Ładnie oklejona rajdówka

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Postprzez samurai » środa, 7 lip 2004, 16:57

rak818 napisał(a):
ja wogole nie wiedzialem ze Sołek chce auto zmieniac

:D a ja wcale nie myślę, że chce zmienić, tylko mieć i jeździć w rajdach gdzie S1600 ma zdecydowaną przewagę nad N4.
Trzeba mieć fantazje...... i pieniądze. :lol:
Sołek tak wogóle to zaczyna mi imponować, facet z wielką premedytacją realizuje swój plan. Zauważcie że na dzień dzisiejszy w generalce MP ma tyko punkt mniej niż Kuzaj. Myślę, że w przyszłym roku będzie chciał sią zapiąć na ME, a po wykluczeniu KitCarów jego szanse jeszcze rosną.

I tutaj możesz miec baardzo dużo racji, tam gdzie szybsza bedzie ośka pojedzie ośką, a tam gdzie eNka misiem... rzeczywiście trzeba miec dużo fantazji... i pieniędzy. Choć ja jestem za tym, żeby cała czołówka przeniosła sie do 1600, bo zdecydowanie wole ogladac ośke w akcji. jak by sie zrobiło ich więcej, byoby git 8)
.::samurai::.

<*>Janusz Kulig - Galeria<*>
STWÓRZMY WŁASNY ALBUM NASZEGO MISTRZA
Avatar użytkownika
samurai
N3
 
Posty: 209
Dołączył(a): niedziela, 30 maja 2004, 21:51
Lokalizacja: Bielsko


Postprzez Max9 » środa, 7 lip 2004, 17:02

tu macie fajną zebre:

Obrazek
Avatar użytkownika
Max9
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): wtorek, 24 wrz 2002, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Mars » środa, 7 lip 2004, 17:11

samurai napisał(a):
rak818 napisał(a):
ja wogole nie wiedzialem ze Sołek chce auto zmieniac

:D a ja wcale nie myślę, że chce zmienić, tylko mieć i jeździć w rajdach gdzie S1600 ma zdecydowaną przewagę nad N4.
Trzeba mieć fantazje...... i pieniądze. :lol:
Sołek tak wogóle to zaczyna mi imponować, facet z wielką premedytacją realizuje swój plan. Zauważcie że na dzień dzisiejszy w generalce MP ma tyko punkt mniej niż Kuzaj. Myślę, że w przyszłym roku będzie chciał sią zapiąć na ME, a po wykluczeniu KitCarów jego szanse jeszcze rosną.

I tutaj możesz miec baardzo dużo racji, tam gdzie szybsza bedzie ośka pojedzie ośką, a tam gdzie eNka misiem... rzeczywiście trzeba miec dużo fantazji... i pieniędzy. Choć ja jestem za tym, żeby cała czołówka przeniosła sie do 1600, bo zdecydowanie wole ogladac ośke w akcji. jak by sie zrobiło ich więcej, byoby git 8)


No no no Sołek dobrze kombinuje ;) majac takie mozliwosci tytul naprawde moze dostac sie w jego rece. Sołek widac ze ma duzo kasy ale ma tez talent...on nie mial czasu na nauke. Odrazu ma sukcesy...
A co do fur to wolalbym zeby bylo tak mniej wiecej po rowno N4 i S1600.
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez samurai » środa, 7 lip 2004, 21:21

A możliwe ze wogle źle kombinujemy, ze po prostu zmienia auto na 1600. byobt fajnie :P No a gdzies słyszałem ze ma co roku 300 mln złotych, noto na dwa auta chyba go stać 8)
.::samurai::.

<*>Janusz Kulig - Galeria<*>
STWÓRZMY WŁASNY ALBUM NASZEGO MISTRZA
Avatar użytkownika
samurai
N3
 
Posty: 209
Dołączył(a): niedziela, 30 maja 2004, 21:51
Lokalizacja: Bielsko

Postprzez Mars » środa, 7 lip 2004, 21:27

Obawiam się, że na polskie warunki zamiana N-ki na S1600 nie jest najlepszym wyborem. W Polsce mamy takie rajdy, że raczej większe szanse na wygraną daje auto grupy N.
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez samurai » środa, 7 lip 2004, 21:30

Przynjuniej żyje nadzieja, bo jak juz mówiłem znacznie bardziej wole oglądać 1600 jak sie tną niż N4ki. Zobaczymy jak to Sołowow wykombinował :)
.::samurai::.

<*>Janusz Kulig - Galeria<*>
STWÓRZMY WŁASNY ALBUM NASZEGO MISTRZA
Avatar użytkownika
samurai
N3
 
Posty: 209
Dołączył(a): niedziela, 30 maja 2004, 21:51
Lokalizacja: Bielsko

Postprzez Schumi03 » środa, 7 lip 2004, 23:31

Ale czy ktoś mówił, że Sołek definitywnie zmienia samochód??? Jakiś czas temu jak testował Punto z Procaru mówił,że chce pojechać S1600 w niektórych rajdach ME tam gdzie te mają większe szanse niż N4 m.in. na Maderze...
Obrazek
Avatar użytkownika
Schumi03
N3
 
Posty: 363
Dołączył(a): środa, 28 maja 2003, 20:46
Lokalizacja: Lublin

Postprzez micz » czwartek, 8 lip 2004, 13:36

z tego co wiem i jeżeli potwierdza się moje wiadomości (a mam je z bardzo pewnego źródła-podobno czekają na auto) to 1600 jest na me, zresztą Sołowow tak mówił. A Misio w MP
www.compsport.pl
www.maciejwislawski.pl
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka

Postprzez rak818 » czwartek, 8 lip 2004, 14:04

micz napisał(a):z tego co wiem i jeżeli potwierdza się moje wiadomości (a mam je z bardzo pewnego źródła-podobno czekają na auto) to 1600 jest na me, zresztą Sołowow tak mówił. A Misio w MP

micz
wrzuć trochę szczegółów z pewnego źródła na temat samego samochodu.
Gdzieś obiło mi się o uszy, że ma wejść nowa spec. Clio S1600 ????
Trasa A2 Świecko-Terespol - Najdłuższy w Europie tor wyścigowy ciężarówek
Avatar użytkownika
rak818
A5
 
Posty: 569
Dołączył(a): czwartek, 3 cze 2004, 10:40
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez micz » piątek, 9 lip 2004, 13:20

Informacji mam mało. Podobno clio a nie fiat bo oni oferuja najnowsza spec. Co prawda jakies na maxa wypasione gadgety czy progi do kompa napisane przed chwila sa zarezerwowane dla fabrycznych, ale generalnie dają najlepsze co mają.
Info więcej nie mam. Jak będe miał dam znbać
www.compsport.pl
www.maciejwislawski.pl
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka

Postprzez Mars » piątek, 9 lip 2004, 13:34

No to nie pozostaje nic innego jak życzyć Sołkowi aby szybko się wjeździl w nowy sprzęt i dzielnie ruszył na podboje Europy ;) Kto wie może będziemy jeszcze mieli Mistrza Europy...;)
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez sojek1 » piątek, 9 lip 2004, 19:58

Mars napisał(a):Obawiam się, że na polskie warunki zamiana N-ki na S1600 nie jest najlepszym wyborem. W Polsce mamy takie rajdy, że raczej większe szanse na wygraną daje auto grupy N.


Masz racje w polsce N4 moga miec wieksze sznse ale w ME gdzie bycmoze Sołek bedzie jezdzic za rok juz mniejsze. Dlatego jazda w tym sezonie S1600 bedzie dobra rozgrzewka. O ile zamierzenie wystartowania w ME to nie wymysł kibiców... :roll:
GG 4708584

Janusz na zawsze w pamięci
Avatar użytkownika
sojek1
 
Posty: 41
Dołączył(a): poniedziałek, 5 lip 2004, 00:23
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Mars » piątek, 9 lip 2004, 20:13

Ale Sołek nie będzie jeździć S1600 w Polsce (prawda Micz?) Na MP Sołek ma Misia i nim sobie nieźle radzi.
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Piccolo_Jr » sobota, 10 lip 2004, 00:37

No No Sołowow całkiem ładnie się rozwija jak widzę.
How do they do it, why do they do it, riding and crushing, and riding and winning, and always faster and faster and faster....
Avatar użytkownika
Piccolo_Jr
N3
 
Posty: 231
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 16:05
Lokalizacja: Poznań

Postprzez stein911 » sobota, 10 lip 2004, 08:23

Sołek widac ze ma duzo kasy ale ma tez talent...on nie mial czasu na nauke. Odrazu ma sukcesy...


Co? Od razu na sukcesy :roll: . On zaczął naprawdę dobrze jeździć dopiero w tym sezonie. I wynika to w znacznie większej mierze z tego, że nie musi się martwić o zapinanie budżetu i moze spokojnie skupić się na treningach. Pokaż mi drugiego tak aktywnego polskiego kierowcę. Zanim u nas się rozpoczął sezon Sołek już miał za sobą rajdy. I taki ciężki trening jak powiedział Baran procentuje. Nawet moja mama jakby dużo jeździła potrafiłaby wreszcie dobrze złapć kierownicę :wink: . Ale wolałbym, żeby takie możliwości jak Sołowow miał jakis prawdziwy, młody talent typu Frycz, Grzyb, Pelikan. Michał ma już swoje lata i wielkiego świata nie zwojuje, nie nadrobi zaległości z przeszłości. Ale i tk dobrze że kupuje clio.
"Skoro Rosjanie robią kulki łożyskowe puste w środku, to wszystko się da zrobić!"
Avatar użytkownika
stein911
A6
 
Posty: 1055
Dołączył(a): środa, 29 paź 2003, 19:23
Lokalizacja: Aachen

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości