5. Rajdowa WOŚP w Makowie Podhalańskim

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Postprzez Zajcev » wtorek, 13 sty 2009, 20:09

gabrally napisał(a):http://pl.youtube.com/watch?v=gK-s2Cbm9yU

:D


no no jest gwiazda:)

brawo:)
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow


Postprzez rallyholic » wtorek, 13 sty 2009, 20:15

gabrally napisał(a):http://pl.youtube.com/watch?v=gK-s2Cbm9yU

:D

Jeszcze raz gratulacje! Fajna rajdowa laska z tej Twojej Basi :D
"life's hard, rally is harder"
Avatar użytkownika
rallyholic
N3
 
Posty: 422
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 14:02
Lokalizacja: warszawa

Postprzez kaczornysa » wtorek, 13 sty 2009, 20:32

rallyholic napisał(a):
gabrally napisał(a):http://pl.youtube.com/watch?v=gK-s2Cbm9yU

:D

Jeszcze raz gratulacje! Fajna rajdowa laska z tej Twojej Basi :D



:lol:


nie no wielki szacun i podziw 8) Gratuluje
Avatar użytkownika
kaczornysa
N3
 
Posty: 200
Dołączył(a): czwartek, 17 sty 2008, 20:26
Lokalizacja: NYsa

Postprzez gabrally » wtorek, 13 sty 2009, 21:10

Dzięki Wam! :)

Relacja już dostępna na www.rajdowypuchar.pl , zapraszam
Ostatnio edytowano środa, 14 sty 2009, 23:17 przez gabrally, łącznie edytowano 1 raz
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez knaustychy » wtorek, 13 sty 2009, 21:49

Oglądałem relacje w raporcie wyszło super :D oby tak dalej
www.YouTube.com/KnausTychyPL
Avatar użytkownika
knaustychy
N3
 
Posty: 392
Dołączył(a): niedziela, 6 lip 2008, 08:34
Lokalizacja: Tychy

Postprzez M.Stoklosa » środa, 14 sty 2009, 23:11

gabrally napisał(a):www.rajdowypuchar.pl,
popraw sobie linka w poście powyżej.

A teraz kilka słów ode mnie.
Gabrielu bo chyba tak powinienem sie zwrócić do Ciebie. Jesteś młodym, gienialnym zapaleńcem. Powinieneś być prezesem automobilklubu :)
A tak serio. Znajomy był. Powiedział co tam sie działo. Powiem ci, że jak dla mnie BOOMBA :!: :!: i oby za rok była jeszcze jedna hmmm " eliminacja wośp" dla Ciebie - pomóż pobić rekord jeszcze raz za rok.
Pozdrawiam
M.Stokłosa
www.rallykjs.pl
"Ryzyko istnieje dopóki istnieje ten sport"
M.Stoklosa
N2
 
Posty: 171
Dołączył(a): niedziela, 20 kwi 2008, 10:31

Postprzez gabrally » sobota, 17 sty 2009, 22:24

Po zorganizowaniu w Makowie Podhalańskim Rajdowej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy portal RajdowyPuchar.pl w dalszym ciągu wspiera Orkiestrę. Tym razem wspólnie z oficjalnym Fan-clubem Janka Chmielewskiego wystawiliśmy na aukcję dwie rzeczy: książkę "Ostatni Przejazd" i kamizelkę Lotos.

Choć Janek nie miał okazji być na naszej imprezie w Makowie, przekazał na licytację książkę autorstwa Grzegorza Chmielewskiego - "Ostatni przejazd - opowieść o mistrzu Kuligu" na której pozostawił swój autograf oraz polarowy bezrękawnik Lotos Race & Rally.

Portal RajdowyPuchar.pl przekazał również dwa inne gadżety rajdowe: kartkę z oryginalnym autografem Roberta Kubicy i plakat z autografami załogi z WRC - Matthew Wilson / Scott Martin!

> Oryginalny autograf na kartce - ROBERT KUBICA!
> Oryginalny autograf - MATTHEW WILSON (WRC)!
> "Ostatni przejazd" Opowieść o Mistrzu Kuligu
> Kamizelka Lotos Race&Rally!
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez gabrally » sobota, 19 gru 2009, 00:33

Już po raz drugi w Makowie Podhalańskim zorganizowana zostanie Rajdowa Orkiestra - impreza charytatywna na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie zabraknie atrakcji, z których główną będzie możliwość przejażdżki na prawym fotelu jednej z rajdówek. Przyszykowaliśmy dla Was także nie lada niespodziankę - gościem honorowym imprezy będzie Kajetan Kajetanowicz, oficjalny kierowca Subaru Poland Rally Team'u.

- Jesteśmy w trakcie dopinania wszystkich pozwoleń na ostatni guzik, dlatego nie możemy jeszcze wszystkiego zdradzać. Jednak przygotowania do imprezy zaczęliśmy dużo wcześniej niż poprzednio, co mamy nadzieję, pomoże nam bardziej rozwinąć skrzydła i zebrać jeszcze większą sumę. Prawdopodobnie więcej informacji podamy pod koniec przyszłego tygodnia - wypowiada się Gabriel Borowy, jeden z organizatorów.

Lista zgłoszeń w tej chwili liczy zaledwie osiem zgłoszeń, jednak w ciągu kilku najbliższych dni organizatorzy spodziewają jej powiększenia. Tegoroczną gwiazdą Rajdowej Orkiestry będzie Kajto - kierowca, którego nie trzeba przedstawiać. Nie jest jeszcze pewne, czy będzie miał do dyspozycji rajdówkę, ale wszystko jest na dobrej drodze, i być może uda się ją „podstawić”. Na liście widnieją m.in. dwa Fiaty 126p. – Grzegorza Kwietnia i Wojciecha Grondala.

Zapraszamy zawodników do zgłaszania chęci udziału w imprezie. Więcej informacji można uzyskać na oficjalnej stronie - www.wosp.rajdowypuchar.pl oraz pod numerem telefonu 784-400-111.

Narazie tyle info:)
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez KiN » sobota, 19 gru 2009, 22:56

Jesli komus za daleko do Makowa to zapraszam do Dobczyc. Juz niedlugo oficjalna informacja. Narazie powiem ze bedzie kilku zawodnikow z ktorymi bedzie sie mozna przejechac rajdowka, beda zawody dla chetnych oraz czolowka zawodnikow z RMPST u ktorych tez bedzie mozna zasiasc na prawym
KiN
N1
 
Posty: 67
Dołączył(a): środa, 13 lut 2008, 10:30

Postprzez majkos » niedziela, 20 gru 2009, 00:07

To i ja się podłączę do tematu - mam nadzieję, że Gabryś się nie obrazi - i zapraszam do Kłodzka na Twierdzę 10 stycznia 2010 r. Więcej informacji tutaj:

http://wosp.rajdowapolska.pl/
Zostań fanem MAJKOS RTP na facebook'u
Avatar użytkownika
majkos
A5
 
Posty: 637
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 23:16
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez gabrally » poniedziałek, 28 gru 2009, 20:19

Już prawie jest wszystko OK - jutro będą ostatnie pozwolenia (czyt. najważniejsze). Jeśli wszystko wypali - będzie gruba impreza. Na liście już 16 zawodników, w tym m.in. Kajto i Szeja - http://wosp.rajdowypuchar.pl/zgloszenia.html
a zapowiadają się kolejne nazwiska!

Trzymajcie kciuki jutro... :!:
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez gabrally » wtorek, 29 gru 2009, 17:57

Sztab WOŚP przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Makowie Podhalańskim oraz portal RajdowyPuchar.pl zapraszają na 2-gą Rajdową Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Impreza trwać będzie od godziny 10:00 do 17:00 przy ulicy Partyzantów (plac obok stacji PKP) 10 stycznia 2010 roku. Główną atrakcją będzie możliwość przejażdżki na prawym fotelu prawdziwego samochodu rajdowego oraz pokazy rajdowej jazdy w wykonaniu najlepszych zawodników z całej Polski!

Gościem Specjalnym imprezy będzie Kajetan Kajetanowicz - oficjalny kierowca Subaru Poland Rally Teamu oraz Jarosław Szeja – zwycięzca Rajdowego Pucharu Polski 2009!

Więcej info na www.wosp.rajdowypuchar.pl.

Link do plakatu w dużej rozdzielczości: www.rajdowypuchar.pl/plakatwosp.jpg
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez yesh » wtorek, 29 gru 2009, 18:20

ja słyszałem że do Makowa ma przyjechać ZASTAVA. Ten... Zastava. Ale to jeszcze nie jest oficjalne info.
Avatar użytkownika
yesh
 
Posty: 48
Dołączył(a): środa, 29 mar 2006, 09:54
Lokalizacja: Kraków / Maków

Postprzez AndreWRC » wtorek, 29 gru 2009, 21:19

Widzę, że brat wie więcej niż brat brata! Pozdrawiam! :wink:
KAJTO OGNIA !!
Avatar użytkownika
AndreWRC
A5
 
Posty: 640
Dołączył(a): czwartek, 26 lip 2007, 15:47
Lokalizacja: Kraków N-H

Postprzez gabrally » wtorek, 5 sty 2010, 21:46

W tej chwili na liście 26 zawodników: http://wosp.rajdowypuchar.pl/zgloszenia.html

Takie nazwiska jak Kajetanowicz, Szeja, Kramarczyk chyba mówią same za siebie, że warto przyjechać:) Będą przejazdy pokazowe, ale główną atrakcją jest możliwość popilotowania jednego z zawodników, już nawet za grosze! (dosłownie - 10/20 złotych)

Kto się wybiera?? :)
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości