Współpraca z Portalem RallyCup.PL

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Współpraca z Portalem RallyCup.PL

Postprzez RallyCup » niedziela, 20 kwi 2008, 10:36

Witajcie,
chcielibysmy poinformować o tym, że Portal o Sportach Samochodowych www.rallycup.pl. Poszukuje nowych fotografów a także osób do pomocy przy tworzeniu portalu oraz forum.

Osoby chętne proszone są o kontakt:
e-mail: rallycup@o2.pl
gadu-gadu: 7759925 (często niedostępny)


Zapraszamy Serdecznie :wink:
Zapraszamy Serdecznie na www.rallycup.pl
RallyCup
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 22 lut 2008, 21:01
Lokalizacja: Kłodzko


Postprzez CzarnyWRC » niedziela, 20 kwi 2008, 13:00

Ja mogę w miarę możliwości robić klipy i fotki jeżeli komuś się wogóle spodobają heheh ;)
By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba...
Być na dnie, by móc sięgnąć nieba...

http://www.youtube.com/user/auxqrwa
Avatar użytkownika
CzarnyWRC
N3
 
Posty: 473
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lip 2007, 01:07
Lokalizacja: Józefów

Postprzez RallyCup » niedziela, 20 kwi 2008, 19:44

Bardzo dziękuję za zainteresowanie oczywiście prosimy o kontakt e-mailowy wtedy umówimy szczegóły współpracy :)
Zapraszamy Serdecznie na www.rallycup.pl
RallyCup
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 22 lut 2008, 21:01
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez CzarnyWRC » poniedziałek, 21 kwi 2008, 00:54

elo elo hehe ja robię takie filmy troszkie bardzo amatorskie (aparatem cyfrowym) http://www.youtube.com/user/auxqrwa - tu mój profil nestety youtube okraja bordo jakość wyskakują kwadratym, pikseloza itp. Wiesz jestem zajarany opór rajdami kocham je i zrobię wszystko żebyby bardziej promować ten piękny sport. Co do fotek to robiłem dużo starym naprawdę sprawdzonym zenitem ale wychodziły całkiem spooooko i wyraźnie hehe. Tak naprawdę jestem małolat z roku 89' latam na rajdy kantem i jaram się tym sportem tak samo jak pare lat wcześniej za czasów Barrrrrbary 2000 (mój pierwszy rajd). Jak coś to siem polecam heh ;) Sorry za monolog ale niedzielną wieczorową porą upiłem się troszku... POZDRO
By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba...
Być na dnie, by móc sięgnąć nieba...

http://www.youtube.com/user/auxqrwa
Avatar użytkownika
CzarnyWRC
N3
 
Posty: 473
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lip 2007, 01:07
Lokalizacja: Józefów

Postprzez mulczas » poniedziałek, 21 kwi 2008, 07:27

Jeśli się do czegoś przydam to też chętnie pomogę.
P.S Pozdrawiam kolegę z Kłodzka :D
Avatar użytkownika
mulczas
N2
 
Posty: 174
Dołączył(a): czwartek, 15 lut 2007, 19:59
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez beeper_ » poniedziałek, 21 kwi 2008, 07:31

Tak ogólnie mówiąc to jak chcecie sie wybić to pasuje trochę popracować nad szatą graficzną a nie isc po najnizszej lini oporu wykorzystując skiny jakiegoś darmowego cms'a. A po za tym czym sie różni ten portal od innych o podobnej tematyce?
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez RallyCup » poniedziałek, 21 kwi 2008, 08:45

beeper_ napisał(a):Tak ogólnie mówiąc to jak chcecie sie wybić to pasuje trochę popracować nad szatą graficzną a nie isc po najnizszej lini oporu wykorzystując skiny jakiegoś darmowego cms'a. A po za tym czym sie różni ten portal od innych o podobnej tematyce?
Tak oczywiście szata graficzna zostanie zmieniona i trwają nad tym prace. Nasi graficy pracyją i chcą zrobić coś dobrego. Naprawde będziemy się starać aby portal funkcjonował bez zastrzeżeń.

mulczas napisał(a):Jeśli się do czegoś przydam to też chętnie pomogę.
P.S Pozdrawiam kolegę z Kłodzka :D
Wielkie dzięki ja Ciebie także pozdrawiam. Myślę, że sie przydasz :D Zresztą odpowiedziałem ci na e-maila i myśle, że objaśniłem ci sprawe całego portalu.

CzarnyWRC Tobie także napisałem wiadomość. Czekam na odpowiedz :)

Jeżeli są osoby które mają jakieś pozytywne albo negatywne opinie na nasz temat to prosimy o pisanie :D A także zachęcamy do współpracy.
Zapraszamy Serdecznie na www.rallycup.pl
RallyCup
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 22 lut 2008, 21:01
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez beeper_ » poniedziałek, 21 kwi 2008, 09:49

RallyCup napisał(a):
beeper_ napisał(a):Tak ogólnie mówiąc to jak chcecie sie wybić to pasuje trochę popracować nad szatą graficzną a nie isc po najnizszej lini oporu wykorzystując skiny jakiegoś darmowego cms'a. A po za tym czym sie różni ten portal od innych o podobnej tematyce?
Tak oczywiście szata graficzna zostanie zmieniona i trwają nad tym prace. Nasi graficy pracyją i chcą zrobić coś dobrego. Naprawde będziemy się starać aby portal funkcjonował bez zastrzeżeń.


W dalszym ciągu prosiłbym o odpowiedź czym Wasz portal będzie sie wyróżniał na tle innych:)

Dla mnie w tym momencie rządzi v10.pl (rajdy.v10.pl , f1.v10.pl). Zawsze świeże wiadomości, intuicyjna obsługa, dużo galerii z różnych imprez, niekoniecznie tych najpopularniejszych w naszym kraju.

Dlatego tez nie rozumiem po co tworzyć coś co będzie tylko kopią istniejących serwisów? Nie lepiej dołączyć do kogoś?
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez RallyCup » poniedziałek, 21 kwi 2008, 09:55

beeper_ napisał(a):W dalszym ciągu prosiłbym o odpowiedź czym Wasz portal będzie sie wyróżniał na tle innych:)....

Powiem ci, że nasz portal będzie sie wyróżniał tym, że zostanie na nim umieszczona cała historia Rajdów na Dolnymśląsku. Myślę, że każda osoba kochają rajdy napewno będzie zainteresowana takową galerią z lat 50tych.

beeper_ napisał(a):Dlatego tez nie rozumiem po co tworzyć coś co będzie tylko kopią istniejących serwisów? Nie lepiej dołączyć do kogoś?

Nie tworzę kopi ponieważ nie mówię, że to wszystko będzie to samo. Każdy z naszych działaczy doda coś od Siebie. Ja mam całą historię od kilku sporych lat i powoli zacznę wszystko dodawać... :D

Pozdrawiam
Michał S.
Zapraszamy Serdecznie na www.rallycup.pl
RallyCup
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 22 lut 2008, 21:01
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez Bomber » poniedziałek, 21 kwi 2008, 13:16

RallyCup napisał(a):
beeper_ napisał(a):W dalszym ciągu prosiłbym o odpowiedź czym Wasz portal będzie sie wyróżniał na tle innych:)....

Powiem ci, że nasz portal będzie sie wyróżniał tym, że zostanie na nim umieszczona cała historia Rajdów na Dolnymśląsku. Myślę, że każda osoba kochają rajdy napewno będzie zainteresowana takową galerią z lat 50tych.

beeper_ napisał(a):Dlatego tez nie rozumiem po co tworzyć coś co będzie tylko kopią istniejących serwisów? Nie lepiej dołączyć do kogoś?

Nie tworzę kopi ponieważ nie mówię, że to wszystko będzie to samo. Każdy z naszych działaczy doda coś od Siebie. Ja mam całą historię od kilku sporych lat i powoli zacznę wszystko dodawać... :D

Pozdrawiam
Michał S.



Ja to wole mieć rajdy z Dolnego Śląska a nie Dolnegośląska… Jak masz robić takie orty to lepiej wstrzymaj się z taką stronką, bo podobnie jak kolega powyżej nie widzę wartości z tworzenia kolejnego portalu, który nie wniesie wiele do historii portali rajdowych…

p.s. za historię krakowskich rajdów sie nie bierzcie;)

pozdro!
Bomber
N2
 
Posty: 176
Dołączył(a): wtorek, 12 wrz 2006, 08:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez RallyCup » poniedziałek, 21 kwi 2008, 13:41

Przepraszam za błąd. Jestem obecnie w pracy i akurat nie zwróciłem uwagi na błąd ponieważ nie pisałem posta w wordzie ponieważ w pracy takiego nie mam. Jeszcze raz sory.

A poza tym to oki. Kilka osób już sie znalazło do zrobienia historii i myślę, że to będzie miało sens. Zobaczymy za jakiś czas jak zacznę realizować następny etap tworzenia portalu.
Zapraszamy Serdecznie na www.rallycup.pl
RallyCup
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 22 lut 2008, 21:01
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez mateuszkz » poniedziałek, 21 kwi 2008, 14:08

moim zdaniem taka stronka jest dla dla rajdowych foto amatorów i wideo filmowców;) osobiście popieram takie coś i zgłaszam sie na pomoc w tworzeniu tej stronki ;) pozdrawiam:)
Avatar użytkownika
mateuszkz
N3
 
Posty: 462
Dołączył(a): sobota, 27 sty 2007, 00:45
Lokalizacja: Kamieniec Ząbkowicki

Postprzez RallyCup » poniedziałek, 21 kwi 2008, 14:21

mateuszkz napisał(a):moim zdaniem taka stronka jest dla dla rajdowych foto amatorów i wideo filmowców;) osobiście popieram takie coś i zgłaszam sie na pomoc w tworzeniu tej stronki ;) pozdrawiam:)
Oczywiście, z góry dziękujemy za pomoc. Stronka oczywiście obecnie obejmuje fotografów amatorów ale także przesyłają nam zdjecia profesjonalni fotografowie którym podoba się nasz pomysł.
Zapraszamy Serdecznie na www.rallycup.pl
RallyCup
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 22 lut 2008, 21:01
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez mateuszkz » poniedziałek, 21 kwi 2008, 15:06

i o to chodzi ;) zawsze sie znajda jakieś osoby którym to nie pasuje i będą krytykować. jest wiele osób które chcą publikować swoje zdjęcia ale nie mają na to możliwości dlatego po to ktoś pomyślał o tej stronce;) zawsze na rajdzie są jakieś sytuacje(np. dzwony), każdy chciał by zobaczyć zdjęcia z tych wydarzeń lecz osoby które mają te materiały w swojej bibliotece nie mają ich gdzie zaprezentować :/ moim zdaniem ta stronka jest właśnie po to ;) proste i logiczne chyba co? ;>

P.S. a Ci którzy chcą krytykować niech znajdą sobie inne forum. tyle ode mnie:) pozdr!
Avatar użytkownika
mateuszkz
N3
 
Posty: 462
Dołączył(a): sobota, 27 sty 2007, 00:45
Lokalizacja: Kamieniec Ząbkowicki

Postprzez M.Stoklosa » poniedziałek, 21 kwi 2008, 20:29

Ja także od samego poczatku pomagam przy tworzeniu tego portalu. Myślę, że ma on przed sobą sporą przyszłość ponieważ robią to "maniacy". W żyłach tych ludzi płynie odrobina benzyny :!: Naprawde coś potrafią. Jedno to, że przyczyniają sie organizacji rajdów: RSMP Dolnośląski, Nikon czy Elmot a także wiele wiele innych imprez.
Pozdrawiam
M.Stokłosa
www.rallykjs.pl
"Ryzyko istnieje dopóki istnieje ten sport"
M.Stoklosa
N2
 
Posty: 171
Dołączył(a): niedziela, 20 kwi 2008, 10:31


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości