Czasopisma motoryzacyjne

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Postprzez Kuba M. » piątek, 5 mar 2004, 17:04

To też będzie dobre:
http://autotydzien.pl/

Szczególnie: Auto Tuning - prezentujemy wyjątkowe auta z "lubelskiego" podwórka.

Nie mogę się doczekać, kiedy to wspaniałe pismo znajdzie się na kioskowych półkach w całej Polsce.
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom


Postprzez **FanKuzaja** » piątek, 5 mar 2004, 17:22

Wczoraj miałem okazję przeglądnąć gazete w salonie prasowym... na pierwszy żut oka niczym mnie niezaciekawiła nie zwala z nóg.. już myślałem że nie znajde jej w domu lecz co tam moja Mama Kochana kupiła mi ten numerek..

A co do samej gazety liczyłem na co większego... ale sie przejechałem... zdjęcia dobrze znane z serwisów rajdowych... najwięcej z WRC.com... Ogulnie czcionka beznadziejna... teksty artukulów takie sobie...

Ta pani jako mechanik mnie zdenerwała i to strasznie... i jeszcze ten serwis na temat sprzętu komputerowo-audio złość...i na samym końcu gazety jakiś serwis Logi itd itp ... ponoć to miała być gazeta na temat Rajdów a jak widać jeszcze chłopcy muszą się dużo nauczyć....

Chyba się w następnym tygodniu przejade do redakcji i powiem czego bym oczekiwał od nich... a może by tak zrobić jakąś listę co byście chcieli znaleść w tej o to gazecie... może by coś wprowadzili do numerów kolejnych... co wy na to ??? i im zanieść na biurko.. jak widac moje 2 maile zostały przez nich zignorowane :twisted: :twisted: :twisted:

Gazeta WRC niedorasta im do pięt....
Janusz Kulig 1969-2004
Michael Park 1966-2005
Na zawsze w sercach kibiców
______________________________________
Michael Park - Marko Where Are You...Where Are You
______________________________________
GG: 2963175

Leszeeek Ogień na Tłoki !!
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez WAPNO » piątek, 5 mar 2004, 17:27

Gazeta mnie bardzo zawiodła. Cena nie najniższa. Relacje z rajdu totalna porażka przecież to prawie same zdjęcia. I wogóle cała gazeta to prawie same zdjęcia. Nie wspominając już o dziale TRENDY :/. Nie to nie gazeta dla mnie.
WAPNO
A6
 
Posty: 1012
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 13:46
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez michal_wrc » piątek, 5 mar 2004, 17:44

Jeszcze jeden mały minus w gazecie Rajd.pl - na większości zdjęć nie jest napisane kto jest ich autorem
Avatar użytkownika
michal_wrc
A5
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 13 gru 2003, 16:42
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Mroowa » piątek, 5 mar 2004, 18:01

**FanKuzaja** napisał(a):Gazeta WRC niedorasta im do pięt....


Myślę że chodziło ci o Rajd.pl żźe niedorastają do pięt WRC napewno hehehehehe

i jeszcze jedno ta serwisantka czy cóś też mnie wkurza (jak już chcieli dac jakąś dupę no to mogli to uczynić a nie taka lipa ) :D
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez Robi » piątek, 5 mar 2004, 18:07

Gdzie wy kupujecie ta gazete , u mnie w zadnym kiosku kolportera jej nie , miala byc podobno ta na stacjach Shell i BP , ale tez nie ma...
Robi
N2
 
Posty: 149
Dołączył(a): środa, 12 lis 2003, 21:19
Lokalizacja: Belchatow

Postprzez qbus » piątek, 5 mar 2004, 19:06

Jak już dali tą Agate to mogli ją chociaż rozebrać :lol: :wink:
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez beeper_ » piątek, 5 mar 2004, 19:20

no wiec ten Rajd to troche porazka, skoro startuja to powinnie miec troche materialu na poczatek. nawet moja mama powiedziala ze woli WRC :P
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez rajdowa_kobitka » piątek, 5 mar 2004, 20:25

Czytając Wasze wczorajsze komentarze o tym, że to beznadzieja i totalny niewypał z nową gazetą dla nas, oczywiście postanowiłam sprawdzić i niestety zdanie moje jest takie samo jak większości... Nie wiem czy ktoś zauważył- chyba jakiś błąd w druku- Monte Carlo i Szwecja "klasyfikacja dynamiczna"- są identyczne!!! Ta rajdowa serwisantka... żałosne szczególnie to środkowe zdjęcie jak pobrudzona "smarem" a pewnie to jakiś cień do powiek:D-fujjj! Jedyne co to chyba felieton p.Obrockiego wart uwagi, no i niektóre fotki :) Muszą się jeszcze sporo nauczyć i następnym razem te 7,90 zł (w tym 7%wat) przeznacze na piwko albo cuś innego ;) A i tak WRC rules i tyle!
Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
rajdowa_kobitka
N3
 
Posty: 263
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lut 2004, 18:50
Lokalizacja: Kraków/Jelenia Góra

Postprzez Truskawa » sobota, 6 mar 2004, 00:14

Serwisantka Agata jest bardzo fajna - czego od niej chcecie, może nie powinni jej poświęcać aż 3 stron, ale jedna strona w miesiącu dla "zawieszenia" oka czemu nie.
Generalnie Agate bym zaliczył do +
taki sam + należy im się za kredowy papier, i na tym pozytywne strony miesięcznika się kończą.
A co do zarzutów, że za dużo zdjęć. Pierwszy numer = brak reklamodawców ...
.:: Do zobaczenia na oesach ::.
Avatar użytkownika
Truskawa
N2
 
Posty: 168
Dołączył(a): poniedziałek, 21 paź 2002, 15:17
Lokalizacja: Kraków

Postprzez fluff » sobota, 6 mar 2004, 00:18

Dzis ze mna ogladal ta gazete moj kolega - nie zna sie na rajdach, nie interesuje sie. I pierwsze co stwierdzil to... ze to jest raczej jakis album a nie gazeta... w sumie trafnie to ujal. Papier dobrej jakosci, ladnie sklejone (tylko przez to nie da sie przerobic na plakat)....
Power Is Nothing Without Control!
Duval ognia!!!
Avatar użytkownika
fluff
A5
 
Posty: 534
Dołączył(a): niedziela, 3 sie 2003, 21:47
Lokalizacja: trojmiasto

Postprzez Kubus » sobota, 6 mar 2004, 00:21

Truskawa napisał(a):A co do zarzutów, że za dużo zdjęć. Pierwszy numer = brak reklamodawców ...


Tu nie chodzi o to ze zamiast reklam daja zdjecia...Przeciez w tej gazecie nic na dobra sprawe nie pisze...Zobacz ile miejsca zajmuje tekst i zobacz jaka on ma wartosc.Poprostu lanie wody,dno.Jak narazie to gazeta rajd jest wielka porażka i jesli nic sie nie zmieni to zakonczy swoja dzialalnosc jak oes czy rajdywyscigi.
www.facebook.pl/rajdomaniacy/
Avatar użytkownika
Kubus
A5
 
Posty: 830
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:16
Lokalizacja: Kraków

Postprzez !ADI! » sobota, 6 mar 2004, 01:30

qbuś uspokój hahaha.
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez JoannaXP » sobota, 6 mar 2004, 03:02

nom dobra....bierzemy temat : "czy gazeta rajdy.pl ma za dużo zdjęć czy za mało ,wyjdzie następny numer czy padnie..." :lol: :wink:

Dla mnie foty są cool ;) Treść..hmm...zobaczymy co bedzie w nastepnym numerze i nie należy z góry zakładać że to "porażka" ...
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45

Postprzez WAPNO » sobota, 6 mar 2004, 08:05

To prawda, że foty są bardzo dobre, ale niestety już obcykane. No ale ile można dawać zdjęć? Przecież tam tekstu jest znikoma ilość. Te relacje z rajdów to jeden wielki śmiech. No i kierowcę z pilotem pomylili ;).
WAPNO
A6
 
Posty: 1012
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 13:46
Lokalizacja: Jelenia Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość