MEDIA a zwykły kibic rajdowy-fotograf

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Postprzez Raven » wtorek, 16 wrz 2008, 09:03

Czyli wracamy z dyskusją do punktu wyjścia :-)
Metody po prostu nie ma innej, jak dogadać się z "mediami".
http://www.rallymadness.prv.pl - i wszystko jasne!
Avatar użytkownika
Raven
A6
 
Posty: 1715
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 21:35


Postprzez wiatrzysko » wtorek, 16 wrz 2008, 16:43

Niech będzie tak jak jest i będzie OK . Niech tylko dokładniej przeglądają zgłoszone akredytacje

Pozdr.
Jak wysyłacie mi meile z ostrzeżeniami wysyłajcie lepiej na PW bo meil jest nie aktywny !
wiatrzysko
N2
 
Posty: 104
Dołączył(a): czwartek, 21 sie 2008, 22:35
Lokalizacja: z wojska

Postprzez michuczy » wtorek, 16 wrz 2008, 21:46

Gdzie te relacje, w której telewizji, tych super dziennikarzy którym wszyscy przeszkadzają?
Avatar użytkownika
michuczy
N2
 
Posty: 174
Dołączył(a): poniedziałek, 5 cze 2006, 18:46
Lokalizacja: Brodnica

Postprzez schwepes » wtorek, 16 wrz 2008, 22:02

michuczy napisał(a):Gdzie te relacje, w której telewizji, tych super dziennikarzy którym wszyscy przeszkadzają?

np. tu http://www.autoklub.pl/,,,galerie.html
Avatar użytkownika
schwepes
A6
 
Posty: 1209
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 22:13
Lokalizacja: Kraków

Postprzez machoony » środa, 17 wrz 2008, 11:53

schwepes napisał(a):
michuczy napisał(a):Gdzie te relacje, w której telewizji, tych super dziennikarzy którym wszyscy przeszkadzają?

np. tu http://www.autoklub.pl/,,,galerie.html

ee to bez akredytacji, sie nie liczy.

tu masz :) www.image-sport.net
http://www.it-technologies.pl
machoony
A5
 
Posty: 578
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 11:49

Postprzez micz » środa, 17 wrz 2008, 14:54

w dwóch programach TVN TURBO, na dwóch czy trzech kanałach publicznej. Mało?
www.compsport.pl
www.maciejwislawski.pl
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka

Postprzez schwepes » środa, 17 wrz 2008, 16:14

machoony napisał(a):ee to bez akredytacji, sie nie liczy.

Myślę, że jednak spora część z akredytacją.
Avatar użytkownika
schwepes
A6
 
Posty: 1209
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 22:13
Lokalizacja: Kraków

Postprzez michuczy » środa, 17 wrz 2008, 23:13

micz napisał(a):w dwóch programach TVN TURBO, na dwóch czy trzech kanałach publicznej. Mało?


nie znam tych kanałów, mam 4 w tym jeden prywatny - nie ma ani śladu relacji
Avatar użytkownika
michuczy
N2
 
Posty: 174
Dołączył(a): poniedziałek, 5 cze 2006, 18:46
Lokalizacja: Brodnica

Postprzez micz » środa, 1 paź 2008, 13:13

michuczy napisał(a):
micz napisał(a):w dwóch programach TVN TURBO, na dwóch czy trzech kanałach publicznej. Mało?


nie znam tych kanałów, mam 4 w tym jeden prywatny - nie ma ani śladu relacji


To zamiast,typowo po polsku, wsciekać się, że rajdów nie ma na nielicznych kanałach, które masz kup sobie po prostu Polsat Cyfrowy czy inną Cyfrę+ i będziesz miał motorsport
www.compsport.pl
www.maciejwislawski.pl
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka

