Pamięta ktoś Gazdę z komentarzy na Autoklubie?

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Postprzez !ADI! » środa, 14 lut 2007, 23:04

Hehehe no pamiętam.

Co do Wisły to spotaliśmy się w tedy z Pasiem.
A co do jazdy na rowerze, to wiesz wsyzstko przede mną :).
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków


Postprzez Zepter » czwartek, 15 lut 2007, 00:38

A mnie ktoś pamięta? Jestem z autoklubem od samego początku. Autoklub wypełnił część pustki po nieodżałowanych "Motowiadomościach". To dla Autoklubu wszedłem w świat internetu, odkryłem go dla siebie. Pamietam jak łączyłem się starym "isowym" modemem. Pamiętam jak liczyłem każdą złotówkę, jak pisałem komentarze offline i łączyłem sie na chwilę żeby go wysłać. Pamiętam złość i frustracje kiedy połączenie co chwila zrywało i szlak trafiał całą robotę bo zapomniałem go zapisać. Pamiętam jak odezwał się do mnie bodajże Konrad. To było coś jak objawienie Mesjasza :) nie chcę bluźnić ani być śmiesznym ale to było dla mnie cos wielkiego. Pamiętam jak zacytowałem fragment Bibli: Pierwsi będą ostatnimi a ostatni pierwszymi" - słowa te swego czasu zrobiły małą furrore kiedy w początkowym okresie ludzie ścigali sie kto piewrwszy skomentuje dany artykuł. Ukrywałem się pod nickiem Zepter :lol: - z obozu Kuligowców. Pamiętam Wapno, bratnią duszę w poglądach i w wierze w zwycięstwo Janusza. Staraliśmy się nie reagować na wulgarne zaczepki i używać rzeczowych argumentów. Atmosfera była gęsta i goraca, co raz komuś nerwy puszczały, inni po prostu inaczej nie potrafili i nic sobą nie reprezentowali :? Pamiętam jak ciepło byli przyjmowani komentatorzy piszący rzeczowo i wykazujący się wiedzą. (Mówię tu o innych... nie o sobie) :)
Ostatnio edytowano czwartek, 15 lut 2007, 03:15 przez Zepter, łącznie edytowano 11 razy
TDI - Ten Dym Ignoruj ;-]
Avatar użytkownika
Zepter
N3
 
Posty: 434
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 22:00
Lokalizacja: Węgrów

Postprzez tomi_kl » czwartek, 15 lut 2007, 02:12

jak lustracja to lustracja

mój nick z tamtych lat to KUZIfan :)
A pamiętacie tego typka - wichrzyciel :) ten był niezły :)
tomi_kl
A6
 
Posty: 1134
Dołączył(a): sobota, 2 lis 2002, 12:43

Postprzez Zepter » czwartek, 15 lut 2007, 02:20

Pamiętam, pamietam 8) O ile mnie skleroza nie myli to najwiecej dymu robili fani - kibole Kuziego bez urazy :twisted:

Lustracja - dobre,dobre :lol: Ja nie byłem tajnym współpracownikiem tylko etatowym pracownikiem :) - Jeden nick - od początku do końca ten sam
TDI - Ten Dym Ignoruj ;-]
Avatar użytkownika
Zepter
N3
 
Posty: 434
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 22:00
Lokalizacja: Węgrów

Postprzez Albert(Zambrów) » czwartek, 15 lut 2007, 16:25

ma hodze moj braciak przesiadywal, wtedy łapałem bakcyla na rajdy. Potem po zamontowaniu stalego łacza, sie zarejestrowalem tutaj.

Moze i nie błyszczalem wiedza w tamtych czasach, o teraz tez nie błyszzce, ale kiedys bylo co innego. Panowala jakaś kultura i tolerancja na wolnosc słowa. Teraz sie pozmienialo...
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów

Postprzez sumo » czwartek, 15 lut 2007, 17:32

hehe... najmilej to wspominam czat hogi, początkowo jako "sztukafan" a chwile pozniej pod stałym nickiem juz "sumo" .... z paroma osobami z tamtych czasow nadal mam kontakt, niektorych sie jeszcze nie spotkalo... ale nadejdzie dzień.. ;-)

szkoda ze czat upadł, były proby reaktywacji - nie wychodzilo to zbyt dobrze, ale coz...

a co do wiechrzyciela to podobno pare osob go namierzylo heheheheh, ostro grał na nerwach ;)
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez !ADI! » czwartek, 15 lut 2007, 23:26

Jeszcze Adama musze tu ściągnąć, żeby się dopisał :)
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez WAPNO » piątek, 16 lut 2007, 11:00

Miło powspominać stare czasy ;). Z komentarzy na autoklubie właśnie Zeptera pamiętam najbardziej. Tak jak ja - wielki fan Janusza. Tego się nie zapomina ;). Na czacie hogi siedziałem, ale dosyć mało ze względu właśnie na modem i opłatami za każdy impuls. Z tych osób najbardziej pamiętam Polla, Sumo, W0ja, Yesha.
WAPNO
A6
 
Posty: 1012
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 13:46
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez mototom » piątek, 16 lut 2007, 11:56

Pollla czasem mozna jeszcze czasem tam spotkać. reszta ekipy raczej sie już wykruszyła.
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez nick555 » piątek, 16 lut 2007, 22:30

Polla mozna spotkać na torze kartingowym w Lublinie :) Ja zawsze miałem nicka ale więcej czytałem niż pisałem. A później był brak sieci , zapomniałem hasło , nie wiedziałem że można je odzyskać (heh moje zaawansowanie komputerrowe wyszło)a że stwierdziłem że trzeba zacząć od nowa to dodałem magiczne piątki :) i tak już sobie tutaj z wami trwam...
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Szambelan » piątek, 16 lut 2007, 23:12

Apropo czatu na hodze. Pamiętam pewnego razu upierdliwie zadawałem nurtujące opinię publiczną pytanie : "czy ktoś jedzie na moto?" (konkretniej chodziło mi o Rajd Moto 2002, organizowany bodajże w kwietniu). Odezwał się mototom: "No ja jestem moto, tylko niech ktoś spróbuje na mnie wjechać..." :)

Pozdrowienia
Avatar użytkownika
Szambelan
N3
 
Posty: 476
Dołączył(a): piątek, 5 mar 2004, 11:54
Lokalizacja: Białowieża

Postprzez mototom » piątek, 16 lut 2007, 23:16

Nie mówie, że tak nie było, ale nie pamiętam tego. :D
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Sekta czatowa Hogowa 2001

Postprzez Barski Adam » czwartek, 22 lut 2007, 02:21

Ha, haaaa witam starą gwardię! Ten czas komentarzy na Hoga, Autoklubie oraz wielogodzinnych nocnych czatów to był pełen odjazd! Z tamtych czasów mam do tej pory kilku wspaniałych znajomych, jak AJ,picek i wielu innych. Oliwkę doskonale pamiętam, a ten jej "były" to jak pamietam K.S.? Nie dojechaliscie na Elmot 2001, później "sekta" się rozsypała. Ale czadu dawaliśmy, nawet rajdowcom trudno nam było kroku dotrzymać :D :D :D Musimy sie kiedyś spotkac w Realu. Pozdrawiam serdecznie. <adam z krakowa>
adam z krakowa
Barski Adam
 
Posty: 47
Dołączył(a): wtorek, 29 paź 2002, 13:14
Lokalizacja: Małopolska

Postprzez !ADI! » czwartek, 22 lut 2007, 02:29

Adam, ale czas reakcji :) A myślałęm, że to ja nie sypiam po nocach. :)
Teraz czas Pasia zwerbować :)
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez Barski Adam » czwartek, 22 lut 2007, 09:46

!ADI! napisał(a):Teraz czas Pasia zwerbować :)
No i Picka, obecnie eSWu! :D Widzisz, internet to potęga! wczoraj sobie pogadałem z remkiem, pilotem Johnego(był wielokroć na czacie). Co ciekawe remek stukał z kangurlandu!
Ostatnio edytowano sobota, 24 lut 2007, 01:47 przez Barski Adam, łącznie edytowano 1 raz
adam z krakowa
Barski Adam
 
Posty: 47
Dołączył(a): wtorek, 29 paź 2002, 13:14
Lokalizacja: Małopolska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron