Bogdan Herink

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Postprzez majkos » czwartek, 24 lis 2005, 16:02

http://onephoto.net/info.php3?id=166300

Ta miejscówka to oes Jeleniów - Radków - między leśniczówką w Karłowie, a krzyżówką z hopą. Świadkowie wypadku opowiadali, że Bogdan ze stoickim spokojem powiedział do Basi zaraz po zdarzeniu "Powinnaś podyktować P6 a nie P5"....

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
majkos
A5
 
Posty: 637
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 23:16
Lokalizacja: Kłodzko


Postprzez voytec » wtorek, 29 lis 2005, 03:05

Witam
GrzegorzChyla napisał(a):Oj tak. Zdjęć z czasów Clio by się znalazło. Z wcześniejszych to mam co najwyżej z wyścigów - czyli Basia jako kierowca (widziałem na własne oczy jej zwycięstwo w Kielcach w 1979).
Z wcześniejszymi też nie powinno być problemów, wystarczy tylko wiedzieć do kogo sie zwrócić. Magiera? Rutkowski? Jestem pewien że obaj na hasło Harnaś zareagują tak jak my tutaj.


Ach, jak to milo, ze ten watek nie zaginal gdzies w czelusciach archiwum forum! Faktycznie, az sie lezka w oku kreci, ale tez czuje sie zarazem wiele satysfakcji, ze zdazyl czlowiek zetknac sie z tym swoistym fenomenem, bo jak inaczej nazwac talent i osobowosc Bogdana, z reszta Basi takze.
Byloby bardzo fajnie, gdyby ten temat sie rozwijal, chocby wlasnie wylacznie w okazjonalnej postaci jakis ciekawych, a niekoniecznie masowo znanych informacji, czy ujec foto/video! Oczywiscie bez nieuprawnionej ingerencji w prywatnosc!
BTW, przeciez Basia tak do drugiej polowy 2002 roku czynnie brala udzial w dyskusjach internetowej grupy rally.pl/RPL - Grzesiu, pamietasz? (z reszta pytanie retoryczne - Ty wiele pamietasz ;-) ) I od tamtej pory cisza..., szkoda.., wielka szkoda..

Pozdrawiam,
voytec
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka, gdyby się nie przewrócił byłaby rzecz wielka..."
Avatar użytkownika
voytec
N3
 
Posty: 430
Dołączył(a): poniedziałek, 9 sie 2004, 05:53
Lokalizacja: Stolp

Postprzez MisiekClio » środa, 30 lis 2005, 00:08

Obiecuje wrzucic pare "dziwnych" fotek na forum, ale dopiero po Nowym Roku... Pytanie : czy macie jakies fotki wyscigowe Basi?? Jestem tego b. ciekawy, bo jedyne jakie ja widzialem to wiszace x-lat temu w Rzemieslniku...
Świadkowie wypadku opowiadali, że Bogdan ze stoickim spokojem powiedział do Basi zaraz po zdarzeniu "Powinnaś podyktować P6 a nie P5"....

Nie zebym sie czepial, ale pomijajac fakt, ze taki zapis byl niemozliwy (Bogdan stosowal katowy odwrocony, a nie biegowy) to prawdziwa przyczyna byla peknieta przednia opona... Ale taki tekst mogl miec miejsce w formie zartu... Chociaz troche watpie... Ale w 100% pewny nie jestem.
Do wypadku jechala straz pozarna... Ale pod gore bylo... Wiec dzielni strazacy spuscili wode po drodze... Do wypadku dojechali ale na pusto:) Oczywiscie o urzadzeniach do ciecia blachy w tych czasach tez mowy nie bylo...
Avatar użytkownika
MisiekClio
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 16:42
Lokalizacja: Zakopane

Postprzez majkos » środa, 30 lis 2005, 11:14

Według relacji świadków miał być to właśnie żart - broń Boże żadnych pretensji do pilotki. A umiejętność zachowania spokoju w takich sytuacjach świadczy o "fajności" Herinka.... Niestety nie byłem przy tym zdarzeniu i powielam tylko słowa tych co widzieli.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
majkos
A5
 
Posty: 637
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 23:16
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez pwrc » środa, 30 lis 2005, 23:07

MisiekClio napisał(a): Mam mase materialow z Bogdanem, nie tylko "oficjalek" , ale tez np: wewnetrzne nagrania z testow, kasety robocze z TV itp. Fajnie by to bylo miec na plycie.


widzę, że temat odzył, i dobrze
MisiekClio - zgraj to koniecznie, takie materiały to prawdziwy skarb!
nie przyjmuję do wiadomosci, że się nie udało :wink:

PS: też pamietam miasteczko ruchu drogowego na Gwiazdzistej
kolega jezdził tam kartami, szkoda że takie miejsca przepadaja,
kawał rajdowej historii
Avatar użytkownika
pwrc
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:14
Lokalizacja: w-wa

Postprzez MisiekClio » środa, 11 sty 2006, 13:18

To juz 8 lat minelo... Nie do wiary...
Troche odswieze temat, bo rocznica to rocznica...
A na dodatek zblizaja sie jeszcze 2 nastepne bolesne rocznice...
Marian i Janusz ...
Milego rajdowania Panowie... Mam nadzieje, ze Richard wam za bardzo nie odjezdza....
Avatar użytkownika
MisiekClio
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 16:42
Lokalizacja: Zakopane

Postprzez tomi_kl » czwartek, 12 sty 2006, 00:57

["]
tomi_kl
A6
 
Posty: 1134
Dołączył(a): sobota, 2 lis 2002, 12:43

Postprzez Marmetal » czwartek, 12 sty 2006, 16:49

"Harnaś" - wygrywaj tam na górze w ośce, jak wygrywałeś na Ziemi...
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Maciek.J » sobota, 14 sty 2006, 15:19

Obrazek
Obrazek
Obrazek
FLOKOWANIE - deski boczki itp oraz naprawa desek po wystrzale AIRBAG
SPAWANIE PLASTIKU - naprawa zderzaków itp

608362284 lub rs.wrc@interia.pl
Avatar użytkownika
Maciek.J
N3
 
Posty: 260
Dołączył(a): czwartek, 17 paź 2002, 19:16
Lokalizacja: Jelenia Góra tel.608362284

Postprzez Gonzo » poniedziałek, 16 sty 2006, 23:32

Pana Bogdana Heringa "znałem" tylko z TV jeśli chodzi o jazdę. Pamiętam jego wypowiedź ( to był chyba odcinek w Łapanowie) że do 5 biegu nie miał przyczepności... To moim zdaniem to mówiło o jego klasie... Będąc za dobrych czasów w Zakopanym we wakacje z moimi kuzynami, udało nam się zrobić fotę razem z Bogdanem, zamienić słowo, bardzo ciepło to wydarzenie wspominamy, a trochę czasu już upłynęlo od tego wydarzenia.
Cieszę się że dane mi było ich poznać, teraz wiem jak ważne jest to co mamy cieszmy się chwilą... chodź w sercu jest "ból" że odeszli (J.Kulig.B.Hering, czy M.Bublewicz- ktory znany mi był tylko z TV)
Gonzo
Gonzo
 
Posty: 19
Dołączył(a): sobota, 14 sty 2006, 01:08
Lokalizacja: kraków/okolice

Postprzez GrzegorzChyla » piątek, 24 lut 2006, 13:41

W dzisiejszym WRC jest artykuł - wspomnienie o Herinku.

W tym 3 zdjęcia są moje - fajne mi oczko puścił na tym zdjęciu razem z Basią :-)

Grzegorz
GrzegorzChyla
N3
 
Posty: 378
Dołączył(a): środa, 20 sie 2003, 08:31
Lokalizacja: Wrocław / Pęgów

Postprzez katarzyna herink » sobota, 1 kwi 2006, 01:32

Ciesz sie strasznie. Szkoda ze sama za bardzo go nie mialam okazji poznac majac tylko -nascie lat. Gdyby zyl to bym bardzo chetnie teraz z nim porozmawiala... Jestem bardzo ciekawa co on myslal o wlasnym sporcie, dokonaniach, zawodach, zyciu...
katarzyna herink
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 1 lip 2005, 17:53
Lokalizacja: Nowy jork

Postprzez Gucio » sobota, 1 kwi 2006, 16:44

Napewno był zagorzałym sportowcem i perfekcjonista w tym co robił, a zdaje się, że chyba kochał to co robi ;)
Wszyscy go podziwiali za to jak prowadził auto i tak już zostanie...
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez katarzyna herink » sobota, 1 kwi 2006, 17:22

Gucio napisał(a):Napewno był zagorzałym sportowcem i perfekcjonista w tym co robił, a zdaje się, że chyba kochał to co robi ;)
Mama nadzieje ze tak. ;)
Pierwszy raz bede w Zakopanem od pogrzebu, ale tym razem jego juz nie zobacze.
katarzyna herink
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 1 lip 2005, 17:53
Lokalizacja: Nowy jork

Postprzez MisiekClio » piątek, 7 kwi 2006, 21:15

katarzyna herink napisał(a):Mam nadzieje ze tak. ;)
Pierwszy raz bede w Zakopanem od pogrzebu, ale tym razem jego juz nie zobacze.


No prosze... Czesc Kasiu!! Kope lat... Fajnie, ze w koncu bedziesz w Zakopanem... Kiedy?? Na Wielkanoc?? Daj znac jak bedziesz!!

Pozdro

Krzysiek S.

P.S Sorki za zalatwianie prywatnych spraw na Forum, ale minelo z 10 od momentu gdy kontakt z cytowana wyzej kolezanka sie urwal...:D
Avatar użytkownika
MisiekClio
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 16:42
Lokalizacja: Zakopane

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 16 gości