Postprzez ŁukaszŁuniewski » poniedziałek, 13 paź 2008, 14:46

Niestety temat po Rajdzie Dolnośląskim muszę troszkę ożywić. Zachowanie niektórych kibiców na rajdzie było wręcz chamskie i nie godne postawy kibica rajdowego. Mimo iż organizator dla mediów nic nie przygotował, wszyscy starali się nie utrudniać kibicom pola widzenia jednak nie zawsze się da. Chodzi mi między innymi o prolog. Latające na fotografów i kamerzystów butelki oraz różnego rodzaju wyzwiska sprawiają, że wszystkim odechciewa się być na rajdzie. Po co nam dyskusja "jak ratować polskie rajdy", skoro sami kibice niszczą je od środka wzbudzając niepotrzebne konflikty i sprawiają, że ludzie zaczynają się czuć jak na stadionie piłkarskim, obawiając się o własne zdrowie. Na oesach również starając się przesuwać taśmy, niektórzy kibice bulwersują się, że zasłania im się kadr inną, która także za moment znajdzie się na wysokości kolan. Niestety nie da się zrobić wszystkiego na jeden raz. Mam więc ogromną prośbę do kibiców. Nie niszczmy siebie na wzajem i starajmy się współpracować, a wtedy napewno wszyscy dobrze na tym wyjdziemy.
Avatar użytkownika
ŁukaszŁuniewski
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 17 kwi 2008, 11:50
Lokalizacja: Rościszów

Postprzez beeper_ » poniedziałek, 13 paź 2008, 15:07

ŁukaszŁuniewski - chyba sobie jaja robisz. Czasami żeby załapać sie na fajną miejscówkę na prologu trzeba przyjść 2 godziny wcześniej. Kibice stoją, marzną ale nie narzekają. Na 2 minuty przed startem przychodzi MEDIA, staje mu przed nosem i zdziwiony czemu ludzie maja pretensje...
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ŁukaszŁuniewski » poniedziałek, 13 paź 2008, 15:19

Na prologu media były już na godzinę przed startem i naprawdę staraliśmy się zasłaniać jak najmniej, ale latające butelki to już lekka przesada. Chcieliśmy przejść w miejsce nie zasłaniające kibicom, ale zostaliśmy cofnięci z niego przez organizatora przed kibiców. Tym którym zasłaniałem bardzo przepraszam, ale inaczej się nie dało.
Avatar użytkownika
ŁukaszŁuniewski
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 17 kwi 2008, 11:50
Lokalizacja: Rościszów

Postprzez niechwia » poniedziałek, 13 paź 2008, 15:49

beeper_ napisał(a):ŁukaszŁuniewski - chyba sobie jaja robisz. Czasami żeby załapać sie na fajną miejscówkę na prologu trzeba przyjść 2 godziny wcześniej. Kibice stoją, marzną ale nie narzekają. Na 2 minuty przed startem przychodzi MEDIA, staje mu przed nosem i zdziwiony czemu ludzie maja pretensje...


Tak to stan sobie a ja bede w ciebie rzucać butelkami... a Łukasz sobie jaj nie robi poprostu IDIOCI...
Avatar użytkownika
niechwia
N3
 
Posty: 292
Dołączył(a): wtorek, 11 paź 2005, 20:10

Postprzez RajducH » poniedziałek, 13 paź 2008, 15:54

i o to wlasnie chodzi, za koszt 1 fotoreportera kilku kibicow nic nie widzi, wy tez musicie zrozumiec ze gdyby nie kibice na nic nie zdalaby sie wasza praca; mialem podobna sytuacje na kostce walimskiej, stalem okolo 2 godzin i mialem super miejscowke ale jak zaczely sie przejazdy to zwalilo sie stado fotoreportwrow i nici z mojego ogladania, to naprawde mocno wnerwia i sprawia zlosc na ta grupe rajdowego klimatu, niestety nie widze sznas na pogodzenie interesow w tym zakresie
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Postprzez ŁukaszŁuniewski » poniedziałek, 13 paź 2008, 15:56

Jest jedna. Wyznaczanie stref dla mediów (których w ogóle nie było na Dolnośląskim) tak aby nie przeszkadzać kibicom.
Avatar użytkownika
ŁukaszŁuniewski
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 17 kwi 2008, 11:50
Lokalizacja: Rościszów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości