Pamięta ktoś Gazdę z komentarzy na Autoklubie?

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Pamięta ktoś Gazdę z komentarzy na Autoklubie?

Postprzez yosfer » środa, 31 sty 2007, 02:20

Jak w temacie - czy pamięta ktoś niejakiego Gazdę z komentarzy na Autoklubie? Info dla młodszych - pytam o czasy w okolicach roku 2000-2001, kiedy pod autoklubowymi newsami funkcjonowały komentarze czytelników. Pamiętam, że minifelietony Gazdy w tych komentarzach, to było mistrzostwo świata. Chodziły plotki, że Gazda to Łukasz Sztuka, ale prawdy chyba już nikt nie pozna. Może w Autoklubie zachowała się gdzieś baza danych z tymi komentarzami?

--
yos
yosfer
 
Posty: 20
Dołączył(a): czwartek, 13 maja 2004, 10:44


Postprzez ciapulek » środa, 31 sty 2007, 03:19

Dziwny temat. :)

Oczywiście pamiętam. Z dobrodziejstw wortalu Autoklub korzystam od 2001 roku.

Każda kolejna jednostka czasu sprawia, że wspomnienia stają się atrakcyjniejsze. Ludzie i ich dokonania obrastają "legendą".

Gazda pisał wyjątkowo. Prawie zawsze zabawnie. Jednak nie wspominam go jako "legendarnego" użytkownika, bo nie traktowałem jego wpisów, jako "mistrzostwa swiata".
Avatar użytkownika
ciapulek
N2
 
Posty: 193
Dołączył(a): niedziela, 6 sie 2006, 17:08

Postprzez Hultay WRC » środa, 31 sty 2007, 13:42

Ech dawno temu komentarze były dość ciekawe i zabawne, szkoda że potem zrobił się syf. Jest jednak nadzieja że podobny los nie spotka tego forum. Jeżeli Gazda jest zarejestrowany na forum to prosimy o ujawnienie się :wink:
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez MisiekClio » środa, 14 lut 2007, 11:39

Pamietam te posty... Fajne czasy...
W latach 2000, 2001 w zasadzie wiekszosc zawodnikow pisala komentarze na autoklubie i na hodze. A na czacie hogi zawsze mozna bylo pogadac z kims z czuba RSMP ukrywajacego sie pod "mylacym" nickiem... Potem pojawili sie tam "nasladowcy" i "podszywacze" i Ci "prawdziwi" z czasem znikneli... A potem caly czat umarl...
A z komentarzy pod realcjami mozna sie bylo dowiedziec wiecej o rajdzie, nowinkach itd. niz z samej relacji...
Potem pojawili sie 15-letni szalikowcy i Autoklub zdecydowal o zamknieciu komentarzy...
Wtedy wydawalo mi sie to dziwne, teraz widze, ze mieli racje...
Avatar użytkownika
MisiekClio
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 16:42
Lokalizacja: Zakopane

Postprzez mototom » środa, 14 lut 2007, 12:35

MisiekClio napisał(a):Potem pojawili sie 15-letni szalikowcy

Oni się mieli za "fachowców". A tylsko spróbowałeś ich sprowadzic na ziemię, to zaraz byłeś pie!@#$%^&&*synem :D
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez GrYzLy » środa, 14 lut 2007, 13:33

tia... synem... to tak jak WRC, to se nevrati....
"Mam nadzieję, że ten francuski wynalazek wytrzyma." L.Kuzaj
Avatar użytkownika
GrYzLy
N3
 
Posty: 357
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:56
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Gucio » środa, 14 lut 2007, 14:36

To sprowadźcie go tutaj jak macie możliwość :)
A z tymi szalikowcami to co za historia?
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez MisiekClio » środa, 14 lut 2007, 15:01

W latach 2000-2002 stworzyly sie ostre koalicje fanow Kuliga, Kuzaja i Holka zwalczajace sie nawzajem. Z tego co pamietam dochodzilo nie tylko do obrzucania sie wyzwiskami w necie, ale nawet do rekoczynow miedzy kibicami na rajdach. Nie mowiac juz o wyrzucaniu roznych "elementow przyrody" na droge przed dana zaloga (co powinno skonczyc sie w prokuraturze).
Komentarze nie byly moderowane, wiec wiekszosc zaczynala sie od Ch..., K...a, p.....e itd. odmienianymi przez wszystkie przypadki.
A jesli ktos chcial byc "glosem rozsadku" i probowal uciszyc towarzystwo, zostawal wyzywany tak jak napisal mototom...

Na szczescie (w tym akurat wypadku) rajdy nie sa tak juz popularne, albo tamci zlotousci dojrzeli, bo teraz chyba juz wiekszy spokoj i porzadek panuje....
Avatar użytkownika
MisiekClio
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 16:42
Lokalizacja: Zakopane

Postprzez ciapulek » środa, 14 lut 2007, 15:58

MisiekClio napisał(a):W latach 2000-2002 stworzyly sie ostre koalicje fanow Kuliga, Kuzaja i Holka zwalczajace sie nawzajem. Z tego co pamietam dochodzilo nie tylko do obrzucania sie wyzwiskami w necie, ale nawet do rekoczynow miedzy kibicami na rajdach. Nie mowiac juz o wyrzucaniu roznych "elementow przyrody" na droge przed dana zaloga (co powinno skonczyc sie w prokuraturze).
Komentarze nie byly moderowane, wiec wiekszosc zaczynala sie od Ch..., K...a, p.....e itd. odmienianymi przez wszystkie przypadki.
A jesli ktos chcial byc "glosem rozsadku" i probowal uciszyc towarzystwo, zostawal wyzywany tak jak napisal mototom...


Masz jakieś dowody na wyrzucanie na drogę przed auta Janusza i Leszka "elementów przyrody", czy gadasz po próżnicy :?:
Avatar użytkownika
ciapulek
N2
 
Posty: 193
Dołączył(a): niedziela, 6 sie 2006, 17:08

Postprzez mototom » środa, 14 lut 2007, 16:04

Co by nie gadać, w 2001 wśród kibiców była wyjątkowo chora i wroga atmosfera. Ale było też sporo pozytywnych wyjątków.
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez MisiekClio » środa, 14 lut 2007, 16:56

ciapulek:
hehehe, ja wcale nie mowilem, ze pod samochod Janusza czy Leszka :D
Mowilem o 3 grupach kibicow... Ale skoro Ty zaweziles do dwoch to odnosze wrazenie, ze wiesz wiecej ode mnie :D

A mordobicia w szalikach widzialem na wlasne oczy na Wisle i Elmocie.

Tak czy inaczej, oby takie czasy nie wrocily...
Avatar użytkownika
MisiekClio
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 16:42
Lokalizacja: Zakopane

Postprzez !ADI! » środa, 14 lut 2007, 17:24

A czat na rajdy.hoga.pl, do tamtej pory mam z tamąd znajomych. Widujemy się na rajdach albo innych motosportowych imprezach. Czasami się nawet ścigaliśmy w jednej klasie.
POZDRAWIAM
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez MisiekClio » środa, 14 lut 2007, 18:27

Hehehe czat byl ekstra :)
Wprawdzie w tamtym okresie na czacie glownie przesiadywala moja owczesna dziewczyna, ale ja ciagle zagladalem jej przez ramie :)
ADI : Ty chyba miales inny nick w tamtych czasach, prawda?? Taki dwuliterowy :))
Avatar użytkownika
MisiekClio
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 16:42
Lokalizacja: Zakopane

Postprzez !ADI! » środa, 14 lut 2007, 21:21

Hehehe, to jest dopiero STARA GWARDIA.

Ja byłem AJ.

Misiek Was też pamiętam, może jak ujawnimy nicki, to sie więcaj takich jak my znajdzie.[/img]
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez MisiekClio » środa, 14 lut 2007, 21:40

Ja bylem Misiek, a moja ex ukrywala sie pod nickiem Oliwka :)
Pozdrawiam AJ!!
Mielismy sie kiedys spiknac na Wisle, pamietasz?? Aaa i na rowerze miales do nas przyjechac :))
Avatar użytkownika
MisiekClio
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 16:42
Lokalizacja: Zakopane

Następna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 15 gości