Rajdy w Internecie

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Postprzez beeper_ » czwartek, 28 kwi 2011, 18:44

herrkam napisał(a):
beeper_ napisał(a):
gabrally napisał(a):PolskieRajdy.pl - nowy projekt, RSMP.pl i jego pierwsze dziecko :) Zapraszam!

Jeśli tam będzie sensowna administracja forum (nie to co tutaj, na autoklubie) to chętnie bym się tam przeniósł.


a jaka jest definicja słowa "sensowna" ??


1. Wywalanie offtopiców
2. Przywoływanie do porządku użytkowników
3. Rozbicie tematów, tak jak jest teraz, jeden wątek dla jednego rajdu nie ma sensu, cieżko cokolwiek znaleźć.
4. Wymuszanie regulaminu (np. Ciekawe filmy -> posty bez podpisu lub duplikaty będą kasowane) (Kris_wrc by się do tego nadawał jakby co)
itd.
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków


Postprzez Bomber » czwartek, 28 kwi 2011, 21:38

portal nowy widac, to dobrze ze cos sie dzieje, chociaz i tak na topei zostaną autoklub i rallyonline - mam nadzieje. forum autoklubu tez sie najlepiej czyta mimo wszystko.

nie rozumiem troche idei dwoch portali, czy tez dzieci rsmp.pl to troche rozdrabnianie sie mimo wszystko i nie bardzo rozumiem po co, chyba, ze pzm nie ma na co wydawac kasy :P

strona ladna, ale newsow ciekawych malo, wiecej prasowek i to tych wiekszych teamow. malo bedzie czytelnosci, ale to nie wazne.

zycze powodzenia mimo wszystko
Bomber
N2
 
Posty: 176
Dołączył(a): wtorek, 12 wrz 2006, 08:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez gabrally » czwartek, 28 kwi 2011, 22:56

Bomber napisał(a):portal nowy widac, to dobrze ze cos sie dzieje, chociaz i tak na topei zostaną autoklub i rallyonline - mam nadzieje. forum autoklubu tez sie najlepiej czyta mimo wszystko.

nie rozumiem troche idei dwoch portali, czy tez dzieci rsmp.pl to troche rozdrabnianie sie mimo wszystko i nie bardzo rozumiem po co, chyba, ze pzm nie ma na co wydawac kasy :P

strona ladna, ale newsow ciekawych malo, wiecej prasowek i to tych wiekszych teamow. malo bedzie czytelnosci, ale to nie wazne.

zycze powodzenia mimo wszystko


Nigdy nie będziemy mieli tyle użytkowników ile mają rallyonline czy autoklub, bo mówimy o jednej lidze, a nie o wszystkich. To logiczne, ale widzę po rajdowympucharze, który jest odwiedzany często - jest trochę chętnych na ligowe serwisy ;)

PZM nie dokłada pieniędzy do tego "biznesu". Idea jest jasna i mam nadzieję czytelna - promocja RSMP - takich informacji jak opis mistrzostw, opisy zespołów, ekskluzywne wywiady, relacje (dwie ostatnie rzeczy wprowadzimy niebawem) - nie znajdziesz nigdzie indziej.

Dziękuję w imieniu zespołu redakcyjno-opiekuńczego :)
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez Bomber » czwartek, 28 kwi 2011, 23:11

gabrally napisał(a):
Bomber napisał(a):Nigdy nie będziemy mieli tyle użytkowników ile mają rallyonline czy autoklub, bo mówimy o jednej lidze, a nie o wszystkich. To logiczne, ale widzę po rajdowympucharze, który jest odwiedzany często - jest trochę chętnych na ligowe serwisy ;)

PZM nie dokłada pieniędzy do tego "biznesu". Idea jest jasna i mam nadzieję czytelna - promocja RSMP - takich informacji jak opis mistrzostw, opisy zespołów, ekskluzywne wywiady, relacje (dwie ostatnie rzeczy wprowadzimy niebawem) - nie znajdziesz nigdzie indziej.

Dziękuję w imieniu zespołu redakcyjno-opiekuńczego :)


Właśnie o tym piszę. Szkoda, że nie macie ambicji, aby byc pierwszymi tu, czy tam. to o rsmp, a polskierajdy? przeciez to calosc polskich plaskich sportow. Czyli chcecie powielic w innej formie to co już tak naprawde jest i po prostu byc. szkoda, bo rajdy sie od tego nie zmieniaja.
Bomber
N2
 
Posty: 176
Dołączył(a): wtorek, 12 wrz 2006, 08:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez gabrally » czwartek, 28 kwi 2011, 23:30

Bomber napisał(a):Właśnie o tym piszę. Szkoda, że nie macie ambicji, aby byc pierwszymi tu, czy tam. to o rsmp, a polskierajdy? przeciez to calosc polskich plaskich sportow. Czyli chcecie powielic w innej formie to co już tak naprawde jest i po prostu byc. szkoda, bo rajdy sie od tego nie zmieniaja.


Tutaj przestałem Cię rozumieć - mamy ambicje do tego, aby promować obie ligi. Gdzieś niejasno napisałem? Nie mamy ambicji do tego, aby wyprzedzić autoklub czy rallyonline - bo jak już wspomniałem - trochę różnią się nasze priorytety. Może w przyszłości coś powstanie nowego?

A polskierajdy.pl to grupa, która ma zrzeszać te strony w całość. Polskie płaskie sporty to także wyścigi - o których my nie piszemy. To dla mnie kolejna niezrozumiała rzecz.

Może rajdów nie zmienimy, może coś się uda nowego wnieść. Ja jestem realnie patrzącym optymistą - przy odrobinie optymizmu można tworzyć nierealne rzeczy ;)
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez herrkam » piątek, 29 kwi 2011, 09:25

Otóż generalnie chcemy zmieniac rajdy i chcemy być najlepsi...to jeszcze wymaga duzo pracy..nie konkurujemy z Portalami wielotematycznymi tylko chcemy skupić sie na RSMP i RPP zebrac wszelkie info w jednym miejscu, będziemy korzystac z sugestii czytających (jedna super już otrzymaliśmy i będziemy ja rozwijać) wrc ma strone, irc ma strone inne ligi i sporty mają swoje portale i takim chcemy uczynić rsmp i rpp (polskie rajdy jako takie) chcemy pokazac potencjalnym sponsorom jednolitośc i spójnośc tego sportu (tylko rajdy) nie chcemy iść w strone motorsportu ogólnie. Wszelkie uwagi mile widziane i prosimy o troche cierpliwości wszystko przyjdzie z czasem... :)
www.bezpiecznerajdy.pl
herrkam
N2
 
Posty: 131
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 15:21

Postprzez MatiWrc » środa, 18 maja 2011, 09:26

Nowy serwis internetowy i blog Wojtka Chuchały:

:arrow: www.WojtekChuchala.pl

:arrow: www.siemanko.blog.onet.pl
Avatar użytkownika
MatiWrc
A5
 
Posty: 616
Dołączył(a): wtorek, 28 mar 2006, 18:40

Re: Rajdy w Internecie

Postprzez michalziem » piątek, 13 sty 2012, 22:32

Witam.

Spełniłeś/aś już kiedyś kogoś marzenie? Nie? To Właśnie masz szanse!

Bardzo proszę polub zdjęcie z linku

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 028&type=1

Nie ma czasu na sprzątnie - liczy się kibicowanie!

Dla Ciebie to chwilka czasu a ja całe życie na to czekam.

Mam szanse wygrać konkurs zorganizowany przez Orlen Team. Nagrodą jest co-drive z Krzyśkiem Hołowczycem i spotkanie z Orlen Team.

W Waszych rekach jest to czy moje marzenia się spełnią!

Obiecuje, że jeśli mi się uda wygrać to rozlosuje wśród tych którzy polubili zdjęcie Orlen Team-u 25 osób i wyśle im pocztą piękne zdjęcie Hołka!

Rajdy to moje całe życie! Od zawsze się tym interesowałem.
Czuję, że moje marzenia mogą się spełnić, spełnić dzięki Wam. To jest to co śniło mi się po nocach...

Proszę polubcie fote, przesyłajcie to do znajomych, znajomi znajomym. Dzięki wam naprawdę może się udać :)
michalziem
N2
 
Posty: 172
Dołączył(a): piątek, 30 paź 2009, 20:56

Re: Rajdy w Internecie

Postprzez gabrally » wtorek, 20 mar 2012, 18:10

Zapraszam na BLOG RSMP.pl, gdzie zaproszeni działacze, dziennikarze, organizatorzy i zawodnicy będą publikować swoje wypowiedzi o rajdach samochodowych. Polecam dwie pierwsze, autorstwa Bartka Jakubowskiego - Pierwszy raz... i Grzegorza Chmielewskiego - Wczoraj i dziś.
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Re: Rajdy w Internecie

Postprzez Honiclbr » sobota, 14 kwi 2012, 21:08

Honiclbr
A5
 
Posty: 662
Dołączył(a): poniedziałek, 25 maja 2009, 11:51
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Rajdy w Internecie

Postprzez luks » sobota, 5 maja 2012, 03:59

kalendarze, oficjalne strony, podane miejsca rajdów rozgrywanych w PL oraz Niemczech, Czechach, Słowacji i na Węgrzech. prosta konstrukcja, bez wodotrysków.
www.4fans.pl
rajdy
rajdy
rajdy
Avatar użytkownika
luks
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): sobota, 22 mar 2003, 22:13
Lokalizacja: 71

Re: Rajdy w Internecie

Postprzez speedyzxz » sobota, 5 maja 2012, 09:40

Zmień czcionkę, albo powiększ. Nie wiem czy to moje zmęczenie, ale muszę się intensywniej w to wpatrywać :)
No i dwa razy jest kalendarz 2011. Ale odnośniki prowadzą do 2011 i 2012.

Pozdrawiam :)
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Re: Rajdy w Internecie

Postprzez luks » sobota, 5 maja 2012, 13:50

ale to nie moja strona .. zapodalem bo może się przydać komuś..
rajdy
rajdy
rajdy
Avatar użytkownika
luks
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): sobota, 22 mar 2003, 22:13
Lokalizacja: 71

Re: Rajdy w Internecie

Postprzez speedyzxz » sobota, 5 maja 2012, 16:48

hehe, szczęście jest zakładka kontakt :wink:
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Re: Rajdy w Internecie

Postprzez MariuszM » niedziela, 13 maja 2012, 13:48

Testy zespołu Polskie Przysmaki RT
http://www.youtube.com/watch?v=wVBkTmvs_lQ
www.rsmp.tv
Avatar użytkownika
MariuszM
N3
 
Posty: 459
Dołączył(a): poniedziałek, 9 mar 2009, 18:35

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

cron