Telewizja Internetowa "TV Rally"

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Telewizja Internetowa "TV Rally"

Postprzez M.Stoklosa » poniedziałek, 21 kwi 2008, 21:33

Siemka,
mam pytanie czy jest ktoś za tym aby stworzyć Internetową Telewizje na temat Rajdów? Coś w stylu "TV Rally"?
Oczywiście prosze o komentarze w tej sprawie a także, pomysły nazwy takiej telewizji...
Pozdrawiam
M.Stokłosa
www.rallykjs.pl
"Ryzyko istnieje dopóki istnieje ten sport"
M.Stoklosa
N2
 
Posty: 171
Dołączył(a): niedziela, 20 kwi 2008, 10:31


Postprzez wrc22 » poniedziałek, 21 kwi 2008, 22:13

Pomysł jest dobry. Według mnie "Rally TV" lepiej brzmi niż "TV RALLY"
"Z miłości do rajdów"
Avatar użytkownika
wrc22
N3
 
Posty: 208
Dołączył(a): poniedziałek, 21 kwi 2008, 17:04
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez M.Stoklosa » poniedziałek, 21 kwi 2008, 22:22

wrc22 napisał(a):Pomysł jest dobry. Według mnie "Rally TV" lepiej brzmi niż "TV RALLY"
Dokładnie to miałem na mysli :) Ale czy ktoś jeszcze ma jakieś propozycje? Może ktoś chętny aby pomóc przy tworzeniu? Pisać: storally@o2.pl albo po prostu na forum.

Z góry dzięki
Pozdrawiam
M.Stokłosa
www.rallykjs.pl
"Ryzyko istnieje dopóki istnieje ten sport"
M.Stoklosa
N2
 
Posty: 171
Dołączył(a): niedziela, 20 kwi 2008, 10:31

Postprzez AndreWRC » poniedziałek, 21 kwi 2008, 22:25

Ja co najwyżej moge dzielić się spotrzeżeniami i nagraniami z aparatu cyfrowego, jesli chcecie tylko to no problem :wink:
KAJTO OGNIA !!
Avatar użytkownika
AndreWRC
A5
 
Posty: 640
Dołączył(a): czwartek, 26 lip 2007, 15:47
Lokalizacja: Kraków N-H

Postprzez M.Stoklosa » poniedziałek, 21 kwi 2008, 22:36

AndreWRC napisał(a):Ja co najwyżej moge dzielić się spotrzeżeniami i nagraniami z aparatu cyfrowego, jesli chcecie tylko to no problem :wink:
Super. Weź napisz do mnie na storally@o2.pl jakies takie "zgłoszenie" z dokładnym kontakciem do Siebie. A jak zacznę realizować projekt napewno sie do każdego odezwe co napisze takiego e-maila. Po prostu potem będzie łatwiej kogoś mi znaleźć.
Pozdrawiam
M.Stokłosa
www.rallykjs.pl
"Ryzyko istnieje dopóki istnieje ten sport"
M.Stoklosa
N2
 
Posty: 171
Dołączył(a): niedziela, 20 kwi 2008, 10:31

Postprzez Świder » środa, 23 kwi 2008, 13:05

mam nadzieję, że chodzi o dostępną dla każdego darmową stację...?
Avatar użytkownika
Świder
N3
 
Posty: 359
Dołączył(a): sobota, 30 cze 2007, 12:38

Postprzez Zygo Z Kolebocji » środa, 23 kwi 2008, 17:28

Może coś takiego.
Video amatorów w Polsce jest wielu. W każdym regionie kraju znajdzie się ekipa, która kręci, bądź kręciła materiały z MP/PZM/KJS. Dotrzyj do nich- stwórz pewną siatkę ludzi chętnych.
Np. Będzie Agapit-> ludzie z Olsztyna robią relacje.
Jeśli na Agapicie, będzie również zaprzyjaźniona ekipa "TV Rally" z np. Warszawy, niech podeślą do ludzi z Olsztyna materiały.
W takiej sytuacji na Polskim "Twoich" ekip może być z 6. Nagrywające z różnych miejsc dały by naprawdę spory materiał, z którego wyszła by świetna 30 min relacja, z zajebistymi ujęciami.
Zrób działy. MP, PZM, RD-3L, PPAiK, i inne. Białystok ma np. PPAiK, nie musisz tam być (oczywiście serdecznie zapraszam). Ekipa "Rajdy Wporzo- Banasik Rally Team" kręci materiały. Zrobi relację i Ci wyśle.
Jeśli konkretne, wybrane ekipy nie będą robić relacji, tylko wszyscy będą przesyłać własne, to"TV Rally", będzie po prostu You Tube'm.
Skontaktuj się z Zabol'em, (bodaj taki nick- on też z tego co wiem coś w podobnym temacie działał), zrobił ciekawą relację z Tomaszowa rok temu, może zechciał by udzielić swego głosu.
Tyle na gorąco ode mnie. Temat ciekawy i sądzę, że rozwojowy, więc kombinuj dalej.
http://www.rajdpodlaski.pl/?pg=galeria&directory=2011-05-30%2030.%20RAJD%20PODLASKI--%20%20--%20Foto_Ralph
Avatar użytkownika
Zygo Z Kolebocji
N2
 
Posty: 108
Dołączył(a): niedziela, 21 sty 2007, 13:25

Postprzez PawelRally » środa, 23 kwi 2008, 21:18

Zygo Z Kolebocji napisał(a):Może coś takiego.
Video amatorów w Polsce jest wielu. W każdym regionie kraju znajdzie się ekipa, która kręci, bądź kręciła materiały z MP/PZM/KJS. Dotrzyj do nich- stwórz pewną siatkę ludzi chętnych.
Np. Będzie Agapit-> ludzie z Olsztyna robią relacje.
Jeśli na Agapicie, będzie również zaprzyjaźniona ekipa "TV Rally" z np. Warszawy, niech podeślą do ludzi z Olsztyna materiały.
W takiej sytuacji na Polskim "Twoich" ekip może być z 6. Nagrywające z różnych miejsc dały by naprawdę spory materiał, z którego wyszła by świetna 30 min relacja, z zajebistymi ujęciami.
Zrób działy. MP, PZM, RD-3L, PPAiK, i inne. Białystok ma np. PPAiK, nie musisz tam być (oczywiście serdecznie zapraszam). Ekipa "Rajdy Wporzo- Banasik Rally Team" kręci materiały. Zrobi relację i Ci wyśle.
Jeśli konkretne, wybrane ekipy nie będą robić relacji, tylko wszyscy będą przesyłać własne, to"TV Rally", będzie po prostu You Tube'm.
Skontaktuj się z Zabol'em, (bodaj taki nick- on też z tego co wiem coś w podobnym temacie działał), zrobił ciekawą relację z Tomaszowa rok temu, może zechciał by udzielić swego głosu.
Tyle na gorąco ode mnie. Temat ciekawy i sądzę, że rozwojowy, więc kombinuj dalej.


Zygo jak coś to Rajdy wporzO! "Opatentowany" styl pisania ;]

A wracając do relacji to bez problemu można zrobić mini relacje mając tyko jedną kamerę, naprawde! Dwie to już wypas! Trzeba mieć poprostu chęci.
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW

Postprzez MSG Racing » czwartek, 24 kwi 2008, 02:29

Właśnie chęci - to podstawa zrobienia czegokolwiek.
Zygo mnie tutaj ubiegł i napisał w sumie co najlepiej byłoby zrobić żeby to zadziałało.
Wielu z nas ma kamery czy aparaty na rajdzie i nagrywa. Ja bym jednak proponował aby materiały były przesyłane do, że tak powiem centrali, gdzie po wybraniu będzie powstawała relacja. W materiałach nie może zabraknąć wywiadów czy też ujęć ze startu czy mety rajdów. I tak jak pisze Zygo dobrze by było gdyby były tam pokazywane różne rajdy od MP po KJS. Głosu może by udzielił do relacji zabol a jeśli nie to można skorzystać z usług expressivo.
Nie wysyłał bym za to żadnych materiałów na Youtuba bo stracą na jakości. Choć na początek może nie być wyjścia.
Proponowałbym jednak aby zrobić coś na wzór Crikets TV. Stronkę z materiałami wideo.
I na pewno dodałbym licznik oglądnięć, co może pomóc w poszukiwaniu jakiś sponsorów.
Zastanawiałem się również jak długo może to pociągnąć działając w ten sposób. I nie wiem. Ale myślałem nad zrobieniem może odpłatnej wersji na początek do ściągnięcia ale oczywiście symbolicznie. Z czegoś trzeba opłacić serwer. Potem można wypuszczać znacznie dłuższe relacje i podsumowania sezonów na DVD. Aż w końcu dojść do relacji live :D
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości