5. Rajdowa WOŚP w Makowie Podhalańskim

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

5. Rajdowa WOŚP w Makowie Podhalańskim

Postprzez gabrally » wtorek, 23 gru 2008, 19:48

Informacje o 5. Rajdowej WOŚP w Makowie Podhalańskim tutaj

---

Na wstępie uprzedzam, że jest to dopiero projekt.

Zrodził się pomysł, żeby zorganizować Rajdową Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w Makowie Podhalańskim (60 km od Krakowa w stronę Zakopanego). Jej celem byłoby zbieranie pieniędzy dla WOŚP poprzez wożenie na placu darczyńców przez zawodników z PPZM, RSMP.
Odbyłoby się to 11 stycznia, w Finał WOŚP.

Narazie swoją obecność potwierdziło 3 zawodników (jeszcze nie zdradzę kto, bo nie jest to pewne na 100% :)

Projekt jest w fazie początkowej, ponieważ dopiero załatwić muszę pozwolenie od Burmistrza na wykorzystanie placu, oraz pozwolenie od Fundacji i puszkę - puszki. Z tym drugim może być większy problem...

Zawodników, którzy byliby chętny "powozić" proszę o kontakt.
GG: 52313
Mail: info@rajdowypuchar.pl
tel: 511474256

Co sądzicie o tym?
Ostatnio edytowano poniedziałek, 10 gru 2012, 23:10 przez gabrally, łącznie edytowano 2 razy
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20


Re: Rajdowa WOŚP w Makowie Podhalańskim

Postprzez Anonymous » wtorek, 23 gru 2008, 19:56

gabrally napisał(a):Na wstępie uprzedzam, że jest to dopiero projekt.

Zrodził się pomysł, żeby zorganizować Rajdową Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w Makowie Podhalańskim (60 km od Krakowa w stronę Zakopanego). Jej celem byłoby zbieranie pieniędzy dla WOŚP poprzez wożenie na placu darczyńców przez zawodników z PPZM, RSMP.
Odbyłoby się to 11 stycznia, w Finał WOŚP.

Narazie swoją obecność potwierdziło 3 zawodników (jeszcze nie zdradzę kto, bo nie jest to pewne na 100% :)

Projekt jest w fazie początkowej, ponieważ dopiero załatwić muszę pozwolenie od Burmistrza na wykorzystanie placu, oraz pozwolenie od Fundacji i puszkę - puszki. Z tym drugim może być większy problem...

Zawodników, którzy byliby chętny "powozić" proszę o kontakt.
GG: 52313
Mail: info@rajdowypuchar.pl
tel: 511474256

Co sądzicie o tym?


Tak jak już mówiłem - pomysł super :D Postaram się też pomóc w jakiś sposób ;)
Anonymous
 

Postprzez Anonymous » wtorek, 23 gru 2008, 19:58

Bedzie wośp w wiśle ?

Rok temu gnój jak fix był .
Kajto , Czopik , żabiński :lol:
Anonymous
 

Postprzez gabrally » wtorek, 30 gru 2008, 22:14

knaustychy napisał(a):Gabryś a jak z tą orkiestrą w Makowie ?
Z tematu o WOŚP w Tychach

Jutro o 9 jedziemy do burmistrza załatwiać zgodę, jeśli się uda, jutro dam więcej info... Szykuje się ciekawa lista zawodników ;)

Pozdroooo
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez gabrally » środa, 31 gru 2008, 13:17

Po wielu telefonach, faksach i pozwoleniach, po przejechaniu wielu kilometrów i po stracie dużej ilości nerwów, PKP dyrekcja w Krakowie, burmistrz miasta i sztab WOŚP w Suchej Beskidzkiej dali pozwolenie na wykorzystanie placu w godzinach od 10:00 do 15:00.

UDAŁO SIĘ!!!!
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez Anonymous » środa, 31 gru 2008, 13:36

Brawo 8)
No let's go !!
Kamere czas przygotowac !!
Anonymous
 

Postprzez gabrally » środa, 31 gru 2008, 16:14

Obrazek

Portal RajdowyPuchar.pl organizuje 11 stycznia w Makowie Podhalańskim Rajdową Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Teraz każdy, kto wesprze WOŚP największą sumą określoną podczas licytacji, będzie miał okazję przejechać się po specjalnie przygotowanej trasie samochodem rajdowym, którego kierowcą będzie jeden z zawodników Rajdowego Pucharu Polski!

Zapraszamy wszystkich kibiców rajdowych i nie tylko do wspólnego wspierania 17 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Makowie Podhalańskim. Impreza będzie miała charakter licytacji: przed startem załóg rajdowych odbędzie się licytacja przejazdów na prawym fotelu w każdym samochodzie rajdowym. Osoba, która da najwięcej za miejsce na "prawym" będzie miała okazję jechać w tym samochodzie na specjalnie przygotowanej trasie. Nieobejdzie się również bez innych atrakcji. Planowana jest wystawa gadżetów rajdowych i licytacje pamiątek związanych z rajdami, grill, przejazdy zawodników na czas i wiele innych.

"Oczywiście nie zabraknie również możliwości dokładnego poznania samochodów rajdowych. Do wszystkiego będzie przygrywała muzyka, mam nadzieję, że zrobi nam się istna rodzinna atmosfera. :)" komentuje pomysłodawca, Gabriel Borowy.

Zapraszamy również zawodników do nadsyłania zgłoszeń. Wpisowego oczywiście nie ma, gwarantujemy super zabawę, możliwość pojeżdżenia "bokami" i na czas po przygotowanej trasie.

Na chwilę obecną na prowizorycznej liście startowej widnieje 5 nazwisk.

Impreza odbędzie się 11 stycznia w niedzielę, w dniu finału WOŚP, w godzinach od 10:00 do 15:00. "Zawody, o ile można tak nazwać Rajdową WOŚP będą przebiegały na placu przy ulicy Partyzantów w Makowie Podhalańskim. W planach mamy również dodanie do trasy kilku bardzo fajnych dróg, jednak tylko wtedy, gdy spadnie śnieg, więc modlimy się o zimową aurę. :)" dodaje organizator.

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt:
Gabriel Borowy
telefon: 511474256
GG: 5231321
e-mail: info@rajdowypuchar.pl
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez Zajcev » środa, 31 gru 2008, 17:28

gratuluje
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Postprzez gabrally » środa, 31 gru 2008, 17:41

Zajcev napisał(a):gratuluje


Dzięki ;) Wpadaj, blisko masz. :P

Szykuje się ciekawa lista startowa! 8)
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez knaustychy » środa, 31 gru 2008, 19:28

Ja też gratuluje bo tak do końca nie wierzyłem że sie uda :)
www.YouTube.com/KnausTychyPL
Avatar użytkownika
knaustychy
N3
 
Posty: 392
Dołączył(a): niedziela, 6 lip 2008, 08:34
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Anonymous » środa, 31 gru 2008, 19:33

I pomyśleć że Gabryś to człowiek co dopiero ukończył podstawówke !
Ten 14 latek jest niesamowity .
Gabryś oby twój zapał nigdy nie zgasł !

Nie zdziwie sie jak Gabryś u siebie w miescie zorganizuje RSMS za 3-4 lata ;)
Anonymous
 

Postprzez młody_FFRT » środa, 31 gru 2008, 19:34

No ładnie ładnie gratuluje super inicjatywa :!: :)
www.sport-klatka.pl
http://www.youtube.com/user/JimmyWRC
Avatar użytkownika
młody_FFRT
N2
 
Posty: 177
Dołączył(a): piątek, 11 lip 2008, 17:56
Lokalizacja: os 4,8,12 -52 Rajdu Wisły 2005

Postprzez gabrally » środa, 31 gru 2008, 19:35

JR napisał(a):I pomyśleć że Gabryś to człowiek co dopiero ukończył podstawówke !
Ten 14 latek jest niesamowity .
Gabryś oby twój zapał nigdy nie zgasł !

Nie zdziwie sie jak Gabryś u siebie w miescie zorganizuje RSMS za 3-4 lata ;)


Dajże se już spokój... :wink:


Dzięki wszystkim za miłe słowa, widzę Was w Makowie 11 :D
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez rallyfan2 » czwartek, 1 sty 2009, 23:15

Gabrys szacunek do zobaczenia na WOSP.
rallyfan2
A6
 
Posty: 1021
Dołączył(a): środa, 9 lut 2005, 19:25

Postprzez gabrally » piątek, 2 sty 2009, 13:53

Poczułem się jak organizator rundy RSMP, dlatego dla przyjezdnych (mam nadzieję, że tacy będą!!!:lol: :lol:):
- dojazd,
- trasa,
- baza noclegowa i informacje,
- lista będzie ;)

http://rajdowypuchar.pl/news.php?readmore=13


Zapraszam!
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Następna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron