Krakowianie !! halo (Gokarty)

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Postprzez Gokart » czwartek, 23 lis 2006, 23:21

na 12,5 KM nigdy nie jeździłem, ale IMHO różnica będzie i to bardzo zasadnicza. Różnica pomiędzy 6KM i 9KM jest duża, a 12,5 KM to będzie naprawdę mocny gokart... myślę że można to porównać do samochodu z tylnym napędem i 200 KM.
Pozdr
Wojtek
Avatar użytkownika
Gokart
N3
 
Posty: 236
Dołączył(a): wtorek, 6 sie 2002, 13:33
Lokalizacja: Kraków


Postprzez Erni » czwartek, 23 lis 2006, 23:45

Gokart napisał(a):na 12,5 KM nigdy nie jeździłem, ale IMHO różnica będzie i to bardzo zasadnicza. Różnica pomiędzy 6KM i 9KM jest duża, a 12,5 KM to będzie naprawdę mocny gokart... myślę że można to porównać do samochodu z tylnym napędem i 200 KM.


Sorki, ale muszę Cię wyśmiać - 12,5 km to mocny gokart?? Wiem wiem to jest w hali, ale 12,5 km to mają 60-tki...
Pojeździj sobie tzw "setką" na prawdziwym torze moc ok 30km, ale to i tak nie najmocniejszy bo w kategorii ICC gokarty mają ok 40-45 km to już jest wypas!! Gokart w kategorii ICC ma przelicznik mocy do masy 300KM / tone... z kierowcą na pokładzie...

Obrazek
Obrazek
Obrazek

DZIECI ŚCIĄGAJĄ NARTY WSIADAJĄ W GOKARTY!!!
Avatar użytkownika
Erni
N2
 
Posty: 114
Dołączył(a): sobota, 10 cze 2006, 17:14
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez Gokart » czwartek, 14 gru 2006, 11:44

no cóż, zdaję sobie sprawę, że są gokarty dużo mocniejsze, ale wyśmiewać mnie nie musisz.

pozdr
Pozdr
Wojtek
Avatar użytkownika
Gokart
N3
 
Posty: 236
Dołączył(a): wtorek, 6 sie 2002, 13:33
Lokalizacja: Kraków

Postprzez MSG Racing » czwartek, 14 gru 2006, 18:00

Erni napisał(a):
Gokart napisał(a):na 12,5 KM nigdy nie jeździłem, ale IMHO różnica będzie i to bardzo zasadnicza. Różnica pomiędzy 6KM i 9KM jest duża, a 12,5 KM to będzie naprawdę mocny gokart... myślę że można to porównać do samochodu z tylnym napędem i 200 KM.


Sorki, ale muszę Cię wyśmiać - 12,5 km to mocny gokart?? Wiem wiem to jest w hali, ale 12,5 km to mają 60-tki...
Pojeździj sobie tzw "setką" na prawdziwym torze moc ok 30km, ale to i tak nie najmocniejszy bo w kategorii ICC gokarty mają ok 40-45 km to już jest wypas!! Gokart w kategorii ICC ma przelicznik mocy do masy 300KM / tone... z kierowcą na pokładzie...

Obrazek


fajnie byłoby się czymś takim poscigać :)
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez Saruto » piątek, 15 gru 2006, 14:27

Erni napisał(a):
Gokart napisał(a):na 12,5 KM nigdy nie jeździłem, ale IMHO różnica będzie i to bardzo zasadnicza. Różnica pomiędzy 6KM i 9KM jest duża, a 12,5 KM to będzie naprawdę mocny gokart... myślę że można to porównać do samochodu z tylnym napędem i 200 KM.


Sorki, ale muszę Cię wyśmiać - 12,5 km to mocny gokart?? Wiem wiem to jest w hali, ale 12,5 km to mają 60-tki...
Pojeździj sobie tzw "setką" na prawdziwym torze moc ok 30km, ale to i tak nie najmocniejszy bo w kategorii ICC gokarty mają ok 40-45 km to już jest wypas!! Gokart w kategorii ICC ma przelicznik mocy do masy 300KM / tone... z kierowcą na pokładzie...

http://www.mskart.com/Sarno-E_S-Icc-Becicka.jpg


Dla zwykłego człowieka 12,5 KM w gokarcie to sporo, mi osobiście wystarcza 9 KM i zacięta walka.
Raz jedziłem gokartem o mocy 30 KM ale to już nie ta zabawa...
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez rallyfan2 » piątek, 29 gru 2006, 00:41

Bylem nie tak dawno na torze na Pachonskiego . Byl to moj pierwszy raz na kartach .Moje wnioski :
- karty fajne , chociaz nie wieem czy sa rozne rodzaje siedzien, ale ja przy hamowaniach i szybkich wejsciach w zakrety mailem wrazenie wynoszenia z fotelu .Niski nie jestem , anorektykiem tez nie ,wiec nie wiem czym to spowodowane bylo .
- tor fajny ,
-obsluga , hmm spodziewalem sie profesionalnej obslugi , pasionatow a nie chlopokow z pod trzepaka z duzego blokowiska , jeden z nich gburowaty i zepsul moje wrazeniel . Wg mnie troche glupie jest tez zabrnianianie jednoczesnego uzywania hamulca i gazu .Czytalem na forum ze szybciej sie wtedy zuzywaja , o ale co mnie to obchodzi .Wyznaje zasade place to wymagam , specialnie pojechalem aby pobawic sie w hamowanie i asekuracje lewo nogą .
-wrazenia 4/6 , ogolnie myslalem ze kierowniczka bardziej lekko chodzi , a tu raczki troche bolaly :oops: NO i niektore zakrety przycinalem za bardzo jednak gokarcik szeroki jest a przyzwyczajenia z jazdy mojego ulubionego scinania zakretow sa nie do pozbycia (pewnie do urwania pierwszego kola w aucie :lol: )
Ogolnie polecam , chociaz ja nastepnym razem sprawdze drugi tor .Slyszalem ze w poblizu jest muzemu techniki wiec to dla mnie duzy atut .No i bardziej polecam jazde autkiem po sniegu , jednak daje to duza wieksza frajde .Gokarty jako urozmaicenie takie, raz na miesiac .AMEN
rallyfan2
A6
 
Posty: 1021
Dołączył(a): środa, 9 lut 2005, 19:25

gokarty-białystok

Postprzez JoannaXP » poniedziałek, 11 cze 2007, 20:56

Czy ktoś był na torze dla gokartow w Białymstoku w tym roku ?Ile sie placi ?
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45

Postprzez Anonymous » piątek, 1 sie 2008, 23:05

Coś mnie natchnęło żeby odgrzebać stary temat :D :wink:
Teraz w Krakowie do października są fajne karty pod Forum. Tor nawet ciekawy, wrażenia super :D Karty pochodzą bodajże z toru na Wawrzyńca.

Może kiedyś umówilibyśmy sie na jakieś małe upalanko? ;)

Sądzę, że jakby poszło się ekipka to upust jakiś dostaniemy.
Anonymous
 

Postprzez schwepes » piątek, 1 sie 2008, 23:27

wrc_krakow napisał(a):Coś mnie natchnęło żeby odgrzebać stary temat :D :wink:
Teraz w Krakowie do października są fajne karty pod Forum. Tor nawet ciekawy, wrażenia super :D Karty pochodzą bodajże z toru na Wawrzyńca.

Może kiedyś umówilibyśmy sie na jakieś małe upalanko? ;)

Sądzę, że jakby poszło się ekipka to upust jakiś dostaniemy.

Gokarty na Forum są od zeszłego roku. Niestety tor moim zdaniem nie taki fajny, gokarty mocno skatowane i co najgorsze baaaardzo różniące się szybkością. No chyba, że przez zimę coś w tej kwestii się zmieniło. Jedyny plus jest taki, że właściciel pozwala na trochę ostrzejszą jazdę w grupie ;).

Przy okazji.. już jest tablica z wynikami, czy dalej wyniki są dostępne z diwajsa do fotokomórek, czyli dopiero po zakończeniu jazdy?
Avatar użytkownika
schwepes
A6
 
Posty: 1209
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 22:13
Lokalizacja: Kraków

Postprzez gabrally » sobota, 2 sie 2008, 14:36

schwepes napisał(a):
wrc_krakow napisał(a):
Przy okazji.. już jest tablica z wynikami, czy dalej wyniki są dostępne z diwajsa do fotokomórek, czyli dopiero po zakończeniu jazdy?


Tablica, wyświetla wyniki.
A tak nawiasem, to za niedługo otwarta zostanie nowa hala kartingowa na nowej hucie ;)
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez Loeb1987 » sobota, 2 sie 2008, 18:18

gabrally napisał(a):A tak nawiasem, to za niedługo otwarta zostanie nowa hala kartingowa na nowej hucie ;)


ta http://www.wrt-karting.pl/ ??
Loeb1987
A6
 
Posty: 1190
Dołączył(a): czwartek, 22 lis 2007, 18:03
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Ziggy » sobota, 2 sie 2008, 18:29

Loeb1987 napisał(a):
gabrally napisał(a):A tak nawiasem, to za niedługo otwarta zostanie nowa hala kartingowa na nowej hucie ;)


ta http://www.wrt-karting.pl/ ??


kiedy to otwierają i w której to jest hali?
Avatar użytkownika
Ziggy
A5
 
Posty: 856
Dołączył(a): poniedziałek, 2 lip 2007, 20:00

Postprzez Anonymous » sobota, 2 sie 2008, 19:49

Ziggy napisał(a):
Loeb1987 napisał(a):
gabrally napisał(a):A tak nawiasem, to za niedługo otwarta zostanie nowa hala kartingowa na nowej hucie ;)


ta http://www.wrt-karting.pl/ ??


kiedy to otwierają i w której to jest hali?

Dokladnie ta. ;) Mieli otwierać na początku sierpnia-zobaczymy jak się to sprawdzi.
(w poprzednim numerze WRC czy 2 numery wstecz na drugiej stronie czasopisma była reklama nowego)

@schwepes: Te gokarty teraz nie są tak straasznie skatowane. Wiadomo-są użytkowane raz lepiej raz gorzej ;) Czy różnią się szybkością? No nie wiem... Ostatnio byliśmy rodzinka na kartach. Jechałem ja, tata, siostra. z tata szliśmy łeb w łeb, był tez koleś co naprawde dobrze jeździł i nieźle szło z gonieniem jego ;)
Anonymous
 

Postprzez schwepes » środa, 3 wrz 2008, 20:19

Dziś było otwarcie WRT-Karting. Moim zdaniem tor jest świetny - szybki, ale trzeba się trochę nakręcić kierownicą. Cena - 20zł/8min.

Mój PB - 19.33
Avatar użytkownika
schwepes
A6
 
Posty: 1209
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 22:13
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Bujaka Jamajka » środa, 3 wrz 2008, 21:39

Gdzie jest w efekcie tor ?
"RWD jest jak SEX, po co jeździć na ręcznym skoro można dać w pizdę" ...

Zdobysław Bucki fotografia rajdowa (i nie tylko) :)
Avatar użytkownika
Bujaka Jamajka
N3
 
Posty: 378
Dołączył(a): czwartek, 27 wrz 2007, 07:41
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości