Bogdan Herink

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Bogdan Herink

Postprzez pwrc » czwartek, 30 sty 2003, 00:19

jeżeli się nie mylę to niedawno minęła piąta rocznica śmierci Bogdana Herinka. Nie widziałem nawet wzmianki na żadnym z rajdowych potrali. :(
Avatar użytkownika
pwrc
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:14
Lokalizacja: w-wa


Postprzez Konrad » czwartek, 30 sty 2003, 02:21

Mój osobisty błąd!!! Bogdan Herink był Kimś, o Kim musimy pamiętać. Ale widzę, że nawet wobec moich osobistych zaniedbań, Jego dokonania i osobowość, wciąż są żywe. pwrc: Bogdan niespodziwanie przewiózł mnie kiedyś na prawym, po uliczakch nadmorskiego miasta. Tego nigdy nie zapomnę - byłem nastolatkiem, bardzo szczęśliwym nastolatkiem. Nie był może tak znany, jak dzisiejsi kierowcy, ale... czego nie napiszę, będzie za mało...
Konrad
N2
 
Posty: 169
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 00:20
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Truskawa » piątek, 31 sty 2003, 15:28

Moglibyście podać jakieś szczeguły dotyczące tego zawodnika bo niestety nie kojarze, a chciałbym wiedziec jak najwiecej o rajdach samochodowych i ludziach zwiazanych z rajdami...
.:: Do zobaczenia na oesach ::.
Avatar użytkownika
Truskawa
N2
 
Posty: 168
Dołączył(a): poniedziałek, 21 paź 2002, 15:17
Lokalizacja: Kraków

Postprzez thompson40 » piątek, 31 sty 2003, 15:34

dokładnie tak. ja też nie słyszałem nic, a chciałbym wiedzieć to co powinien wiedzieć kibic rajdowy, nie tylko przyjemne rzeczy ale także te nieprzyjemne. jakieś szczegóły jego śmierci...
pzdr
...jk1dL......................................
...cky.pl.2kx.pm..........................
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez pwrc » piątek, 31 sty 2003, 16:03

http://www.motopress.pl/Ludzie/bogdana_hering.htm

warto podkreslić, że to Bogdan był nr1 w teamie Reanault ( a nie o wiele bardziej znany Doskocz)
Avatar użytkownika
pwrc
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:14
Lokalizacja: w-wa

Postprzez thompson40 » piątek, 31 sty 2003, 16:13

szkoda że tak się skończyło :( lubię takich ludzi jak on - ludzi którzy nie robią zbędnego szumu.... szkoda że nie znałem tego kierowcy, bo napewno był ciekawym człowiekiem. no cóż tak bywa :(
tak na marginesie - całkiem fajnie się przezentuje to Renault :D
pzdr
...jk1dL......................................
...cky.pl.2kx.pm..........................
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez golden » sobota, 1 lut 2003, 02:06

Herinka kojarze jako bardzo dobrego kierowce - glownie z opowiadan ale widzialem (nie na zywo) jego jazde - naprawde swietnie wymiatal clio!!! Szkoda ze o "dawnych" sie zapomina :cry:

Pawel dzieki ze przypomniales!!! Niedlugo kolejna smutna rocznica - ale dla mnie bedzie to dzien radosci bo takiego Bublewicza pamietam!!! Usmiechnietego i zyczliwego i jego jazde - tak powinnismy go zapamietac. Mam nadzieje ze cos redakcja przygotuje...

Mam nadzieje takze - ze kiedys pojawi sie tzw. dzial zasluzonych bo o Herinku i Bublu trzeba pisac nadal!!! I przypominac o nich :) Jakimi byli ludzmi :roll:
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Truskawa » sobota, 1 lut 2003, 13:14

20 II - minie dziesiąta rocznica od wypadku Bublewicza. Dla kumpla Marian jest idolem cały czas przypomina mi jego sukcesy osiągnięcia mówi o komentarzach na jego temat itd. Mi natomiast spodobała się opowieść o testowaniu przez Bublewicza fabrycznego Croswortha (najnowsze WRC) kiedy to po przejażdzce z Marianem Taylor (tester Forda) wyskakuje z auta i cedzi przez zęby "Fucken, crazy Driver..."
Ale więcej napisze może w rocznce jego śmierci... w ramach hołdu
.:: Do zobaczenia na oesach ::.
Avatar użytkownika
Truskawa
N2
 
Posty: 168
Dołączył(a): poniedziałek, 21 paź 2002, 15:17
Lokalizacja: Kraków

info.

Postprzez grandmaster » sobota, 1 lut 2003, 18:04

Truskawa...informacje z nowego nr.17 WRC??? :wink:
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez alfan » niedziela, 2 lut 2003, 01:15

pwrc napisał(a):http://www.motopress.pl/Ludzie/bogdana_hering.htm

warto podkreslić, że to Bogdan był nr1 w teamie Reanault ( a nie o wiele bardziej znany Doskocz)


Oczywiscie że tak,o wiele mocniej kojarzę Herika z Renault niz Doskocza.Doskocz w czasach wspólnych ich startów w Clio Maxi miał zdaje się więcej po prostu więcej szczęścia.Niestety,miał go też wiecej do zdrowia :(
Gdzie dwóch albo trzech spotyka się w imię Alfy Romeo,
tam Cuore Sportivo jest między nimi.
www.pyrateam.cuoresportivo.pl
Avatar użytkownika
alfan
N3
 
Posty: 334
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 16:50
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Konrad » sobota, 8 mar 2003, 03:41

Bogdan był dla mnie człowiekiem z innej bajki. Ja byłem strasznie młody, a ON był o wiele lat starszy i był wtedy wielką gwiazdą. Kiedy zabrał mnie na przejażdżkę, skończyło się "proszę pana" itd. Był kimś wyjątkowym, był FACETEM przez duże F. Zresztą naprawdę ciężko mi cokolwiek napisać ad hoc. Tak naprawdę - to ON pokazał mi czym są "nowoczesne" rajdy. A co ważniejsze, pokazał mi, że można być gwiazdą i nic sobie z tego nie robić...
Konrad
N2
 
Posty: 169
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 00:20
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Maciek.J » niedziela, 9 mar 2003, 12:33

Zawsze podobała mi się jazda Bogdana tym Renuault Clio Maxi !!
Taki mały potwór !! i pamiętam że tym samochodem jeździł jeszcze Waldek Doskocz :D
FLOKOWANIE - deski boczki itp oraz naprawa desek po wystrzale AIRBAG
SPAWANIE PLASTIKU - naprawa zderzaków itp

608362284 lub rs.wrc@interia.pl
Avatar użytkownika
Maciek.J
N3
 
Posty: 260
Dołączył(a): czwartek, 17 paź 2002, 19:16
Lokalizacja: Jelenia Góra tel.608362284

Postprzez Dobi » niedziela, 9 mar 2003, 13:20

Na tej stronie jest bład to był Bogdan Herink a nie Hering
Dobi
 

Postprzez sumo » wtorek, 10 lut 2004, 23:36

przeglądalem stare tematy i zobaczylem post który zwał sie BOGDAN HERINK.
Postanowilem zobaczyc co tu jest napisane... niestety smutno mi sie zrobilo gdy przeczytalem post PWRC.
Już mija ponad rok od kiedy został napisany. Czyżby ludzie zapomnieli że 7 lat temu (jak sie nie myle) zmarł tak wybitny rajdowiec? Przykre.
Szczerze mówiąc nie wiedziałem co i jak, dopiero ten zeszłoroczny post otworzył mi oczy. Po przeczytaniu posta, pomyślałem że 10 stycznia 2004 ktoś powininen napisać coś na forum - a tak sie nie stało ...

Pana Bogdana Herinka nie widzialem na żywo niestety, ale słyszalem wiele dobrego, tak jak pisze reszta z was o tej osobie.

No cóż, nie wiem co jeszcze napisać, pamiętajmy o nim...
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez !ADI! » wtorek, 10 lut 2004, 23:51

[']
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Następna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron