Rajdy w Internecie

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Portal o sportach motorowych w Łódzkiem - Autosport Łódź

Postprzez Zabolxp » czwartek, 2 sty 2014, 17:20

Zapraszam na stronę Autosport Łódź (http://autosport-lodz.pl) - portal sportów motorowych w województwie łódzkim. Ideą strony jest promocja lokalnego motosportu, dla którego brak jest miejsca w większych mediach.

Zachęcam do współpracy wszystkie automobilkluby, organizatorów imprez, działaczy oraz samych zawodników/uczestników do dzielenia się każdą informacją o tym, co planujecie, jakie macie problemy, jakie sukcesy w światku rajdów i wyścigów w Łódzkiem. W miarę możliwości będę starał się o jak najdokładniejsze raportowanie wydarzeń, aktualizację kalendarzy i klasyfikacji.

Na stronie istnieje dział Giełda, zachęcam gorąco do umieszczania ogłoszeń. Bezpłatnie można zakomunikować chęć sprzedaży/kupna/wynajmu rajdówki, auta cywilnego, a także części i akcesoriów.

Mam nadzieję, że Autosport Łódź będzie miejscem w sieci, gdzie całe nasze lokalne środowisko będzie mogło się zintegrować oraz mieć dostęp do kompleksowej informacji o łódzkich sportach motorowych.

Portal znajdziecie też na Facebooku (http://facebook.com/autosport.lodz). Będę bardzo wdzięczny za wsparcie. Myślę, że rozwój takiego portalu leży w interesie nas wszystkich.

Zapraszam,
Marcin Zabolski
Avatar użytkownika
Zabolxp
N1
 
Posty: 97
Dołączył(a): poniedziałek, 20 lut 2006, 10:46


Re: Rajdy w Internecie

Postprzez gabrally » środa, 26 lut 2014, 18:10

Notka o Rajdzie Liepaja, na blogu więcej dla zainteresowanych
http://gborowy.pl/blog/pocztowka-z-lotwy/
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Re: Rajdy w Internecie

Postprzez gabrally » środa, 5 mar 2014, 21:16

Jest Włoszką, obecnie mieszka na Wyspach Kanaryjskich, urodziła się w Indiach i... aktualnie studiuje Inżynierię Motorsportu w Anglii. Poza tym jest pełną wdzięku młodą fanką i zawodniczką stawiającą pierwsze kroki w rajdach samochodowych. Ma 20 lat, kocha markę Subaru i jak sama określa, jest bardzo uparta. O kim mowa? Przedstawiam Wam Christine Giampaoli Zonca, o której, mam nadzieję, będzie już niedługo głośno.

http://bestofrally.pl/img/1450/wywiad-z ... otorsport/
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Re: Rajdy w Internecie

Postprzez janex » środa, 5 mar 2014, 22:31

gabrally napisał(a):Jest Włoszką, obecnie mieszka na Wyspach Kanaryjskich, urodziła się w Indiach i... aktualnie studiuje Inżynierię Motorsportu w Anglii. Poza tym jest pełną wdzięku młodą fanką i zawodniczką stawiającą pierwsze kroki w rajdach samochodowych. Ma 20 lat, kocha markę Subaru i jak sama określa, jest bardzo uparta. O kim mowa? Przedstawiam Wam Christine Giampaoli Zonca, o której, mam nadzieję, będzie już niedługo głośno.

http://bestofrally.pl/img/1450/wywiad-z ... otorsport/


Zakochałem się :P
"WRC is for boys, group B was for men"
Avatar użytkownika
janex
N3
 
Posty: 297
Dołączył(a): sobota, 2 kwi 2011, 12:39

Re: Rajdy w Internecie

Postprzez gabrally » wtorek, 11 mar 2014, 14:33

Obrazek

10. pytań do... czyli nowy cykl wywiadów serwisu RajdowyPuchar.pl, dzięki któremu wypromujesz swoją załogę, swój zespół rajdowy, stronę internetową i fan page oraz sponsorów całkowicie za darmo!

Na czym to polega? Zgłaszasz się do nas (info@rajdowypuchar.pl), wysyłamy do Ciebie 10 pytań, odpowiadasz na nie i... news pojawia się na RajdowyPuchar.pl oraz na naszym fan page, a także (wybrane - najciekawsze) na łamach serwisu BESTOFRALLY.pl. W newsie zawierasz oczywiście informacje o sponsorach i Twoich miejscach w sieci (strona www, fan page). Co piątek publikować będziemy news o kolejnym zespole.

Liczymy na Was - ta opcja jest całkowicie darmowa i służy tylko i wyłącznie promocji zawodników na poziomie do Rajdowego Pucharu Polski (włącznie). Dlatego jeśli możecie to udostępniajcie tego newsa aby jak najwięcej zainteresowanych załóg dowiedziało się o tym!

Jeśli macie jakieś uwagi lub pomysły, walcie śmiało w komentarzach. W piątek pierwszy wywiad!
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Re: Rajdy w Internecie

Postprzez Mad Max » środa, 27 sie 2014, 11:48

Czy ktoś coś wie na temat rallyonline.pl ?? bo od kilku dni mam problemy żeby się dostać na ich stronę oraz zauważyłem że ostatnio strasznie biednie u nich, mało newsów oraz bardzo mało nowych galerii się pojawia, czyżby koniec tego portalu ??
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Rajdy w Internecie

Postprzez Wujeek » środa, 27 sie 2014, 12:34

Najbardziej boli to czlowieka ze zuzel na zywo potrafia puscic gp czy lige ale rajdow to nikt na zywo nie pusci czasem byly 2 odcinki na polsat sport naprzyklad ale to rzadko nie wiem czego tak jest i nikt nie potrafi sie tym zainteresowac moze relacje by kosztowaly ale rajdy nie sa co tydzien....
Citroen Total Abu Dhabi World Rally Team
Avatar użytkownika
Wujeek
N2
 
Posty: 194
Dołączył(a): poniedziałek, 11 mar 2013, 21:26
Lokalizacja: Na Cięciu

Re: Rajdy w Internecie

Postprzez Zajcev » środa, 27 sie 2014, 16:15

Rzeszów miał relację na żywo w TV,
Karkonoski miał na żywo ale w Internecie.
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Re: Rajdy w Internecie

Postprzez Wujeek » środa, 27 sie 2014, 18:49

Zajcev napisał(a):Rzeszów miał relację na żywo w TV,
Karkonoski miał na żywo ale w Internecie.


To Relacjami Nie Moge Nazwac Puszcza Jeden Odcinek W Miescie I Po Relacji Relacja Ma Byc Z Kazdego Oesu Na Zywo To By Bylo Bardzo Dobrze I Moglo By To Nawet Caly Dzien Trwac Nie Przeszkadzalo By To Kibicom Rajdowym I Nie Tylko I Dla Mnie To Powinna Byc Taka Relacja W Necie Lub Na Osobnym Programie W Tv Np O Nazwie RallyTv Cos Takiego Moglby Byc Taki Program I Z Kazdej Rundy WRC , ERC , RSMP , Ale Pisac Sobie Moge I Tak Nikt Takiego Projektu Nie Zrealizuje A Ja Niestety Taka Suma Pieniedzy Nie Władam
Citroen Total Abu Dhabi World Rally Team
Avatar użytkownika
Wujeek
N2
 
Posty: 194
Dołączył(a): poniedziałek, 11 mar 2013, 21:26
Lokalizacja: Na Cięciu

Re: Rajdy w Internecie

Postprzez madman » środa, 27 sie 2014, 21:42

Wujeek napisał(a):
Zajcev napisał(a):Rzeszów miał relację na żywo w TV,
Karkonoski miał na żywo ale w Internecie.


To Relacjami Nie Moge Nazwac Puszcza Jeden Odcinek W Miescie I Po Relacji Relacja Ma Byc Z Kazdego Oesu Na Zywo To By Bylo Bardzo Dobrze I Moglo By To Nawet Caly Dzien Trwac Nie Przeszkadzalo By To Kibicom Rajdowym I Nie Tylko I Dla Mnie To Powinna Byc Taka Relacja W Necie Lub Na Osobnym Programie W Tv Np O Nazwie RallyTv Cos Takiego Moglby Byc Taki Program I Z Kazdej Rundy WRC , ERC , RSMP , Ale Pisac Sobie Moge I Tak Nikt Takiego Projektu Nie Zrealizuje A Ja Niestety Taka Suma Pieniedzy Nie Władam

Błagam, pisz normalnie, bo tego się nie da czytać.
"To że trzeba hamować poznawałem po tym, że wszyscy kibice zaczynali uciekać." - K. Hołowczyc
Avatar użytkownika
madman
N3
 
Posty: 285
Dołączył(a): sobota, 10 maja 2014, 09:59
Lokalizacja: Pomorze

Re: Rajdy w Internecie

Postprzez Wujeek » środa, 27 sie 2014, 22:12

madman napisał(a):
Wujeek napisał(a):
Zajcev napisał(a):Rzeszów miał relację na żywo w TV,
Karkonoski miał na żywo ale w Internecie.


To Relacjami Nie Moge Nazwac Puszcza Jeden Odcinek W Miescie I Po Relacji Relacja Ma Byc Z Kazdego Oesu Na Zywo To By Bylo Bardzo Dobrze I Moglo By To Nawet Caly Dzien Trwac Nie Przeszkadzalo By To Kibicom Rajdowym I Nie Tylko I Dla Mnie To Powinna Byc Taka Relacja W Necie Lub Na Osobnym Programie W Tv Np O Nazwie RallyTv Cos Takiego Moglby Byc Taki Program I Z Kazdej Rundy WRC , ERC , RSMP , Ale Pisac Sobie Moge I Tak Nikt Takiego Projektu Nie Zrealizuje A Ja Niestety Taka Suma Pieniedzy Nie Władam

Błagam, pisz normalnie, bo tego się nie da czytać.


A o co chodzi? to nie czytaj w czym problem? nie moge wyrazic swojego zdania? taka prawda i tyle. Tak naprawde prawdziwymi relacjami np: w TV wiesz jakby rajdy stanely znow na poziomie? Formuła leci w tv i co i jest bardziej popularna niz rajdy bo jak nie zdazyles zauwazyc to ludzie popieraja bardziej sport taki ktory jest bardziej naglasniany przyklad pilki noznej ten sport to juz przeglosniony jest powiedz mi kto pilki noznej nie zna nie ma takiego czlowieka ale jakbys o rajd zapytal to stypa...
Citroen Total Abu Dhabi World Rally Team
Avatar użytkownika
Wujeek
N2
 
Posty: 194
Dołączył(a): poniedziałek, 11 mar 2013, 21:26
Lokalizacja: Na Cięciu

Re: Rajdy w Internecie

Postprzez mached » środa, 27 sie 2014, 22:20

Mad Max napisał(a):Czy ktoś coś wie na temat rallyonline.pl ?? bo od kilku dni mam problemy żeby się dostać na ich stronę oraz zauważyłem że ostatnio strasznie biednie u nich, mało newsów oraz bardzo mało nowych galerii się pojawia, czyżby koniec tego portalu ??

Zmieniają serwer, na nowym powinno się coś ruszyć ;)
Avatar użytkownika
mached
 
Posty: 41
Dołączył(a): czwartek, 3 gru 2009, 21:24
Lokalizacja: Bielawa

Re: Rajdy w Internecie

Postprzez viper » środa, 27 sie 2014, 23:15

Wujeek napisał(a):
Zajcev napisał(a):Rzeszów miał relację na żywo w TV,
Karkonoski miał na żywo ale w Internecie.


To Relacjami Nie Moge Nazwac Puszcza Jeden Odcinek W Miescie I Po Relacji Relacja Ma Byc Z Kazdego Oesu Na Zywo To By Bylo Bardzo Dobrze I Moglo By To Nawet Caly Dzien Trwac Nie Przeszkadzalo By To Kibicom Rajdowym I Nie Tylko I Dla Mnie To Powinna Byc Taka Relacja W Necie Lub Na Osobnym Programie W Tv Np O Nazwie RallyTv Cos Takiego Moglby Byc Taki Program I Z Kazdej Rundy WRC , ERC , RSMP , Ale Pisac Sobie Moge I Tak Nikt Takiego Projektu Nie Zrealizuje A Ja Niestety Taka Suma Pieniedzy Nie Władam
o pierwsze nie tylko kibice rajdowo sa na świecie, a po drugie rajd w telewizji z oesu to nuda jakich mało i nie da sie tego oglądać bo nie ma emocji.
Zasada jest bardzo prosta. Wystarczy oes na zasadzie karowej, ba nawet wiecej. Im bardziej próba kjs z nawrotami beczkami i itd. Tym większa widowiskowość w tv. Każda relacja godzinna w TVP czy TVP sport na żywo przed każdym rajdem z takiego oesu postawiła by rajdy nogi w 2 lata. Prawda jest taka ze liczy sie tv publiczna a nie internetowa.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Rajdy w Internecie

Postprzez Wujeek » środa, 27 sie 2014, 23:38

viper napisał(a):
Wujeek napisał(a):
Zajcev napisał(a):Rzeszów miał relację na żywo w TV,
Karkonoski miał na żywo ale w Internecie.


To Relacjami Nie Moge Nazwac Puszcza Jeden Odcinek W Miescie I Po Relacji Relacja Ma Byc Z Kazdego Oesu Na Zywo To By Bylo Bardzo Dobrze I Moglo By To Nawet Caly Dzien Trwac Nie Przeszkadzalo By To Kibicom Rajdowym I Nie Tylko I Dla Mnie To Powinna Byc Taka Relacja W Necie Lub Na Osobnym Programie W Tv Np O Nazwie RallyTv Cos Takiego Moglby Byc Taki Program I Z Kazdej Rundy WRC , ERC , RSMP , Ale Pisac Sobie Moge I Tak Nikt Takiego Projektu Nie Zrealizuje A Ja Niestety Taka Suma Pieniedzy Nie Władam
o pierwsze nie tylko kibice rajdowo sa na świecie, a po drugie rajd w telewizji z oesu to nuda jakich mało i nie da sie tego oglądać bo nie ma emocji.
Zasada jest bardzo prosta. Wystarczy oes na zasadzie karowej, ba nawet wiecej. Im bardziej próba kjs z nawrotami beczkami i itd. Tym większa widowiskowość w tv. Każda relacja godzinna w TVP czy TVP sport na żywo przed każdym rajdem z takiego oesu postawiła by rajdy nogi w 2 lata. Prawda jest taka ze liczy sie tv publiczna a nie internetowa.


Viper nie zaprzecze ze tak nie jest , ale w tej tv to nic nigdy nie ma ciekawego to czasem caly dzien mozna by bylo spedzic i przy dobrym piwie :mrgreen:
Citroen Total Abu Dhabi World Rally Team
Avatar użytkownika
Wujeek
N2
 
Posty: 194
Dołączył(a): poniedziałek, 11 mar 2013, 21:26
Lokalizacja: Na Cięciu

Re: Rajdy w Internecie

Postprzez Mad Max » czwartek, 28 sie 2014, 10:16

Wujeek napisał(a):
madman napisał(a):
Wujeek napisał(a):To Relacjami Nie Moge Nazwac Puszcza Jeden Odcinek W Miescie I Po Relacji Relacja Ma Byc Z Kazdego Oesu Na Zywo To By Bylo Bardzo Dobrze I Moglo By To Nawet Caly Dzien Trwac Nie Przeszkadzalo By To Kibicom Rajdowym I Nie Tylko I Dla Mnie To Powinna Byc Taka Relacja W Necie Lub Na Osobnym Programie W Tv Np O Nazwie RallyTv Cos Takiego Moglby Byc Taki Program I Z Kazdej Rundy WRC , ERC , RSMP , Ale Pisac Sobie Moge I Tak Nikt Takiego Projektu Nie Zrealizuje A Ja Niestety Taka Suma Pieniedzy Nie Władam

Błagam, pisz normalnie, bo tego się nie da czytać.

A o co chodzi?
madman nie chodziło o treśc Twojej wypowiedzi, tylko miał na myśli że pisząc post każde słowo jest z dużej litery... i naprawdę źle się to czyta
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron