MOTORECORDS.PL poszukuje osób chętnych do współpracy

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Postprzez jazzzy » środa, 30 sty 2008, 20:16

co to ? jakis spam-bot ?
Avatar użytkownika
jazzzy
N3
 
Posty: 348
Dołączył(a): środa, 2 sty 2008, 01:35
Lokalizacja: Kraq


Postprzez Zajcev » środa, 30 sty 2008, 20:39

jazzzy napisał(a):co to ? jakis spam-bot ?


dlaczego spam-bot? bardzo ciekawa oferta dla amatorow i dodatkowa szansa na zarobienie
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Postprzez jazzzy » środa, 30 sty 2008, 20:44

Zajcev napisał(a):
jazzzy napisał(a):co to ? jakis spam-bot ?


dlaczego spam-bot? bardzo ciekawa oferta dla amatorow i dodatkowa szansa na zarobienie


dlatego ze zamiast napisac jeden konkretny post to leca jeden po drugim gdzie wiekszosc zawiera te same infomacje, takie zachowanie na forach uwazane jest za brak 'kultury' a co do samej firmy to troche to dziwne ze operatorow kamer i fotografow szuka sie na forum nie zwiazanym bezposrednio z tymi dziedzinami, na fotograficznym forum latwo znalezc osoby z doswiadczeniem w fotografowaniu i filmowaniu rajdow

zastanawiajace jest tez to ze firma oferuje pokrycie kosztow a nie stac ich nawet na konto pocztowe we wlasnej domenie
Avatar użytkownika
jazzzy
N3
 
Posty: 348
Dołączył(a): środa, 2 sty 2008, 01:35
Lokalizacja: Kraq

Postprzez Karol » środa, 30 sty 2008, 21:05

Hehe nie do końca rozumiem jazzzy o co Ci chodzi. Forum jak najbardziej trafione tematycznie.
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Postprzez KMart » środa, 30 sty 2008, 21:14

Własna domena? A po co dopłacać... "szpan" to wg mnie żaden więc jak jest cos za darmoche to po co płacić :wink:

A co do postów jeden pod drugim to każdy jest z innej imprezy i aktualny (jak jest oferta to pojawia się nowy post). Mi się wydaje to logiczne.
Ale pewnie nie jestem obiektywny, sam kręciłem dla motorecords.pl

Pozdrawiam 8)
watersplash- najefektowniejsza forma mycia rajdówki
Avatar użytkownika
KMart
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): środa, 11 maja 2005, 17:07
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez Beret » środa, 30 sty 2008, 21:26

ja tylko wiem ze czasami robie zdjecia na rajdach, niektorzy twierdza ze bardzo przyzwoite (moze nie jak kalamus czy kaliszka) a fora fotograficzne generalnie omijam :)
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez Anonymous » czwartek, 31 sty 2008, 16:02

No i po co ta dyskusja , chłopak napisał swoje zdanie a wy już na Niego :roll:
Anonymous
 

Postprzez KMart » czwartek, 31 sty 2008, 17:16

Z tego co widzę to my też napisaliśmy swoje zdanie... nie rozumiem, widzisz jakiś problem? :roll:

Pozdrawiam

Edit. I zgadzam się z tym co zwibel pisze pod spodem, tzn. wystarczy jeden wątek i tu powinny być wszystkie informacje.
Ostatnio edytowano czwartek, 31 sty 2008, 18:49 przez KMart, łącznie edytowano 3 razy
watersplash- najefektowniejsza forma mycia rajdówki
Avatar użytkownika
KMart
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): środa, 11 maja 2005, 17:07
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez zwibel » czwartek, 31 sty 2008, 18:28

jak dla mnie też widze brak kultury w postach MOTORECORDS.PL. Dobrze ze jest ten wątek i wszystkie sprawy związane z działalnością tej firmy powinny być tutaj przedstawiane.Jednak otwierając często forum oglądam 5-10 razy wciśnięte to samo ogłoszenie w kilku wątkach. Albo info o filmie na you-tubie który stworzyli - nie wystarczyła by tylko jedna informacja!!!
NIezbyt ciekawa reklama :roll: Dlaczego nie ma 1000 postów co tydzień rajdowe radio, atmo-sfera itp. itd. Według mnie ten wątek powinien temu służyć aby tu umieszczane były informacje dotyczące tej firmy.
http://www.rajdowy.info Obrazek
Avatar użytkownika
zwibel
N2
 
Posty: 164
Dołączył(a): piątek, 31 sie 2007, 14:30
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Anonymous » czwartek, 31 sty 2008, 18:41

Dokładnie
amen.
Ale sorka za ot. Musiałem to napisać .
Anonymous
 

Postprzez MOTORECORDS.PL » sobota, 16 lut 2008, 17:58

MOTORECORDS.PL poszukuje:

* osoby z Krakowa (okolic), dyspozycyjnej czasowo, biegłej w obsłudze komputera w celu współpracy przy montażu/zgrywaniu filmów (doświadczenie w montażu/zgrywaniu nie jest konieczne).
* osób (z okolic Krakowa lub okolic rozgrywanych zawodów, wiek powyżej 15 lat) chętnych do współpracy przy realizacji nagrań (posiadanie własnej kamery mile widziane). Wskazane doświadczenie w obsłudze kamer ewentualnie aparatów.

Motorecords.pl zapewnia: wynagrodzenie, transport, wyżywienie, nocleg.
Kontakt e-mail:motorecords@wp.pl
Avatar użytkownika
MOTORECORDS.PL
A6
 
Posty: 1243
Dołączył(a): sobota, 25 lut 2006, 10:57
Lokalizacja: kraków

Postprzez Cogonieznajom » sobota, 16 lut 2008, 18:56

ile razy jeszcze się powtórzycie??? to już jest irytujące Panowie. Nie ma chętnych? Widocznie nikt nie chce oddawać swoich nagrań (widzę, że dajecie wynagrodzenie, proszę napiszcie jakie to może znajdą się chętni) żebyście Wy mogli na tym zarabiać. Proste. Pozdrawiam!


...i znów ich temat powrócił...
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez Anonymous » sobota, 16 lut 2008, 18:57

Gdzie Ci pisze że za darmo :roll:
Anonymous
 

Postprzez Cogonieznajom » sobota, 16 lut 2008, 19:01

Bartek Cieszyn napisał(a):Gdzie Ci pisze że za darmo :roll:



Cogonieznajom napisał(a):ile razy jeszcze się powtórzycie??? to już jest irytujące Panowie. Nie ma chętnych? Widocznie nikt nie chce oddawać swoich nagrań (widzę, że dajecie wynagrodzenie, proszę napiszcie jakie to może znajdą się chętni) żebyście Wy mogli na tym zarabiać. Proste. Pozdrawiam!


...i znów ich temat powrócił...



ps. Życzę powodzenia, serio! Każda inicjatywa jest dobra, jednak ja już swoje zdanie, na temat "reklamy" i "forumowego PR'u" serwowanej przez motorecords... wyraziłem.
pozdrawiam i życzę dobrych relacji :)
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez Banan » sobota, 16 lut 2008, 20:25

Cogonieznajom napisał(a):Nie ma chętnych? Widocznie nikt nie chce oddawać swoich nagrań


Po czym to stwierdzasz? Po tym, ze nikt nie odpisuje na forum?

MOTORECORDS.PL napisał(a):Kontakt e-mail:motorecords@wp.pl
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron