Rajdowe Zaduszki na Podbeskidziu 2006-pomysł.

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Postprzez adamt » środa, 1 lis 2006, 19:10

Z ostatniej chwili.

Znalazłem fantastyczną stronke dla tych co mają daleko lub leżą w domu chorzy i nie mogą uczcić pamięci zmarłej osoby.

www.remember.pl

Jest tam alfabetyczny spis nazwisk gdzie można umieścić zmarłą osobę,której chce się oddać cześć(niestety ze świata rajdów nie ma nikogo).
Można również dokonać wpisu do Księgi Pamięci,dodać świeczkę lub kwiaty.
Poszukuję wyników rajdów-eliminacji RSMP z lat 1955-1980.Nawiążę kontakt z osobami interesującymi się historią rajdów w Polsce.
Avatar użytkownika
adamt
N3
 
Posty: 290
Dołączył(a): piątek, 9 cze 2006, 21:56
Lokalizacja: Beskidy


Postprzez Anonymous » środa, 1 lis 2006, 21:15

Czesc

I co ilu was było ? Ja niestety nie mialem transportu ale tez nauka i zmeczenie byly powodem zostania w domu .. zapaliłem znicz na cmentarzu w Cieszynie pod Krzyżem ..

Pozdrawiam

Moglibyscie tu umiescic zdjecia ??:> :wink:
Anonymous
 

Postprzez ctrl_alt_delete » środa, 1 lis 2006, 21:25

Ja tam byłem o godzinie 19.00-19.10. Nikogo więcej nie było. W tym czasie minęło mnie jedno auto. Jak ja tam przyjechałem to palił się jeden znicz. Ja zapaliłem drugi.
Za bardzo nie ma gdzie postawić samochodu :? Z 200-300m w strone Pierśćca po prawej stronie jest jakiś zjazd to jedynie tam można chyba zostawić auto.
Szkoda że nie było nikogo więcej, liczę że teraz już pali się tam więcej zniczy :wink:
Armin van Buuren wymiata.. Tak jak moje CC Sporting :D
Avatar użytkownika
ctrl_alt_delete
 
Posty: 33
Dołączył(a): wtorek, 29 sie 2006, 22:15
Lokalizacja: Chybie

Postprzez adamt » środa, 1 lis 2006, 22:28

Byliśmy,zapaliliśmy,wróciliśmy.

A tak na poważnie:4 samochody-11 osób.Myślę,że w przyszłym roku grono się powiększy.Od czegoś trzeba zacząć.
Widzieliśmy świerzo zapalony znicz i tak myślałem,że już ktoś był przed nami.Tak tam po prawej nad stawem staliśmy.Jest tam dużo miejsca do parkowania.

Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim,którzy przyjechali,a szczególnie ekipie z Bielska.Nie myślałem,że ktoś przyjedzie z tak daleka.

Niestety choć były dwa aparaty,to prawdopodobnie zdjęć nie będzie.
Poszukuję wyników rajdów-eliminacji RSMP z lat 1955-1980.Nawiążę kontakt z osobami interesującymi się historią rajdów w Polsce.
Avatar użytkownika
adamt
N3
 
Posty: 290
Dołączył(a): piątek, 9 cze 2006, 21:56
Lokalizacja: Beskidy

Postprzez ctrl_alt_delete » środa, 1 lis 2006, 22:51

a mogę wiedzieć o której tam byliście?
qrde szkoda żesmy się nie spotkali.. :?
Armin van Buuren wymiata.. Tak jak moje CC Sporting :D
Avatar użytkownika
ctrl_alt_delete
 
Posty: 33
Dołączył(a): wtorek, 29 sie 2006, 22:15
Lokalizacja: Chybie

Postprzez adamt » środa, 1 lis 2006, 23:00

Nie patrzałem na zegarek.Wyruszyliśmy ze Skoczowa o 19.15,więc mogła być 19.30.
Poszukuję wyników rajdów-eliminacji RSMP z lat 1955-1980.Nawiążę kontakt z osobami interesującymi się historią rajdów w Polsce.
Avatar użytkownika
adamt
N3
 
Posty: 290
Dołączył(a): piątek, 9 cze 2006, 21:56
Lokalizacja: Beskidy

Postprzez ctrl_alt_delete » piątek, 3 lis 2006, 00:03

ctrl_alt_delete napisał(a):Jak ja tam przyjechałem to palił się jeden znicz. Ja zapaliłem drugi.


Dzisiaj się dowiedziałem, że ten pierwszy znicz co rok zapala Martyna Wojciechowska.. A to z racji takiej, że Jan Wojciechowski to Jej tata..


EDIT: wiadomość błędna o tym, że Martyna to Jego córka..
przepraszam wszystkich :oops:
Ostatnio edytowano wtorek, 28 lis 2006, 11:41 przez ctrl_alt_delete, łącznie edytowano 1 raz
Armin van Buuren wymiata.. Tak jak moje CC Sporting :D
Avatar użytkownika
ctrl_alt_delete
 
Posty: 33
Dołączył(a): wtorek, 29 sie 2006, 22:15
Lokalizacja: Chybie

Postprzez JackeRally » piątek, 3 lis 2006, 14:55

Ciesze się że udało nam się przyjechać zapalić znicz na miejscu tej tragedji. Z Bielska nie ma wcale aż tak daleko do skoczowa,dalej mieliśmy do Łapanowa :)

Pozdrawiam
Życie jest jak Rajd tylko zapoznania z OSami nie ma.

For Fun Rally Team
JackeRally
N1
 
Posty: 75
Dołączył(a): piątek, 27 paź 2006, 18:42
Lokalizacja: Kozy

Postprzez Anonymous » piątek, 26 paź 2007, 15:43

Czy w tym roku ktoś się wybiera :?:
Anonymous
 

Postprzez adamt » piątek, 26 paź 2007, 19:05

No jasne,jak co rok.

Dla zainteresowanych,chcących zapalić znicz na miejscu tragedii w Pierśćcu(Rajd Wisły 1984).
Zbiórka w sobotę 3.listopada o 14.00 w Skoczowie,na parkingu przy Sparze.
Poszukuję wyników rajdów-eliminacji RSMP z lat 1955-1980.Nawiążę kontakt z osobami interesującymi się historią rajdów w Polsce.
Avatar użytkownika
adamt
N3
 
Posty: 290
Dołączył(a): piątek, 9 cze 2006, 21:56
Lokalizacja: Beskidy

Postprzez Anonymous » sobota, 3 lis 2007, 16:09

No i Kurde nie dałem rady , nie miałem transportu .
Macie fotki :?:
Anonymous
 

Postprzez adamt » sobota, 1 lis 2008, 12:32

I w tym roku wybieramy się zapalić znicz na OS Zaborze - Pierściec !

Są chętni ?
Poszukuję wyników rajdów-eliminacji RSMP z lat 1955-1980.Nawiążę kontakt z osobami interesującymi się historią rajdów w Polsce.
Avatar użytkownika
adamt
N3
 
Posty: 290
Dołączył(a): piątek, 9 cze 2006, 21:56
Lokalizacja: Beskidy

Postprzez RallyMarco » środa, 28 paź 2009, 00:04

Witam, w imieniu "adamta" i moim chciałbym zorganizować wyjazd na miejsce tej rajdowej tragedii która w 1984r. wydarzyła sie na 10 odcinku specjalnym rajdu Wisły- Zaborze-Pierściec. Chcielibyśmy pojechać w to miejsce z uwagi na to, ze zbliża się dzień Wszystkich Świętych. Fajnie byłoby uporządkować jakoś miejsce tej nieszczęsnej tragedii, zapalić znicz. Miejsce naprawde jest zaniedbane a moim skromnym zdaniem każde takie miejsce gdzie ktos zginął przy drodze a w szczególności już na rajdzie - przez nas kibiców powinno być zapamiętane i czczone chociaż raz do roku, właśnie w dzień zmarłych. Wiem, że fajnie się jezdzi na rajdy, ogląda, ale przypomnijmy sobie tez czasem o tych którzy walczyli na odcinkach o ułamki sekund, zabawiali nas - kibiców. Pokażmy, że my ich niezapomnieliśmy!! Na pamięć nas- kibiców rajdowych zasługują wszyscy kierowcy, piloci, nie tylko Ci najbardziej wybitni. Pamiętajmy o tym!!
Piszcie tutaj kto byłby chetny pojechać przez weekend, lub jak komu pasuje, trzeba się dogadać...Czekam na wasze posty. Pozdrawiam:)
Brak rajdów = niedotlenienie mózgu!! xD
Avatar użytkownika
RallyMarco
N3
 
Posty: 371
Dołączył(a): piątek, 2 lis 2007, 10:56
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez adamt » środa, 28 paź 2009, 13:23

Wstępna propozycja , to - sobota ,15.00 i tradycyjnie parking przy skoczowskim Sparze.
Poszukuję wyników rajdów-eliminacji RSMP z lat 1955-1980.Nawiążę kontakt z osobami interesującymi się historią rajdów w Polsce.
Avatar użytkownika
adamt
N3
 
Posty: 290
Dołączył(a): piątek, 9 cze 2006, 21:56
Lokalizacja: Beskidy

Postprzez rocky » piątek, 29 paź 2010, 19:39

Witam. Czy w tym roku ktoś się wybiera??
http://www.fotosik.pl Obrazek
Avatar użytkownika
rocky
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 14 sie 2007, 12:16
Lokalizacja: Zaborze k. Chybia || AK Cieszyński

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości