Ładnie oklejona rajdówka

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Postprzez rak818 » sobota, 10 lip 2004, 09:17

Ale wolałbym, żeby takie możliwości jak Sołowow miał jakis
..... myślę, że każdy chciałby mieć takie możliwości jak Sołek. Z jego strony fajnie, że faduje kasę w rajdy, a nie buduje np pole golfowe.
Co do rozwoju młodych talentów, to Sołek jeździ za swoje więc nie zabiera nikomu sponsora i budżetu. Jednocześnie każda załoga jeżdząca na przyzwoitym poziomie to pobudzenie do środowiska rajdowego i wokół rajdowego.
:D Sołek ogień na tłoki i oby tak dalej :D
Trasa A2 Świecko-Terespol - Najdłuższy w Europie tor wyścigowy ciężarówek
Avatar użytkownika
rak818
A5
 
Posty: 569
Dołączył(a): czwartek, 3 cze 2004, 10:40
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez Mars » sobota, 10 lip 2004, 10:21

Do Stein911
Już w sezonie 2003 pokazał, że umie jeżdzić poprzez trzy razy 5 i dwa razy 6 miejsce. Ma talent a brak problemów z budżetem tylko pomaga mu go rozwijać. Niestety jak powiedziałeś on już troche lat ma i mistrzem świata nie będzie ale w MP a może nawet w ME powalczyć może ;) Ja się bardzo ciesze z tego, że on jeżdzi, że ma dobre wyniki bo każdy taki kierowca to jak mówi Rak818 pobudzenie rajdów ;)
Natomiast co do młodych talentów to dodałbym jeszcze Kościuszke, bo chłopak sie rozkręca i w przyszłości może powalczyć o MP.
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez stein911 » sobota, 10 lip 2004, 10:44

Co do rozwoju młodych talentów, to Sołek jeździ za swoje więc nie zabiera nikomu sponsora i budżetu.


Spoko, się rozumie. Może robić co mu się tylko podoba.

Mars: każdy kto jeździ w rajdach musi mieć jakiś talent, ale talent talentowi nie równy. Potencjał Sołowowa ma się nijak do potęcjału Lubiaka, Grzyba i jeszcze kilku innych. Moim zdaniem jest przykładem rzemieślnika, który ciężką pracą osiąga dobre wyniki. I jest to możliwe tylko dzięki kasie. Nie jest typem Colina, który jak to już zostało nieraz powiedziane może wygrywać nawet na drzwiach od stodoły. I żeby nie było mi to nie przeszkadza, że osiąga takie dobre wyniki, bardzo się z tego cieszę. Ale wątpię żeby Sołowow po takiej rocznej przerwie a'la Hołek mógły pokazać się z dobrej strony.
Dlatego super by było, gdyby ktoś z naprawdę dużym talentem miał takie jak on możliwości treningu, może wtedy mielibyśmy kierowcę światowej klasy. Może kiedyś Michał, kiedy skończy karierę, będzie wspierał jakiegoś młodego geniusza kierownicy...
"Skoro Rosjanie robią kulki łożyskowe puste w środku, to wszystko się da zrobić!"
Avatar użytkownika
stein911
A6
 
Posty: 1055
Dołączył(a): środa, 29 paź 2003, 19:23
Lokalizacja: Aachen

Postprzez Mars » sobota, 10 lip 2004, 10:55

Stein911:
Z talentem to chodziło mi raczej o to, że taki 40 letni facet (w 2002 roku) wziął się za rajdy i 2 sezony później osiąga całkiem niezłe wyniki. W tym wieku już człowiekowi wszelka naucza ciężko przychodzi a jedmu się udało. Oczywiście nie udało mu się samo z siebie ale dzięki treningowi.
Natomiast jeśli chodzi o młodych to BARDZO ciężki w wieku 19-22 lat mieć takie zaplecze finansowe......fajnie byłoby jakby Sołek w przyszłości sie jakimś młodym talentem zaopiekował. Ale o tym pomyślimy kiedyśśś...narazie Sołek nam sie rozwija ;)
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Piccolo_Jr » sobota, 10 lip 2004, 19:10

Ciekawi mnie co by było jakby Sołowow zaczął karierę znacznie wcześniej. No bo skoro po tak późnym starcie karieiry rajdowej ma naprawdę porządne wyniki to co by mogło być gdyby formę mógł budować przez wiele lat?
How do they do it, why do they do it, riding and crushing, and riding and winning, and always faster and faster and faster....
Avatar użytkownika
Piccolo_Jr
N3
 
Posty: 231
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 16:05
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Mroowa » sobota, 10 lip 2004, 19:44

Ae ja sienaprawdę zastanawiam dlaczego sołek nie chce trochę kaski wypuścić z kieszeni na innych on jeździ za swoje ale Cersanit jako firma mogła by wziać sobie niewiem na początek dwie "cliówki" albo inne autka albo Lancerki :D i wsadzić jakiś młodych zdolnych to by było naprawdę GITes :)
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez Banan » sobota, 10 lip 2004, 19:48

Nie pomyliliscie tematow ? To nie jest temat "Jakim autem bedzie jezdzil Solowow" ;)
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez Kuba M. » sobota, 10 lip 2004, 20:06

stein911 napisał(a):Mars: każdy kto jeździ w rajdach musi mieć jakiś talent, ale talent talentowi nie równy. Potencjał Sołowowa ma się nijak do potęcjału Lubiaka(...)


Nie wiem co Ty takiego w Lubiaku widzisz, ale jak dla mnie to on specjalnego talentu nie prezentuje. Jeździ jak jeździ, nic specjalnego, wyniki też nie są powalające. Gdzie ten talent - pytam się ja...
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom

Postprzez PawelRally » sobota, 10 lip 2004, 20:15

Dla mnie Lubiak jest spoko. Ma talent bo bez talentu w tym sporcie to nie pojedziem daleko :wink: Zobaczycie za rok może dwa Lubiak mistrzem Polski :lol:
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW

Postprzez stein911 » sobota, 10 lip 2004, 20:17

Jak na kogoś, kto jeździ rajdówką od święta, dopiero od niedawna ma niezły sprzęt, i wogóle nie ma dużego stażu w N4 wyniki są bardzo dobre. Kto jest przed Lubiakiem? Zawodnicy którzy mają dużo większe doświadczenie/sporo startów w kraju i za granicą lub maja lepszy sprzęt.
"Skoro Rosjanie robią kulki łożyskowe puste w środku, to wszystko się da zrobić!"
Avatar użytkownika
stein911
A6
 
Posty: 1055
Dołączył(a): środa, 29 paź 2003, 19:23
Lokalizacja: Aachen

Postprzez Kuba M. » sobota, 10 lip 2004, 20:22

Ty nie patrz kto jest przed nim, tylko kto jest za nim. No kto? Kogo on tak właściwie objeżdża?
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Banan » sobota, 10 lip 2004, 20:28

Na Kormoranie objechal: Karnabala, Czopika, Grzyba, Oleksowicza, Type, Kosciuszka, Frycza, Maciejewskiego, Beltowskiego. Wymienilem tych, ktorzy maja Lancerki i S1600.
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez stein911 » sobota, 10 lip 2004, 20:29

Ci z tyłu się nie liczą, liczy się to że Lubiak się liczy :wink: w klasyfikacji generalnej. Jak na kogoś kto rok temu zamiatał seryjną evo V po OS-ch nieźle wymiata, skoro potarafi nawiązać walkę (może jeszcze nie do końca, ale jednak) z Sołowowem, który ma topowy samochód nie od dziś, i jeździ w sezonie dużo więcej. Prawdziwe ściganie rozpoczęło się dla Lubiaka w tym roku, i jest dobrze.
"Skoro Rosjanie robią kulki łożyskowe puste w środku, to wszystko się da zrobić!"
Avatar użytkownika
stein911
A6
 
Posty: 1055
Dołączył(a): środa, 29 paź 2003, 19:23
Lokalizacja: Aachen

Postprzez Kuba M. » sobota, 10 lip 2004, 20:35

stein911 napisał(a):Ci z tyłu się nie liczą, liczy się to że Lubiak się liczy :wink: w klasyfikacji generalnej.


Wyobraź sobie, że na Nikon wsiadasz w Lancera Evo VII, zajmujesz oczywiście ostatnie miejsce (tniesz się z Bełtem), po czym po rajdzie stwierdzasz, że jesteś zajebisty, bo patrzcie tylko kto mnie objechał, sami ludzie z doświadczeniem, sami lepsi. Czy uważasz taki argument za poważny? Dlatego ważne, bardzo ważne jest kogo Lubiak objeżdża, a kogo nie.

Abstrahując zupełnie od wyników, na OeSach po prostu nie widać jego talentu. Brakuje mu odrobiny szaleństwa, błysku w oku, dlatego uważam, że może być jedynie kimś w rodzaju Czopika czy Sołka, niby dobry zawodnik, ale jednak...
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom

Postprzez stein911 » sobota, 10 lip 2004, 20:47

Ja się z tobą nie zgodzę. Wyobraź sobie, że w pewnym rajdzie wsiadasz do lancera VII i masz za przeciwników kilku doswiadczonych zawodników w N4 i masę sc i cc. Przyjeżdzasz w N4 ostatni, ale mimo debiutu nie jesteś dużo gorszy od innych. I co się liczy; to że objechałeś tylko fiaciki czy to że dotrzymałeś kroku zawodowcom? Kuzaj, Hołek i Kuchar ze swoim doswiadczeniem sa narazie poza zasięgiem Lubiaka, ale już inni są.

Brakuje mu odrobiny szaleństwa, błysku w oku, dlatego uważam, że może być jedynie kimś w rodzaju Czopika czy Sołka, niby dobry zawodnik, ale jednak...


Zgodzę się, może nie jest to wielki talent na miarę Kuliga, ale napewno wśród młodych w N4 się wyróżnia.
"Skoro Rosjanie robią kulki łożyskowe puste w środku, to wszystko się da zrobić!"
Avatar użytkownika
stein911
A6
 
Posty: 1055
Dołączył(a): środa, 29 paź 2003, 19:23
Lokalizacja: Aachen

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron