Colin McRae zginął w wypadku śmigłowca.

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Postprzez RaQ » środa, 19 wrz 2007, 18:30

użytkownikiem tego forum dawno przestałem być, ale to co tu widzę poprostu prosi się o komentarz. Jesteście żałośni z tym co próbujecie uprawiać, licytujecie się o jakieś cholerne naklejki kiedy nie minął nawet tydzień od śmierci tego wspaniałego człowieka. Co to ma być? obczepianie się gadżetami żeby było widać że nosicie żałobę? to jest właśnie przejaw poziomu jaki panuje na tym forum, żenujące, robicie jarmark i cyrk ze śmierci wielkiego człowieka.

każdy okazuje żałobę na swój sposób, ale ten wasz jest wyłącznie na pokaz.
Tyle ode mnie.
RaQ
A5
 
Posty: 579
Dołączył(a): wtorek, 30 gru 2003, 14:41


Postprzez subaru_girl_bc_90 » środa, 19 wrz 2007, 18:50

RaQ napisał(a):użytkownikiem tego forum dawno przestałem być, ale to co tu widzę poprostu prosi się o komentarz. Jesteście żałośni z tym co próbujecie uprawiać, licytujecie się o jakieś cholerne naklejki kiedy nie minął nawet tydzień od śmierci tego wspaniałego człowieka. Co to ma być? obczepianie się gadżetami żeby było widać że nosicie żałobę? to jest właśnie przejaw poziomu jaki panuje na tym forum, żenujące, robicie jarmark i cyrk ze śmierci wielkiego człowieka.

każdy okazuje żałobę na swój sposób, ale ten wasz jest wyłącznie na pokaz.
Tyle ode mnie.


No nie wydaje mi sie zeby to bylo tak do konca uzasadnione... Kazdy chce jakos uczcic pamiec tego WIELKIEGO kierowcy... moze rzeczywiscie troche przesadnie, ale jestemy tylko ludzmi xD
subaru_girl_bc_90
N3
 
Posty: 216
Dołączył(a): niedziela, 9 wrz 2007, 20:05

Postprzez karcin » środa, 19 wrz 2007, 18:57

No fakt każda osoba może odbierac inaczej... jeden odbierze to jako uczczenie pamięci Mistrza a drudzy jako chęć zarobienia jakiś groszy.
Mi to nie przeszkadza, że ktoś chce takie naklejki, ale chyba kolega RaQ użył troszkę za mocnego sformułowania, że jest to na pokaz... trzeba wyciągnąć z tych naklejek też dobre aspekty :)
Ale nie kłóćmy się o takie rzeczy bo nie warto...
Pozdrawiam
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7430425065d34ed7 Obrazek
Avatar użytkownika
karcin
A6
 
Posty: 1035
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:29
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Michał K » środa, 19 wrz 2007, 18:59

...
Ostatnio edytowano środa, 19 wrz 2007, 22:50 przez Michał K, łącznie edytowano 1 raz
Michał K
 
Posty: 22
Dołączył(a): piątek, 17 mar 2006, 18:31
Lokalizacja: Kraków

Postprzez subaru_girl_bc_90 » środa, 19 wrz 2007, 19:05

Z tymi groszami to trochu przegiecie :/
Przynajmniej teraz swiezo po tej tragedi...
Ale prawda jast taka ze Elvis 30 lat po swojej smierci jest najlepiej zarabiajaca gwiazda (jesli mozna tak powiedziec :roll: )...
subaru_girl_bc_90
N3
 
Posty: 216
Dołączył(a): niedziela, 9 wrz 2007, 20:05

Postprzez karcin » środa, 19 wrz 2007, 19:56

Michał K napisał(a):
karcin napisał(a): a drudzy jako chęć zarobienia jakiś groszy.

to do kogo ??

A czy napisałem, że to do kogoś jest ?
ja tylko napisałem, że jedni tak mogą to odebrać a drudzy inaczej!
Żeby nie było to ja nie miałem tego na myśli, więc nie bulwersuj się, jeżeli kogoś uraziłem moim postem to przepraszam ale nie miałem tego na myśli.
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7430425065d34ed7 Obrazek
Avatar użytkownika
karcin
A6
 
Posty: 1035
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:29
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Konrado » środa, 19 wrz 2007, 20:57

Tak jak pisal Michal...jezeli bedzie kilka osob chetnych to moge wyciac takie loga i powysylac poczta ew. mozna sie ze mna umowic gdzies w krakowie.

Uwaga kolegi powyzej: "a drudzy jako chęć zarobienia jakiś groszy."
jest raczej nie na miejscu bo jezeli takie naklejki zrobie (lub zrobi ktos inny) to tylko po kosztach folii i wysylki.
UWAGA! Nie wszystkim na tym swiecie zalezy na zarabianiu na cudzym nieszczesciu. Dla niektorych z nas Colin byl i zawsze bedzie wspanialym czlowiekiem. A takie, logo naklejka czy cokolwiek innego ma nam o tym na codzien przypominac.

Pozdrawiam
Konrado
 
Posty: 25
Dołączył(a): wtorek, 18 wrz 2007, 22:21

Postprzez Mroowa » środa, 19 wrz 2007, 21:58

a czy można poprosić o projekt na maila?
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez MSG Racing » środa, 19 wrz 2007, 22:06

Ja jak byłem dzisiaj w jednej poligraficznej firmie to krzyknęli za zrobienie takiej naklejki 100zł. A byłem tylko dlatego bo chciałem ja mieć na aucie na wyścig ale chyba poczekam.
A co o zarabiania to ktoś tu myśli za dużo. Pewnych rzeczy nie da sie przeskoczyć jak np koszt foli i wysyłki.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez Michał K » środa, 19 wrz 2007, 22:18

Projekt w wektorach do ściągnięcia http://home.autocom.pl/meehow/ColinForever.cdr
Michał K
 
Posty: 22
Dołączył(a): piątek, 17 mar 2006, 18:31
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Gucio » środa, 19 wrz 2007, 22:31

RaQ napisał(a):użytkownikiem tego forum dawno przestałem być, ale to co tu widzę poprostu prosi się o komentarz. Jesteście żałośni z tym co próbujecie uprawiać, licytujecie się o jakieś cholerne naklejki kiedy nie minął nawet tydzień od śmierci tego wspaniałego człowieka. Co to ma być? obczepianie się gadżetami żeby było widać że nosicie żałobę? to jest właśnie przejaw poziomu jaki panuje na tym forum, żenujące, robicie jarmark i cyrk ze śmierci wielkiego człowieka.

każdy okazuje żałobę na swój sposób, ale ten wasz jest wyłącznie na pokaz.
Tyle ode mnie.

Wiecie co?
Moze nie jestem wzorowym forumowiczem, przykładem do naśladowania, ale do cholery jak można robic sonde na temat"która naklejke wolisz" no k***a co to jest? żałoba czy odpust?
Podzielam zacytowana wypowiedź w 100%
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez MSG Racing » środa, 19 wrz 2007, 23:28

Gucio napisał(a):
RaQ napisał(a):użytkownikiem tego forum dawno przestałem być, ale to co tu widzę poprostu prosi się o komentarz. Jesteście żałośni z tym co próbujecie uprawiać, licytujecie się o jakieś cholerne naklejki kiedy nie minął nawet tydzień od śmierci tego wspaniałego człowieka. Co to ma być? obczepianie się gadżetami żeby było widać że nosicie żałobę? to jest właśnie przejaw poziomu jaki panuje na tym forum, żenujące, robicie jarmark i cyrk ze śmierci wielkiego człowieka.

każdy okazuje żałobę na swój sposób, ale ten wasz jest wyłącznie na pokaz.
Tyle ode mnie.

Wiecie co?
Moze nie jestem wzorowym forumowiczem, przykładem do naśladowania, ale do cholery jak można robic sonde na temat"która naklejke wolisz" no k***a co to jest? żałoba czy odpust?
Podzielam zacytowana wypowiedź w 100%


Przyznam szczerze że mają rację.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez karcin » czwartek, 20 wrz 2007, 06:48

Konrado napisał(a):Uwaga kolegi powyzej: "a drudzy jako chęć zarobienia jakiś groszy."
jest raczej nie na miejscu bo jezeli takie naklejki zrobie (lub zrobi ktos inny) to tylko po kosztach folii i wysylki.
UWAGA! Nie wszystkim na tym swiecie zalezy na zarabianiu na cudzym nieszczesciu. Dla niektorych z nas Colin byl i zawsze bedzie wspanialym czlowiekiem. A takie, logo naklejka czy cokolwiek innego ma nam o tym na codzien przypominac.

Pozdrawiam

Troszkę kolego wyjmujesz moje zdanie z kontektsu :) czy ja napisałem, że chcesz na tym zarobić ? Nie ! a więc nie wmawiaj mi czegoś czego nie zrobiłem :) wypowiedziałem się tylko co do wcześniejszej wypowiedzi kolegi, że niektóre osoby taką akcje mogą tak odbierać i dodałem, że ja tej akcji tak nie odbieram bo wiem, że wkładacie to w serce i robicie to ku pamięci.
Z wybieraniem wzoru to troszkę przesada to sam przyznam bo nie liczy się się ten wzór czy inny w tym momencie... przyjdzie czas na wybranie wzoru.
Pozdrawiam i zachęcam do czytania ze zrozumieniem :!: :!:
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7430425065d34ed7 Obrazek
Avatar użytkownika
karcin
A6
 
Posty: 1035
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:29
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Ohlins » czwartek, 20 wrz 2007, 14:26

skończcie pie*****ć, ogólnie na forum jest moda ze starsi forumowicze piszą tylko o tym ze na forum jest teraz dno itp jak jest takie dno i cos ci sie nie podoba u innych to nie wypowiadaj sie nie loguj sie i nie czytaj!!!!
Avatar użytkownika
Ohlins
A6
 
Posty: 1969
Dołączył(a): środa, 10 gru 2003, 09:54
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Anna =P » czwartek, 20 wrz 2007, 14:35

Proponuję, żeby z szacunku do Colina nie kłócić się w tym temacie...
Avatar użytkownika
Anna =P
N2
 
Posty: 142
Dołączył(a): środa, 21 cze 2006, 21:24

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron