Moj pierwszy rajd

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Postprzez Andrzej » wtorek, 2 maja 2006, 20:41

martin.h napisał(a):Moja pierwsza oglądara to AC Pokale 2004, wcześniej były tylko jakieś KJS'y, Supersprinty i Kryterium Asów w Chorzowie (z Kuzim w roli głównej).

Andrzej napisał(a):Widzialem filmik z tym czarnym lacerem.Ladnie jechal :D


Masz może ten filmik z SRS'a. Ja pamiętam Lancera z Supersprintów na Autodromie w Chorzowie. To była widowiskowa jazda.

PS: Teraz ten Lancer śmiga na 1/4 mili, ma ponad 600 koni.


Niestety nie mam go :( i nie moge sobie za Chiny przypomniec skad go sciagnalem....
Ostatnio edytowano piątek, 26 sty 2007, 18:43 przez Andrzej, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Andrzej
A6
 
Posty: 1522
Dołączył(a): niedziela, 28 sie 2005, 18:41
Lokalizacja: Gliwice / Kraków


Postprzez zales » wtorek, 2 maja 2006, 20:43

ja takze ten filmik widzialem ale juz go nie mam! dobry byl! widzialem takze filmik kuzaja jak porszakiem baczki krecil gdzie i kiedy nie pamietam! filmik takze dobry!
Avatar użytkownika
zales
N1
 
Posty: 66
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 08:42
Lokalizacja: Bystrzyca Kłodzka/Cardiff

Postprzez skateman » wtorek, 2 maja 2006, 22:11

Mój pierwszy radj to chyba Festiwalowy... 1993 rok :] Nic nie pamiętam, ale mam filmy na których jestem :]
skateman
A6
 
Posty: 1468
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 14:16
Lokalizacja: Kłodzko/Podzamek

Postprzez Albert(Zambrów) » wtorek, 2 maja 2006, 23:35

zales napisał(a):no to albercim mozna powiedziec ze ty taki "świerzak" jestes w rajdach :lol:


może i świezak, ale mimo to czuje sie jakbym siedzial w tym od lat :) i chyba to sie liczy najbardziej :)
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów

Postprzez RallyMAN » wtorek, 2 maja 2006, 23:36

martin.h napisał(a):
Masz może ten filmik z SRS'a.


http://www.sekcja-rajdowa.com/ -> download -> SRS -> ten z czarnym evo VII to jest 6 SRS, ale polecam sciagnac inne filmy tez :)

EOT
Avatar użytkownika
RallyMAN
A5
 
Posty: 659
Dołączył(a): piątek, 12 lis 2004, 17:17
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez zales » środa, 3 maja 2006, 00:01

Albert(Zambrów) napisał(a):może i świezak, ale mimo to czuje sie jakbym siedzial w tym od lat i chyba to sie liczy najbardziej


no i to sie liczy najbardziej
Avatar użytkownika
zales
N1
 
Posty: 66
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 08:42
Lokalizacja: Bystrzyca Kłodzka/Cardiff

Postprzez WRCfan » środa, 3 maja 2006, 12:29

Moja pierwsza oglądara to Krakowski 97. Debiut auta WRC w Polsce -> Przybylski w Escorcie WRC. A do tego żółta Meganka Janusza. Piękna walka na OSach, cudowny spektakl, nigdy nie zapomnę tego rajdu...mmm, to były czasy...to se ne vrati :(
-how fast are You in 1/4?
-all depends on how many corners I have to take in that 1/4 :twisted:
Avatar użytkownika
WRCfan
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 15:23
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kostek » środa, 3 maja 2006, 13:13

a ja mieszkam 2 km od oesu a na pierwszym rajdzie bylem dopiero w 2003 na AC pokale :oops: ale od razu "nawróciłem się" i jestem zarazony do konca moich dni.
Avatar użytkownika
Kostek
N3
 
Posty: 225
Dołączył(a): niedziela, 1 sty 2006, 21:32
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Tomi_OL » środa, 3 maja 2006, 13:21

Pierwsza "szpryca"szutru w nos na Kormoranie połowa lat 90'
Hołek jechał wtedy chyba Toyota Celica.

Stałe wyjazdy na MP (ME) od ok 2000r , i tak jest do dziś.... :)
Rajdowcy "na dopingu" są tylko mistrzami na swoim podwórku. To zwykli oszuści. Simon Jean-Joseph.
www.sztukakibicowania.pl
Jezek, jezek, jezek SE MA !
Gravel Ruless !
Tomi_OL
N3
 
Posty: 365
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 11:43
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez rallyfan2 » środa, 3 maja 2006, 13:50

Moim pierwszym rajdem byl Krakowski w 1994 roku , Mialem wtedy 9 lat .Slynna hopka w Zagorzu ( niektorzy mowia w Mucharzu ) i te skoki :P Pamietam do dzis ze startowaly jeszcze maluszki .A naklejki stomila ktore rozdawali mam do dzis w szafce schowane :lol: Pamietam tez pierwsze starty Janusza Kuliga w Astrze (chyba w 1996r) .Jak dorwe skaner to pokaze pare moich zdiec z tamtych lat


RallyMAN napisał(a):Pare lat temu bylem mlody i glupi i interesowaly mnie naklejki na autach itp (wieś tuning). Rajdami interesował sie kuzyn, ktory mieszka kilka bloków dalej. W koncu chcialem zobaczyc czego to warte i wybralem sie na studencki rajd samochodowy. Zobaczylem tam czarnego Lancera EVO VII (seria) jak koles tym wymiatał to mnie wmurowało. Potem Kuzyn zabrał mnie na AC Pokale Imielin. Zobaczyłem tam 3 lancery Evo VI N-grupowe. Mielismy fajne miejsce. Spodobalo mi sie. Kiedy zobaczylem Kuzaja w Subaru Imprezie WRC na kryterium Asów w chorzowie wiedziałem, ze to jest to! :)


A tym lancerem nie jechal wtedy Sebastian Frycz , bo cos mi sie tak zdaje .Pamietam jak przed sezonem w ktroym sie objawil miskiem w MP , jezdzil sobie czarnym lancerem po Cieszynie 8) . Autko wtedy robilo duze wrazenie , bo miskow nie bylo tak duzo jak teraz
rallyfan2
A6
 
Posty: 1021
Dołączył(a): środa, 9 lut 2005, 19:25

Postprzez J@ckaSS » środa, 3 maja 2006, 15:50

... najprawdopodobniej Zimowy, chyba '92
Avatar użytkownika
J@ckaSS
N2
 
Posty: 168
Dołączył(a): poniedziałek, 18 lip 2005, 14:32
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez RallyMAN » środa, 3 maja 2006, 16:41

rallyfan2 napisał(a):A tym lancerem nie jechal wtedy Sebastian Frycz , bo cos mi sie tak zdaje .Pamietam jak przed sezonem w ktroym sie objawil miskiem w MP , jezdzil sobie czarnym lancerem po Cieszynie 8) . Autko wtedy robilo duze wrazenie , bo miskow nie bylo tak duzo jak teraz


Frycz jechał Evo VI w 5SRS... na 6SRS jechał jakis koles z katowic Evo VII...
Avatar użytkownika
RallyMAN
A5
 
Posty: 659
Dołączył(a): piątek, 12 lis 2004, 17:17
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez michuu » środa, 3 maja 2006, 16:43

moje pierwsze rajdy to lata 80/90 czyli szkoła podstawowa tylko że wtedy nie miałem mozliwości ogladania kliku osów w ciągu jednego dnia tak jak teraz. Pamiętam jak się szło na przełęcz Jugowską i tam cały dzień na jednym osie. Pamiętam Orskiego w Golfie, Bubla w polonezie potem mazda, Kopera w chyba to był golf ale moze sie myle i oczywiście masa maluchów. Rajdy w oglądane już w dzisiejszy sposób to rok 97 i od tamtej pory każdy urlop planuje pod katem rajdów.
PELIKAN I QHR OGNIA !!!
Avatar użytkownika
michuu
N1
 
Posty: 55
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:59
Lokalizacja: Jugów (obecnie Żarów)

Postprzez Marcin z Mtl » środa, 10 maja 2006, 15:21

Ja mam krotki staz w porownaniu - 1999 r., Maine Forest Rally (mistrzostwa USA), Blomqvist w Escorcie WRC, Sprongle w Audi Quattro S2 gr. B i wszystko takie "po raz pierwszy" :)
A pierwszy rajd w Polsce to Elmot 2000 i Kuzaj z wywieszonym jezykiem goniacy Kuliga :)
Rajdy na surowo - wpadnij, obejrzyj, powspominaj :)
https://www.youtube.com/playlist?list=PLhhfJHl8yZJdyxOSkcyCBqytamF3PJ2Eg
Avatar użytkownika
Marcin z Mtl
N3
 
Posty: 288
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 13:02
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez FanGrzyb » środa, 10 maja 2006, 16:51

Albert(Zambrów) napisał(a):
zales napisał(a):no to albercim mozna powiedziec ze ty taki "świerzak" jestes w rajdach :lol:


może i świezak, ale mimo to czuje sie jakbym siedzial w tym od lat :) i chyba to sie liczy najbardziej :)


Ja też jestem świeżakiem, podobnie jak Albert. Pierwszy rajd to Rzeszowski 2002, pierwszy na trasie którego widziałem to był Frytka w Corsie, OS Połomia ( start w Połomi , ale to normalna Lubenia ) to był dla mnie szok wtedy że tak szybko można jeździć po tych drogach. A byłem sam, rowerem bo miałem i mam do startu tego OS jakieś 1-2 km :) A potem jak wracałem to miałem przygode ... pisać tu czy jest jakiś temat rajdowe przygody ?

EDIT: Gdy przejechał ostatni samochód rajdowy, ludzie w miejscu którym stałem zaczeli się rozchodzić , normalnie drogą więc ja tez wsiadłem na mojego rumaka i pojechałem, jade i widze że w niektórych miejscach ludzie jeszcze grzecznie stoją ale ja dalej jade w dół. A było to przed przejazdem Safety jeszcze. I pełnym bokiem ( :) ) wjechałem na te patelnie w Lubeni a tam ludzie noramlnie stoją za taśmami, nikt jeszcze nie mógł wyjść na drogę a ja se jade na rowerq pod prąd OS. Nie wiedziałem o co chodzi (byłem wtedy zielony na temat rajdów). Zaczeli na mnie gwizdać, jakiś komendat policji sie na mnie wyżył (głupek jeden) to zjechałem na pobocze cały przestraszony :) Czekałem jeszcze 10 min. na szachownice a to drogi którą bym wrócił do domu miałem 10 m. ale czekałem aż ten policeman pojedzie :) miałem wtedy 12 lat.
Ostatnio edytowano środa, 10 maja 2006, 22:27 przez FanGrzyb, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
FanGrzyb
A5
 
Posty: 502
Dołączył(a): sobota, 20 sie 2005, 17:51
Lokalizacja: Babica k/ Rzeszowa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron