Radio Internetowe "RallyStacja"

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Radio Internetowe "RallyStacja"

Postprzez M.Stoklosa » poniedziałek, 21 kwi 2008, 21:40

Siemka,
co wy o tym myślicie aby stworzyć Internetowe Radio "RallyStacja". Były by tam 24/7 cały czas audycje o sportach motorowych oczywiscie będą komercyjne audycje ale np. wiadomości będą oprucz komercji także z rajdów. Pełne relacje z rajdów.. itd itd.
I oczywiscie połączyć to z TV
Pozdrawiam
M.Stokłosa
www.rallykjs.pl
"Ryzyko istnieje dopóki istnieje ten sport"
M.Stoklosa
N2
 
Posty: 171
Dołączył(a): niedziela, 20 kwi 2008, 10:31


Postprzez dziq » poniedziałek, 21 kwi 2008, 21:45

Trochę Cie fantazja ponosi. Chyba nie zdajesz sobie sprawy jaki ogrom pracy trzeba w to włożyć
dziq
N3
 
Posty: 427
Dołączył(a): niedziela, 28 maja 2006, 11:28

Postprzez M.Stoklosa » poniedziałek, 21 kwi 2008, 21:49

grzesiek napisał(a):Trochę Cie fantazja ponosi. Chyba nie zdajesz sobie sprawy jaki ogrom pracy trzeba w to włożyć
Pracowałem w Radiu Idea, Radiu K10, Radiu Party, Radiu Kreska, FreeFM i wiem jakie to są koszty i ile pracy trzeba w to włozyć... ale jak sie ma przyjaciół i ludzi którzy także chcą takie rzeczy stworzyć to jest to bardzo realne :D
Pozdrawiam
M.Stokłosa
www.rallykjs.pl
"Ryzyko istnieje dopóki istnieje ten sport"
M.Stoklosa
N2
 
Posty: 171
Dołączył(a): niedziela, 20 kwi 2008, 10:31

Postprzez kriskristoffers » poniedziałek, 21 kwi 2008, 22:20

Ja bym chętnie przystąpił do projektu :D
-----------------------------
http://www.modelowanie.fora.pl/ Obrazek

Obrazek

http://lukasz.fan.subaru.patrz.pl/
Avatar użytkownika
kriskristoffers
 
Posty: 20
Dołączył(a): sobota, 12 kwi 2008, 12:01
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez M.Stoklosa » poniedziałek, 21 kwi 2008, 22:44

kriskristoffers napisał(a):Ja bym chętnie przystąpił do projektu :D
Napisz do mnie maila i resztę obgadamy co i jak: storally@o2.pl
Pozdrawiam
M.Stokłosa
www.rallykjs.pl
"Ryzyko istnieje dopóki istnieje ten sport"
M.Stoklosa
N2
 
Posty: 171
Dołączył(a): niedziela, 20 kwi 2008, 10:31

Re: Radio Internetowe "RallyStacja"

Postprzez Cogonieznajom » wtorek, 22 kwi 2008, 12:52

StoRally napisał(a):Siemka,
Były by tam 24/7 cały czas audycje o sportach motorowychrajdów. Pełne relacje z rajdów..


Pomysł fajny, ale nie lepiej przygotować swoją audycję (coś jak istniejących kilka już?) i uderzyć do jakiegoś istniejącego już i dobrze prosperującego radia internetowego? Lepiej byś na tym wyszedł uwierz, bo zbudowanie czegoś na wzór Olsztyńskiego Radia Rajdowego (działającego przy okazji Rajdu Polski) które jest właśnie radiem tematycznym jest praktycznie niemożliwe.
Tam pracuje SZTAB LUDZI. Tam są duże pieniądze. Tam jest olbrzymie doświadczenie i zaplecze środków na realizację takiego projektu.

Proponuje Ci więc zrobić swoją audycję (2 godziny tygodniowo na początek np). Uderz do autoklubu, 10.pl, itp. Powiedz co kombinujesz, zbierz informatorów z tych portali w zamian za patronaty. I działaj. popieram każda inicjatywę:)
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez MSG Racing » wtorek, 22 kwi 2008, 13:19

Jak dla mnie pomysł dobry i chyba prostszy i tańszy niż TV. Tylko że radio to internetowe bo na zwykle trzeba koncesję a też wtedy by działało pewnie tylko w okolicach rajdu ba na całą PL trzeba mieć masę nadajników.
Co do sztabu ludzi to tak naprawadę wcale ich dużo nie trzeba.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez Świder » środa, 23 kwi 2008, 13:08

pomysł jak dla mnie świetny:) Wielu z nas na pewno ma jakieś wywiady z zzawodnikami, które do takiej audycji/ całej rozgłośni byłyby bardzo cenne:)
Avatar użytkownika
Świder
N3
 
Posty: 359
Dołączył(a): sobota, 30 cze 2007, 12:38

Postprzez M.Stoklosa » niedziela, 27 kwi 2008, 21:22

Mam znajomego w Radiu Eska wiec mógłbym sie dogadać co do przekaźników, wiec z tym to by nie było problemu. Ale chciałbym zrobić coś profesjonalnego. I by było to tylko i wyłocznie dedykowane dla ManiakówRajdowych i Motoryzacyjnych. By każdy mógł sobie włączyć np. We Wrocławiu i wiedzieć co sie dzieje na Rajdzie np. Agapit który jest od niego kilka set km.
Co do ludzi to do redakcji potrzebujemy 20-30 osób. I będzie full. Mam juz 10osób (prezenterów). Teraz technicznych i do przodu.
Pozdrawiam
M.Stokłosa
www.rallykjs.pl
"Ryzyko istnieje dopóki istnieje ten sport"
M.Stoklosa
N2
 
Posty: 171
Dołączył(a): niedziela, 20 kwi 2008, 10:31

Postprzez Cogonieznajom » poniedziałek, 28 kwi 2008, 17:03

StoRally napisał(a):Mam znajomego w Radiu Eska wiec mógłbym sie dogadać co do przekaźników, wiec z tym to by nie było problemu.


ale to chyba nie jest takie proste... rozmawiałeś z tym znajomym o tym? Przecież na nadawanie sygnału w FM trzeba gigantycznych zezwoleń itp od KRRiT... ?
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez mateuszkz » poniedziałek, 28 kwi 2008, 19:19

Cogonieznajom napisał(a):
StoRally napisał(a):Mam znajomego w Radiu Eska wiec mógłbym sie dogadać co do przekaźników, wiec z tym to by nie było problemu.


ale to chyba nie jest takie proste... rozmawiałeś z tym znajomym o tym? Przecież na nadawanie sygnału w FM trzeba gigantycznych zezwoleń itp od KRRiT... ?


i do tego trzeba jeszcze wyłożyć "gigantyczna monete". ale kto kombinuje ten zyje;) oby ten pomysł wypalił ;)
Avatar użytkownika
mateuszkz
N3
 
Posty: 462
Dołączył(a): sobota, 27 sty 2007, 00:45
Lokalizacja: Kamieniec Ząbkowicki

Postprzez M.Stoklosa » poniedziałek, 28 kwi 2008, 19:58

Cogonieznajom napisał(a):ale to chyba nie jest takie proste... rozmawiałeś z tym znajomym o tym? Przecież na nadawanie sygnału w FM trzeba gigantycznych zezwoleń itp od KRRiT... ?
Rozmawiałem już z kilkoma znajomymi i myślę, że akurat ta sprawa będzie załatwiona pozytywnie.

mateuszkz napisał(a):i do tego trzeba jeszcze wyłożyć "gigantyczna monete". ale kto kombinuje ten zyje;) oby ten pomysł wypalił ;)
Nom KRRiT chce za to troszeczkę pieniążków ale od czego są dotacje dla firm? dla nowych rozgłośni? Jeżeli znajdziemy kilka dziesiąt osób które będą chciały takie coś prowadzić to duża szansa, że takie Radio powstanie być może już w tym roku 8)
Pozdrawiam
M.Stokłosa
www.rallykjs.pl
"Ryzyko istnieje dopóki istnieje ten sport"
M.Stoklosa
N2
 
Posty: 171
Dołączył(a): niedziela, 20 kwi 2008, 10:31

Postprzez MarcinRally » poniedziałek, 28 kwi 2008, 20:35

Pomysł jak najbardziej na tak, :wink: trzymam kciuki za ten pomysł , oby tylko wypalił :) .Pozdro.
Avatar użytkownika
MarcinRally
A5
 
Posty: 749
Dołączył(a): niedziela, 25 lut 2007, 10:48
Lokalizacja: Krosno

Postprzez M.Stoklosa » poniedziałek, 2 cze 2008, 14:42

Witajcie. Dowiedziałem sie dokładnie co i jak z kosztami ile nas to wyniesie itd. Teraz pytanie do was czy macie firmy które pomogłby by nam w utrzymaniu takiego radia? oczywiście w zamian oferujemy reklamę na antenie oraz stronie.

Oraz także czy są osoby które by pomogły przy prowadzeniu tej rozgłośni. Newsmani, Prezenterzy itd itd. Chciałbym zebrać ludzi i ruszyć pełną parą myślę, że po wakacjach...

Osoby proszę o kontakt: rally-stacja@o2.pl
Pozdrawiam
M.Stokłosa
www.rallykjs.pl
"Ryzyko istnieje dopóki istnieje ten sport"
M.Stoklosa
N2
 
Posty: 171
Dołączył(a): niedziela, 20 kwi 2008, 10:31

Postprzez Beret » poniedziałek, 2 cze 2008, 16:06

a powiedz na ile zajmujaca czasowo jest ta praca? domyslam sie, ze oczywiscie jest charytatywna
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Następna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 71 gości