Subaru Impreza Wrx 2008

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Postprzez rallyspeed » poniedziałek, 12 maja 2008, 13:24

Nie jest to całkiem nowy model, wystarczy zrobić parę poprawek i już można sprzedawać jako coś nowego i lepszego. N10 i N11 wyglądają podobie albo tak samo ale oznaczenia są różna.
Mowa jest tylko o wersjach rajdowych a nie cywilach oczywiście.
Obrazek
Avatar użytkownika
rallyspeed
A5
 
Posty: 981
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 08:41
Lokalizacja: lubelskie


Postprzez Ziggy » wtorek, 13 maja 2008, 19:58

Dzisiejsze wypowiedzi Kuzaja i Kuchara w Raport TVN Turbo obrazują jakim autem jest n14 :?
Avatar użytkownika
Ziggy
A5
 
Posty: 856
Dołączył(a): poniedziałek, 2 lip 2007, 20:00

Postprzez SebaSTI » wtorek, 13 maja 2008, 20:21

Ziggy napisał(a):Dzisiejsze wypowiedzi Kuzaja i Kuchara w Raport TVN Turbo obrazują jakim autem jest n14 :?


imprzie jeszcze duzo do sukcesow jeszcze dlugo musimy na to czekac...
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez misiek_wrc » wtorek, 13 maja 2008, 23:19

Ziggy napisał(a):Dzisiejsze wypowiedzi Kuzaja i Kuchara w Raport TVN Turbo obrazują jakim autem jest n14 :?


Może ktos ma to zgrane ???
..:: !! QHR MAJCHER OGIEN NA TLOKI !! ::..
Avatar użytkownika
misiek_wrc
A5
 
Posty: 544
Dołączył(a): niedziela, 13 sie 2006, 15:50
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez Sylwek_GSi » wtorek, 13 maja 2008, 23:28

no to nowego bubla Subaru nie uratuje juz nic, po wyglądzie ktory szokuje, teraz okazuje sie ze nawet wyniki juz nie pomogą.
Porażka na całego, troche dziwi polityka subaru z takim mozołem przygotowują nową impreze WRC S14, która za półtora sezonu w zasadzie będzie sie nadawała nie wiadomo do czego :? a majac taką baze do budowy nowego WRC jaką jest N14 to chyba nie ma co oczekiwać w ciągu kilku najbliższych lat sukcesów Subaru.
Avatar użytkownika
Sylwek_GSi
A5
 
Posty: 887
Dołączył(a): piątek, 3 paź 2003, 19:32
Lokalizacja: Krosno

Postprzez Wilu » środa, 14 maja 2008, 12:09

z tego co wiem to ma wyjść spec C czy jak oni to zwą sti lżejszy o 75 kilo, aluminiowy dach, klapa, cieńsze szyby, wlot na dachu jak w n11,n12 to już coś dla bazy, o mocy nic nie wspominali, dziwne też, bo podobno motory sti składane są nie przez subaru a przez daihatsu ... jeśli chodzi o wykonanie to podobnież troszki nie jest idealnie.
Leeeszek !
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Raven » środa, 14 maja 2008, 12:50

A ktoś kogoś zmuszał do jazdy N14? Może tylko Leszek miał presję. Owczy pęd za najnowszymi ewolucjami już nie pierwszy raz pokazał jakie mogą być tego efekty.
http://www.rallymadness.prv.pl - i wszystko jasne!
Avatar użytkownika
Raven
A6
 
Posty: 1715
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 21:35

Postprzez seal » środa, 14 maja 2008, 14:11

Nie wiedzieć czemu w lokalnych mistrzostwach zawodnicy wygrywają N14.

http://www.autoklub.pl/20023,news.html
http://www.autoklub.pl/20030,news.html

Może problem leży po stronie optymalnej konfiguracji samochodu? Być może dobrym rozwiązaniem było by skorzystanie SPRT z pomocy Markko Märtina, chyba stać ich na to. A jak nie to będziemy słuchać marudzeń kierowców do końca sezonu :( Chociaż swoją drogą nie wydaje mi się, żeby wystarczających ekspertów nie było też w Tommi Mäkinen Racing.
Avatar użytkownika
seal
A5
 
Posty: 793
Dołączył(a): sobota, 28 lip 2007, 14:22
Lokalizacja: Czasław

Postprzez Raven » środa, 14 maja 2008, 14:42

Kwestia dogadanie sie z samochodem (zarowno dla kieorwcy jak i mechanikow), poza tym chyba troche inaczej sie go prowadzi.
http://www.rallymadness.prv.pl - i wszystko jasne!
Avatar użytkownika
Raven
A6
 
Posty: 1715
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 21:35

Postprzez rallyspeed » środa, 14 maja 2008, 15:15

Raven napisał(a):A ktoś kogoś zmuszał do jazdy N14? Może tylko Leszek miał presję. Owczy pęd za najnowszymi ewolucjami już nie pierwszy raz pokazał jakie mogą być tego efekty.

Jeżeli ktoś reprezentuje zespół subaru to nic dziwnego że jedzie nowym modelem najszybciej jak jest dostępny i to właśnie subaru zmusza do jazdy właśnie tym modelem.
Pozzo zajmował trzecią lokatę, tracąc 26 sekund do Bernardiego po pierwszym dniu. Pozzo kierowca z PCWRC a przegrywał. Pewnie, jak wszyscy odpadną to n14 wygra.
Obrazek
Avatar użytkownika
rallyspeed
A5
 
Posty: 981
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 08:41
Lokalizacja: lubelskie

Postprzez rallyspeed » środa, 21 maja 2008, 12:52

Widzę że ze strony Frycza zniknęło zdanie o tym że nie zamierza być tłem w rajdzie dla innym kierowców (wydaje mi się że było). Jest kilka nowych onboardów.
Kuchar też nie zmienia n14 i pisze że wprowadzili kilka poprawek i na szutrach powinno byc dobrze co sprawdzi już w sobotę. Zobaczymy jak będzie.
Obrazek
Avatar użytkownika
rallyspeed
A5
 
Posty: 981
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 08:41
Lokalizacja: lubelskie

Postprzez misiek_wrc » środa, 21 maja 2008, 14:35

Nie chcę zakładać nowego tematu ale jak myślicie czy Subaru
podąży śladami Forda i Citroena czy bardziej za Suzuki z nowym modelem?
..:: !! QHR MAJCHER OGIEN NA TLOKI !! ::..
Avatar użytkownika
misiek_wrc
A5
 
Posty: 544
Dołączył(a): niedziela, 13 sie 2006, 15:50
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez Cogonieznajom » środa, 21 maja 2008, 14:51

misiek_wrc napisał(a):Nie chcę zakładać nowego tematu ale jak myślicie czy Subaru
podąży śladami Forda i Citroena czy bardziej za Suzuki z nowym modelem?


...ni w ząb nie wiem o co pytasz :?:


Co do wypowiedzi krytycznych na temat nowej N14... to widzieliście relację Atmosfery? Słyszeliście jak Kuchar bronił się przed jakimkolwiek słowem krytyki w kierunku nowego auta? Oni mają wpisane to w umowach, że nie mogą psioczyć na nowe auta! Niestety...

ps.oglądałem też on-boardy Frycza... i tak zamulonego auta rajdowego nie widziałem już baaaaardzo dawno :?
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez speedyzxz » środa, 21 maja 2008, 14:58

Cogonieznajom napisał(a):Słyszeliście jak Kuchar bronił się przed jakimkolwiek słowem krytyki w kierunku nowego auta? Oni mają wpisane to w umowach, że nie mogą psioczyć na nowe auta! Niestety...


A zakończył mniej więcej tak: "ale tak poważnie to auto do niczego sie nie nadaje''
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Postprzez Raven » środa, 21 maja 2008, 22:06

Oni mają wpisane to w umowach, że nie mogą psioczyć na nowe auta!

O ile się orientuję, to Kuchar sam sobie buduje auta i do subaru nic nie ma. Ktoś mu raczej kazał przestać marudzić (w końcu!).
http://www.rallymadness.prv.pl - i wszystko jasne!
Avatar użytkownika
Raven
A6
 
Posty: 1715
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 21:35

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości