla gości oferuje się 70 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4, i 5 osobowych.

W ośrodku znajduje się stołówka z całodziennym wyżywieniem - według cen uzgadnianych z klientami, świetlica z TV , video i dvd, sala do tenisa stołowego i sauna. Tuż przy ośrodku usytuowany jest stadion z bieżnią i małymi boiskami do piłki ręcznej i koszykówki.

Obok głównej areny stadionu znajduje się mniejsze boisko piłkarskie z oświetleniem elektrycznym. W odległości 100 metrów od obiektów Halniaka znajduje się Hala Sportowa (własność Zespołu Szkół w Makowie), w której można uprawiać podstawowe dyscypliny sportowe-halowe. Walory klimatyczne i geograficzne Makowa Podhalańskiego stwarzają korzystne warunki dla aktywnego wypoczynku, rekreacji i organizowania obozów sportowych.

Ze względu na dogodne połączenia komunikacyjne i stosunkowo niewielką odległość Maków Podhalański stanowi bardzo dobrą bazę wyjściową do takich znanych ośrodków turystycznych jak: Zawoja (Babia Góra), Rabka, Zakopane, Żywiec, oraz Kraków, Wadowice i Kalwaria Zebrzydowska. Interesujące są też trasy turystyczne w pobliżu Makowa - po górach Beskidu Makowskiego i Pasma Jałowieckiego.

Dane kontaktowe:

MKS "Halniak"
ul. Sportowa 2
34-220 Maków Podhalański
tel. /33/ 877 17 01
mkshalniak@o2.pl
http://www.halniak.malopolska.pl

Sorry za post pod postem ale uważam, że ta informacja może się przydać :)
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez gabrally » czwartek, 16 gru 2010, 21:06

Chciałbym powiadomić chętnych do wystartowania w kręciołku WOŚP011, że w ciągu niecałych trzech dni od otwarcia listy odebraliśmy już 25 zgłoszeń na 30 i może się okazać, że lista zostanie zamknięta przed ostatecznym terminem (5 stycznia) ;)

Edit: 27
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez gabrally » piątek, 17 gru 2010, 18:45

Lista liczy już 41 samochodów, 28 w kręciołku i 13 w gościach. Dzisiaj doszedł nie kto inny jak Michał Bębenek, więcej o tym :arrow: http://wosp.rajdowypuchar.pl/news/5.html

To nie koniec niespodzianek :)
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron