Mazur mówi prawde !!

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Postprzez Gucio » sobota, 17 maja 2008, 15:11

Przyznam się szczerze, że byłem troche zniesmaczony tą akcją ze sztolniami i tą zawaloną drogą.
Przed samym oesem pytałem kierownika oesu, bo akurat tam właśnie stacjonował i mówił, że na zapoznaniu chłopaki dojeżdżali do zawału i potem musieli zawracać i przez to robił się niezły kocioł i potem musieli jechac górą i znów zjeżdżać na dół żeby dalej opisać co i jak ma być.
Pierwszy przejazd Walimskich Sztolni tam byłem już jakieś 2h przed startem załogi. Szykana stała ustawiona jako tako, ale przyjechało "C" czy jakiś inny "władca" i przestawili szykanę o jakieś 20-40 cm do przodu, gdzie wyraźnie było pole sprayem narysowane na ziemi gdzie mają stać opony...nie wiem co to miało mieć na celu, ale w tym momencie troche popieprzyli to co zawodnicy mieli dobrze w kartach z opisem.
No i ten nieszczęsny oes Burkatów. Miała być promocja miasta Świdnicy przez to... to ja sie pytam ... co tu jest ważniejsze? Promowanie miasta i przy tym odpowiednie zabezpieczenie trasy czy promowanie mimo to Rajdu?!
Takimi sposobami to my daleko nie zajebiemy. Fajnie ludziom się podoba, że nie ma safety i nikt sie nie przypieprza i nie wygania za taśmę, ale kiedy coś by się stało wszystko by się odwróciło i by było narzekanie "gdzie było zabezpieczenie?"
Przecież takie prędkości jakie tam były i to mocno miejscami podbijające zakręty, że aż szok!
W miejscu gdzie Sztuka wypakował dacha też kilka metrów dalej stali sobie miejscowi i ogniska palili...gdyby stali bliżej to byśmy my znicze palili.
Tyle!
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez MatiWrc » sobota, 17 maja 2008, 17:04

abstrahując od Elmotu i słusznego (oby takich więcej!) pisma Przemka Mazura zastanawia mnie jedna rzecz, mianowicie czy organizatorzy (z całego kraju) wraz z upływem lat zapominają, jak się organizuje rajdy :?: Bo z roku na rok jest coraz gorzej... Skoro nawet zyskanie tytularnego sponsora RSMP nic nie zmieniło, ba, jest nawet gorzej. Ale zobaczymy jak będzie na kolejnych rajdach, przed nami Polski, oby organizatorzy tym razem stanęli na wysokości zadania :wink:
Avatar użytkownika
MatiWrc
A5
 
Posty: 616
Dołączył(a): wtorek, 28 mar 2006, 18:40

Postprzez martin.h » sobota, 17 maja 2008, 19:11

Brawa dla Przemka Mazura oraz dla Pawła Dytki. Zawodnicy płacą olbrzymie sumy wpisowego więc mają prawo wymagać by zawody były przeprowadzone profesjonalnie i bezpiecznie.
RSMP ma tytularnego sponsora, a jak widać nic się nie zmieniło. Rajdy dalej są na tym samym poziomie (a nawet gorszym), relacji w TV ze świecą szukać, a jeden z najlepszych rajdów musiał wylecieć z kalendarz. Oj Panowie organizatorzy nie staracie się. Mam nadzieję, że po sezonie PZM zrobi rachunek sumienia i najgorzym podziękuje.
Avatar użytkownika
martin.h
A6
 
Posty: 1109
Dołączył(a): środa, 4 sty 2006, 22:45
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez Kisiel » sobota, 17 maja 2008, 22:13

Płacę - WYMAGAM , Płacę- ŻĄDAM
I chłopaki mają rację, bo kupe kasy ładują a nic z tego nie mają.

Hmm w PZPN brudy w jakimś stopniu wyprali, teraz pasuje zająć się PZM
zielony listek
Avatar użytkownika
Kisiel
A5
 
Posty: 620
Dołączył(a): sobota, 15 lis 2003, 22:15
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez _mrc_ » niedziela, 18 maja 2008, 03:28

Mieszkalem przy trasie elmotu przez kilka lat i moge potwierdzic iz kilka razy przydazylo sie drogowcom sypac grysem i zalewac smola dzien po zapoznaniu przed rozpoczeciem rajdu, nie mam pojecia czy organizator o tym wiedzial ale to bardzo dziwny zbieg okoicznosci.
Elmot to jeden z najlepszych rajdow w polsce, dobrze ze pojawia sie krytyka, organizatorzy beda musieli sie napocic (miejmy nadzieje) w przyszlym roku aby bylo lepiej.
Avatar użytkownika
_mrc_
N2
 
Posty: 179
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 20:10
Lokalizacja: sokolec

Postprzez kremer » niedziela, 18 maja 2008, 04:18

aro ja ciebie nie obrazam, przepraszam, jesli poczules sie urazony - moze troche za ostro pojechalem
czytam twoje wypowiedzi i wiem, ze znasz sie na rajdach ale wiesz o co mi chodzi - sa tak jak to napisales "kretynki" ktore nie wiedza w pewnych sytuacjach jak sie zachowac - ale rajdy to nie corrida i niestety musimy myslec o innych - widzialem filmik skatemana z zapowiedzi jego klipu z tego rajdu jak lecial kosciuszko na niego to az mi sie wlos zjerzyl - mysle ze po tej akcji sporo sie nauczyl i nawet w koszule M nie bedzie takich miejsc wybieral :) :) ale sa ludzie ktorzy nie uciekaja :) i koncza zle...
pozdro
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez Cogonieznajom » niedziela, 18 maja 2008, 11:55

luz:)
już wszystko jasne :wink:
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez Świder » niedziela, 18 maja 2008, 13:25

minęły dwa dni, może ktoś zna opinie na temat tego listu GKSS i Organizatorów Elmotu?

Jakiś odzew z ich strony?
Avatar użytkownika
Świder
N3
 
Posty: 359
Dołączył(a): sobota, 30 cze 2007, 12:38

Postprzez misiek_wrc » niedziela, 18 maja 2008, 20:39

Świder napisał(a):minęły dwa dni, może ktoś zna opinie na temat tego listu GKSS i Organizatorów Elmotu?

Jakiś odzew z ich strony?


Z ich strony cisza :? A odezwą sie pewnie na Polskim :evil:
..:: !! QHR MAJCHER OGIEN NA TLOKI !! ::..
Avatar użytkownika
misiek_wrc
A5
 
Posty: 544
Dołączył(a): niedziela, 13 sie 2006, 15:50
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez Góral » niedziela, 18 maja 2008, 20:39

List słuszny, ale to tylko gadanie i gadanie. Nie sądzę by coś to dało. Po pierwsze - należałoby zmienić statut PZM. Dziś działacze są wybierani po cichu, a możliwości odwołania nieefektywnego "dziadka" nie istnieją. Po drugie - władający rajdami pan Górski to człowiek "mocnego układu koleżeńskiego". Jest nie do ruszenia. I to nawet nie byłoby problemem gdyby nie był kolejnym aroganckim, do bólu pewnym siebie, chcącym pokazać że "coś" robi byłym zawodnikiem, który zasiadając w fotelu działacza zapomina jak wygląda świat z drugiej strony. Polskie rajdy potrzebują świeżej krwi - ale krwi prawdziwego managera, który ma wiedzę o rajdach i o promocji, odpowiedni budżet i siłę przebicia, by leśne ludki nie sabotowały jego decyzji. Ale na chwilę obecną to jest bajka.....
"The only thing in the world worse than a fake Rolex is a real one" J. Clarkson
Avatar użytkownika
Góral
N2
 
Posty: 131
Dołączył(a): poniedziałek, 25 wrz 2006, 21:32

Postprzez subaru_girl_bc_90 » poniedziałek, 19 maja 2008, 11:52

Zeby organizacja przebiegla prawidlowo przed pierwszym oesem powinien przejechac alkotest dla sejfciarzy :roll:
subaru_girl_bc_90
N3
 
Posty: 216
Dołączył(a): niedziela, 9 wrz 2007, 20:05

Postprzez Philippe » poniedziałek, 19 maja 2008, 13:33

Witam,
Ja w pierwszych trzech miejscach na jakiś bylem nie widziałem problemu z zabezpieczeniem, dopiero na odcinku Sztolnie, w miejscu spadania do Walimia było mnóstwo ludzi, tabuny przetaczały się w kierunku patelni, nawet jak OS ruszył i wszyscy mieli to gdzieś... wrażenie potem jest takie, że na Magurskim i Krakowskim odcinki się odwołuje i źle, a tu odcinek idzie trochę jakby za wszelką cenę... :/
Avatar użytkownika
Philippe
A5
 
Posty: 640
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 16:21

Postprzez micz » poniedziałek, 19 maja 2008, 14:55

racja ma Mazur

Zreszta w biurze prasowym lepiej nie było

Przy odbieraniu akredytacji dostałem do podpisania papier, w którym musiałem się zobowiązac się do róznych rzeczy. Niby ok, ale na moje pytanie do czego zobowiązuje sie organizatro i co mi zapewnia aby ułatwic mi prace pani z BP odpowiedziała, że "dostaliście plakaty i informatory"

Komunikat GKSS 6/2008

z dnia 23.04.2008



2. Dot.: Kary nałożonej na Platinum 44 Rajd Krakowski

GKSS nakłada karę finansową w wysokości 10 000,00 zł na organizatora Platinum 44 Rajdu Krakowskiego za niedopełnienie warunków organizacji zawodów.
www.compsport.pl
www.maciejwislawski.pl
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka

Postprzez Philippe » poniedziałek, 19 maja 2008, 15:39

micz napisał(a):racja ma Mazur

Zreszta w biurze prasowym lepiej nie było

Przy odbieraniu akredytacji dostałem do podpisania papier, w którym musiałem się zobowiązac się do róznych rzeczy. Niby ok, ale na moje pytanie do czego zobowiązuje sie organizatro i co mi zapewnia aby ułatwic mi prace pani z BP odpowiedziała, że "dostaliście plakaty i informatory"
.


Spotkałem Pana Kalamusa i opowiadał, że na patelniach sejfty go "goniło"...
Avatar użytkownika
Philippe
A5
 
Posty: 640
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 16:21

Postprzez micz » wtorek, 20 maja 2008, 09:39

mnie też z operatorem gonili w to miejsce gdzie stac powinnismy czyli w kopertę. Bo najbezpieczniej
www.compsport.pl
www.maciejwislawski.pl
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości