Rajdowa Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Postprzez Anonymous » sobota, 13 sty 2007, 16:41

Opiszcie co sie działo dzis we wrocku :)

Wybiera sie ktos do Cieszyna albo czechowic ?

Nie wime czy to juz bylo ale wkleje :
Automobilklub Śląski oraz Sztab WOŚP w Czechowicach - Dziedzicach pragną serdecznie zaprosić wszystkich miłośników motoryzacji na Rajdowy Piknik, który odbędzie się 14 stycznia w ramach XV Finału WOŚP. Swoich sił w roli rajdowego pilota, będzie można spróbować na placu targowym w Czechowicach, początek imprezy planowany jest na godz. 13. Swój udział zapowiedzieli m.in.: II V-ce Mistrz Polski 2006 w klasie A-0: Marcin Kwaśny (Fiat Seicento VK), Kierowca Rallycrossowy: Paweł Paszek (rallycrossowa Toyota Celica H+2000), Kierowca startujący regularnie w KJSach: Tomek Szramek (Toyota Starlet) oraz wielu innych.
Anonymous
 


Postprzez Gucio » sobota, 13 sty 2007, 18:05

Byłem!
Jak dla mnie to rewelacja bo miałem okazję być rozdziewiczonym co do jazdy rajdówka na prawym i to nie byle czym bo Miśkiem evo VI Siekluckiego!
Coś pięknego! Tego nie da się opisać co się działo w środku :)
Najlepsza była hopka i po niej lądowanie i zaliczony trawnik....bączki kręcone przez Grzesia, a ja na pokładzie ! :shock:
Nie ma nic lepszego jak uczucie, że dupa skręca razem z przodem!
Co do imprezy to bardzo mi sie podobało mimo tej pogody paskudnej(dobrze, że nie padało)
Nie wiem dlaczego, ale ten drifting to mi się w ogóle nie podoba. Jakos nie przemawia do mnie katowanie seryjnego auta i to wszystko robione bez głowy. Sory, ale to moje zdanie! Wolałem zostać przy zawodach rajdowych.
Jestem pełen podziuwu dla kierowcy Czerwonego lancera evo VIII...kto był ten wie dlaczego.
Jutro na rynek auta wjeżdżaja o 13, ale nie wiem o której pokaz rajdowy na Teatralnej.
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez THIM » sobota, 13 sty 2007, 20:52

Gucio, gratuluję tej przygody. Widziałem Twoją omegę, ale nie liczyłem na to, że Cię spotkam w tym tłumie.
Nie nazwałbym driftem tego, co dzisiaj widzieliśmy w wykonaniu beemek i porsche. Najładniejsze slajdy wychodziły kierowcy czarnego lancera, także biały kadet raz zapiął ładnego boka.
Zgadzam się, że dla kolesia w czerwonym evo VIII respect.
Timon

http://blmotors.blog.pl/
http://www.facebook.com/BLmotors
Avatar użytkownika
THIM
A6
 
Posty: 1493
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 17:51
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez kicia_pl1 » sobota, 13 sty 2007, 22:23

No prosze Piotrek zowu w akcji :lol:

http://www.autoklub.pl/14109,news.html?
------------------SoGa Motorsport-----------------
Avatar użytkownika
kicia_pl1
N3
 
Posty: 355
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 18:11
Lokalizacja: tychy

Postprzez Anonymous » sobota, 13 sty 2007, 22:29

ehh jedno mi sie nasuwa na myśl ... Brawa dla Piotra że ponownie w weekend ma czas aby pomagać potrzebującym ... no a ja licze i czekam na jutro :)

Pozdrawiam
Anonymous
 

Postprzez Karol » niedziela, 14 sty 2007, 09:28

A ja zaraz wyruszam do tarnowa.

Będe zielonkawa kurtka, białe buty i dżinsy (jak kto woli jeansy :D).

Za kamerą, w okularach, włosy średnie, kolor oczów nie pamiętam bo nie dali mi jeszcze dowodu chamy.

Wzrost ok 185.

No list gończy prawie, że wyszedł. Licze na super zabawe tylko parking troszku ciasny. :)

Ciao :)
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Postprzez WAPNO » niedziela, 14 sty 2007, 11:08

W Jeleniej Górze nie ma co prawda typowo rajdowej orkiestry, jednak jeśli ktoś wybiera się na ratusz to o 17:45 rozpocznie się licytacja, a na niej m.in. czapka i koszulka Hołka z autografem. Start od 50zł.
WAPNO
A6
 
Posty: 1012
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 13:46
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Tomi_OL » niedziela, 14 sty 2007, 12:21

W Olsztynie
godz. 13 , Stare Miasto
Do licytacji i przejażdżek zapraszają kierowcy rajdowi: Zbigniew Staniszewski, Piotr Dyjak Krzysztof Szeszko i Tomasz Trembicki.


Przybywajcie :D
Rajdowcy "na dopingu" są tylko mistrzami na swoim podwórku. To zwykli oszuści. Simon Jean-Joseph.
www.sztukakibicowania.pl
Jezek, jezek, jezek SE MA !
Gravel Ruless !
Tomi_OL
N3
 
Posty: 365
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 11:43
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Mroowa » niedziela, 14 sty 2007, 12:25

W Łodzi pokazywali już Subru Kuzaja, tylko czekają na Lecha :)
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez Gucio » niedziela, 14 sty 2007, 12:26

W Łodzi jest już na placu przed Manufacturą impreza Kuzaja niebieska tylko czekają na Leszka jeszcze.
Ja dziś jade na rynek Wrocławski, bo o 13 tez coś ma być :)
A przejazdy w centrum to chyba dopiero wieczorem.
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Anonymous » niedziela, 14 sty 2007, 12:30

a Lecho baluje w swidnicy czy gdzies tam :P

Ja zaraz ide na wosp cieszyn :) Bede ubrany : niebieski polat subaru , jeansy czapka czarna z dakaru albo zimowa taka tez czarna zwykla bede stał z kamera z takim kumplem małym :)

Pozdrawiam
Anonymous
 

Postprzez Buncol » niedziela, 14 sty 2007, 18:30

W Warszawie na początku b. deszczowo a później sucho ale bardzo wietrznie :wink: Impreza nawet fajna. Autka dopisały: Nowe GT3 (chyba Chudego) Oleksowicz i Nivette w EVO6, Maliński w EVO9, Chudy chwile w Imprezie GT, Ptaszek i Królikowski w Corollach, Corvette VTG Grześka Staszewskiego, Clio Adama Kozaka i wiele innych. Największy popis dał Filip i Ptaszek, jeździli bardzo długo i bardzoooo efektownie, boki, bączki, wrażenia akustyczne. Ludzie przyszli z bardzo wypakowynymi portfelami. Jedna babka jeździła z Oleksym, Staszewskim, starym Porsche, kupiła rękawiczki Lubiaka i pare innych gadżetów ze 2k poszło :wink: Śmieszne były licytacje rajdowców. O gadżety związane z Robertem Kubicą oprócz normalnych ludzi "tłukli" się Ptaszek z Nivettem, skończyło się na 1,5k pln dla Ptaszka. Nivette często licytował wiele rzeczy, raz nawet walczył z bratem (chyba). Tak samo jego brat wylicytował przejazd z nim :P Jedna babka (mama któregoś rajdowca) dała 1,5k żeby się z nim przejechać :) Andy Król dał 1kpln ze rękawice Pumy z autografem Kubicy :). Mi się udało pod koniec imprezy, po wielu próbach wylicytować przejazd Cliówką z Adamem Kozakiem za 300pln (dzisiaj jedna z niższych kwot). Nazwisko jak najbardziej pasuje do kierowcy, zreszta wiedziałem o tym od dawna oglądając jego wyczyny na torze czy na rajdach :wink: Nie wiem ile autko ma mocy ale chyba coś koło 220km, ale w fotel gniecie bardzo przyjemnie :) Adam Kozaczył niemiłosernie. Odpuścił tylko przed mostkiem, a reszta trast pełna bomba. Wygniotło mnie solidnie w tym kuble :) Po przejechaniu szutrowego toru, wjechaliśmy na plac z oponami. Adam nie wiedział za bardzo jak jechać, więc latał w każdą strone. Napędzał się prawie do końca prostej po czym ostre hamowanie i nawrót. Raz jak się rozpędzał nie zauważył opony i najechał na nią z wielkim impetem. Rajdówką porządnie wytrzęsło, a Adam spytał się mnie czy to była opona. :lol: Jednym słowem wypas :)

Do minusów zaliczyłbym pokaz czilliderek, niedość że większość dziewczyn miało po 13 lat to mało kto się tym interesował a tancerki tylko się wyziębiły. Tak samo jak śpiew jakiegoś laureta idola, nikt go nie słuchał, tylko zabrał czas w którym mogłyby śmigać rajdówki i inne maszyny :)
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Anonymous » niedziela, 14 sty 2007, 19:04

No to tak w Cieszynie przyszłem 15 minut przed licytacją ... zaczeło mocno padać 20 minut i skończyło sie licytacja przebiegała dosc wesoło przejażdżki schodziły już np od 80 zł doschodzac nawet do 200 w maluchach :) Zawodnicy którzy byli : Pasek , Szeja , Cieślar , Najda , Kargol , Tomaszczyk , Zeman i inni nie licencjonowani aa oraz Lech Slebioda w swojej Bmw :D Trasa ogólnie spoko 100 m do szykany po kostce brukowej po szykanie lewy 90 50 m szykana 100 m i plac z szutrem z dwoma beczkami czyli tzw osemka :) i powrot :) Ogólnie bardzo ślisko boczki latały nieźle :) ogólnie impreze zaliczam do bardzoooo udanych :)

Rajdowcy sie tlukli jak w Wawie np Pasecki jeździł z Cieslarem jego pilotem albo Kajtek tez z kimś jeździł :) Była licytacja kombinezonu z Fiata od Seby Frycza :)
Pozdrawiam
Anonymous
 

Postprzez kicia_pl1 » niedziela, 14 sty 2007, 19:23

Powiedz mi o ktorej zaczeli jezdzic bo my niestety musielismy sie zwijac przed 15 :( a jak Cieslar smigał ta łada :lol: a i jeszcze czy ta BMW cos pokazała :wink:
------------------SoGa Motorsport-----------------
Avatar użytkownika
kicia_pl1
N3
 
Posty: 355
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 18:11
Lokalizacja: tychy

Postprzez Anonymous » niedziela, 14 sty 2007, 20:02

hmm zaczeli jeździc kolo 15,20 bodajże ale moge sie mylic :) no to tak Zbyszek pokazał klase boki troche cofania itp. no z Lechem była też fajna zabawa jeszcze tym nie umie jeździć po przesiadce z Cc ale ogólnie git :)
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości